barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Mysza2']nie dla Viki, ale do Viki stale zaglądam chociaż nie piszę, bo to była "narzeczona" naszego Lisia":):)[/QUOTE] Możesz napisać o tym coś więcej? To ciekawe ;)
-
[quote name='Mysza2']cioteczki, zapraszam na bazarki w moim podpisie:)[/QUOTE] Myslałam, ze to bazarek dla Viki ....
-
Beciu, a waga według Ciebie? Szacunkowo ? Tak jak podala Agula ok. 6 kg - zgadza się? Bo z fotek wygląda na malutkiego i leciutkiego.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Pakuniu, myślę o Tobie i czekam na dobre wieści :)[/QUOTE] Witaj Roszpunko ;) -
[quote name='sunia2000']Niestety nie:( ale po tym jak Hercia znalazła dom po 3 latach wierze, że na Vikunie też gdzieś tam czeka jej domek z ogródkiem:)[/QUOTE] Ja też wierzę. Tylko żeby choć jeden telefon zadzwonił. Myslalam, że to wyrożnione allegro coś da. I ogloszenie jej tez kiedyś wyrózniałam - teraz juz odnawiam jako zwykłe. Allegro też jest teraz zwykle. I z finansami Vikuni tez kiepsko - zauważylam.
-
[quote name='sunia2000']Tak:) Jak nic mi nie wyskoczy to za tydzień jadę w odwiedziny:)[/QUOTE] To ja od nas wygłaskaj. A telefonow żadnych w sprawie Vikuni nie było ?
-
[quote name='sunia2000']Nie wzięłam sobie twoich słów do mnie:) Tak się usprawiedliwiam bo zaniedbuje trochę Vikunie:([/QUOTE] Ja zrozumialam, ze wybierasz sie do niej na odwiedziny w realu. Tak?
-
[quote name='sunia2000']Cioteczka sunia też oczywiście pamięta ale niestety musi pracować:( i nie ma już teraz tyle czasu co kiedyś:placz:[/QUOTE] Ale ja nie Ciebie mialam na mysli, tylko jakieś inne Ciotki , kiedyś tu ich więcej bywało...
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']I tego się trzymamy, tylko gdzie ta kanapa, no gdzie???? Kanapo, hop, hop!!![/QUOTE] Moze trzeba wiecej ogłoszeń ? Ode mnie Pako ma chyba tylko dwa. Ale jeszcze jakieś inne są chyba, bo juz nie pamiętam? -
[quote name='Agula99'] Magda wysiadła z autobusu późnym wieczorem, a ona biegała jak zwariowana po ulicy i na chodnik i pod koła samochodów. Tak się chyba nie zachowuje sunia która się zgubiła, tylko taka która została wyrzucona i nagle nie wie gdzie jest, co ma robić i w którą stronę biec.[/QUOTE] Agula to bylo w Boguchwale , a ten przystanek przy jakiej ulicy ? Na kogo kontakt ? na Ciebie?
-
[quote name='Agula99']Malutki ale hardziutki, co????[/QUOTE] ??????????
-
[quote name='Agula99']Ja też tak właśnie myślę, bo czekać dwa tygodnie to bez sens. A jak trafiła? Magda wysiadła z autobusu późnym wieczorem, a ona biegała jak zwariowana po ulicy i na chodnik i pod koła samochodów. Tak się chyba nie zachowuje sunia która się zgubiła, tylko taka która została wyrzucona i nagle nie wie gdzie jest, co ma robić i w którą stronę biec.[/QUOTE] To od jutra zaczniemy Incie oglaszać. Tylko moze Becia dałaby ja najpierw na Kundelka, potem moze Rzeszowiak, na Dogo mozna dać w ogloszenia "psy znalezione". No i ten tekst ustalić. Agula a nie ma mozliwosci żeby jakaś gazeta bezpłatnie oglaszała psiaki z Przytuliska? Jest jakaś lokalna gazeta w Boguchwale?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Powiedzcie mi, co jest nie tak z naszym Pakuniem, że nikt o niego nie pyta??? :([/QUOTE] A wogóle o któregoś psiaka ktoś pytał ostatnio? -
[quote name='Agula99']Straszna z niej kruszynka! Tak mi zawsze zal takich malutkich robaczkow.[/QUOTE] Wedlug mnie trzeba ja oglaszać od razu. Jesli sie nie znajdzie dotychczasowy właściciel to ktoś ją przez ten czas wypatrzy. Tylko trzeba jakiś tekst ustalić do ogloszeń. A jak Inka do was trafila ?