Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agula99']Inka uciekła...albo taki uciekinier z niej jak z Kai, albo ja nie wiem....[/QUOTE] Uciekła z Przytuliska ? Jak ?
  2. [quote name='Mysza2']nie dla Viki, ale do Viki stale zaglądam chociaż nie piszę, bo to była "narzeczona" naszego Lisia":):)[/QUOTE] Możesz napisać o tym coś więcej? To ciekawe ;)
  3. [quote name='Mysza2']cioteczki, zapraszam na bazarki w moim podpisie:)[/QUOTE] Myslałam, ze to bazarek dla Viki ....
  4. Beciu, a waga według Ciebie? Szacunkowo ? Tak jak podala Agula ok. 6 kg - zgadza się? Bo z fotek wygląda na malutkiego i leciutkiego.
  5. [quote name='majuska']ano też [url]http://www.rzeszowiak.pl/w-dniu-18-listopada-2011-roku-znaleziono-w-1851604[/url] :)[/QUOTE] Moje jeszcze nie dodane. A moze drugiego takiego samego nie dodadzą?
  6. [quote name='majuska']Dodałam jeszcze małą na tablicę : [url]http://tablica.pl/oferta/znaleziono-mala-bezowa-sunie-boguchwala-IDuRf3.html[/url] i rzeszowiaka ( aktywuje się )[/QUOTE] Też w zgubiono-znaleziono?
  7. Widzę, że ogloszenie na Kundelku też już dodane [url]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdTresc-cmPokaz-476[/url] Zrobiłam jeszcze na rzeszowiaku - rubryka zgubiono-znaleziono - czeka na akceptacje.
  8. Bardzo szeroki asortyment.:lol: Dla kazdego coś fajnego.:lol: Na razie sobie zapisalam.;)
  9. [quote name='Roszpunka']Pakuniu, myślę o Tobie i czekam na dobre wieści :)[/QUOTE] Witaj Roszpunko ;)
  10. [quote name='sunia2000']Niestety nie:( ale po tym jak Hercia znalazła dom po 3 latach wierze, że na Vikunie też gdzieś tam czeka jej domek z ogródkiem:)[/QUOTE] Ja też wierzę. Tylko żeby choć jeden telefon zadzwonił. Myslalam, że to wyrożnione allegro coś da. I ogloszenie jej tez kiedyś wyrózniałam - teraz juz odnawiam jako zwykłe. Allegro też jest teraz zwykle. I z finansami Vikuni tez kiepsko - zauważylam.
  11. [quote name='sunia2000']Tak:) Jak nic mi nie wyskoczy to za tydzień jadę w odwiedziny:)[/QUOTE] To ja od nas wygłaskaj. A telefonow żadnych w sprawie Vikuni nie było ?
  12. [quote name='sunia2000']Nie wzięłam sobie twoich słów do mnie:) Tak się usprawiedliwiam bo zaniedbuje trochę Vikunie:([/QUOTE] Ja zrozumialam, ze wybierasz sie do niej na odwiedziny w realu. Tak?
  13. [quote name='sunia2000']Cioteczka sunia też oczywiście pamięta ale niestety musi pracować:( i nie ma już teraz tyle czasu co kiedyś:placz:[/QUOTE] Ale ja nie Ciebie mialam na mysli, tylko jakieś inne Ciotki , kiedyś tu ich więcej bywało...
  14. [quote name='Agula99']Barb, jest ok, może być, bo co tutaj jeszcze dodać!?[/QUOTE] Jak ok to jutro jeszcze coś dorobię.
  15. [quote name='Agula99']I tego się trzymamy, tylko gdzie ta kanapa, no gdzie???? Kanapo, hop, hop!!![/QUOTE] Moze trzeba wiecej ogłoszeń ? Ode mnie Pako ma chyba tylko dwa. Ale jeszcze jakieś inne są chyba, bo juz nie pamiętam?
  16. Ogloszenia Inki [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,12873,Znaleziony,Boguchwala,Inka.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/2994/[/url]
  17. [quote name='Agula99']Barb, gratuluję pierwszego ognika!!!!! :) Idziemy łeb w łeb!!! :) :) :) Dzięki za ogłoszenie!!![/QUOTE] To dziś tyle postów nastukalam. Głownie przez podnoszenie bazarków dla Boguchwaly, troszeczkę Inka sie też przyczyniła do tego ognika.
  18. Zrobilam na razie ogłoszenie Inki na [B]Zaginionione Psy.pl[/B]. Czeka na weryfikację. Jeśli ocenicie, ze moze być to zrobie więcej.
  19. [quote name='Agula99'] Magda wysiadła z autobusu późnym wieczorem, a ona biegała jak zwariowana po ulicy i na chodnik i pod koła samochodów. Tak się chyba nie zachowuje sunia która się zgubiła, tylko taka która została wyrzucona i nagle nie wie gdzie jest, co ma robić i w którą stronę biec.[/QUOTE] Agula to bylo w Boguchwale , a ten przystanek przy jakiej ulicy ? Na kogo kontakt ? na Ciebie?
  20. [quote name='Agula99']Malutki ale hardziutki, co????[/QUOTE] ??????????
  21. [quote name='Gonia13'] Barb i tak dzielnie stara się żeby wątki nie zostały zapomniane:Rose:[/QUOTE] Dzięki Gonia. Agula przecież na wątkach psów, ktore znalazly nowe domy tez sie pisze.
  22. [quote name='Agula99']Ja też tak właśnie myślę, bo czekać dwa tygodnie to bez sens. A jak trafiła? Magda wysiadła z autobusu późnym wieczorem, a ona biegała jak zwariowana po ulicy i na chodnik i pod koła samochodów. Tak się chyba nie zachowuje sunia która się zgubiła, tylko taka która została wyrzucona i nagle nie wie gdzie jest, co ma robić i w którą stronę biec.[/QUOTE] To od jutra zaczniemy Incie oglaszać. Tylko moze Becia dałaby ja najpierw na Kundelka, potem moze Rzeszowiak, na Dogo mozna dać w ogloszenia "psy znalezione". No i ten tekst ustalić. Agula a nie ma mozliwosci żeby jakaś gazeta bezpłatnie oglaszała psiaki z Przytuliska? Jest jakaś lokalna gazeta w Boguchwale?
  23. [quote name='majowa']mój TZ ma rodzine w Rzeszowie, rzadko bywa w domu, ale akurat teraz sie wybieramy, tylko nie wiem czy w ten czy w kolejny weekend[/QUOTE] To rzeczywiście dobrze się składa. :lol:
  24. [quote name='Agula99']Powiedzcie mi, co jest nie tak z naszym Pakuniem, że nikt o niego nie pyta??? :([/QUOTE] A wogóle o któregoś psiaka ktoś pytał ostatnio?
  25. [quote name='Agula99']Straszna z niej kruszynka! Tak mi zawsze zal takich malutkich robaczkow.[/QUOTE] Wedlug mnie trzeba ja oglaszać od razu. Jesli sie nie znajdzie dotychczasowy właściciel to ktoś ją przez ten czas wypatrzy. Tylko trzeba jakiś tekst ustalić do ogloszeń. A jak Inka do was trafila ?
×
×
  • Create New...