barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sunia2000']Już potwierdziłam-dziekuje:)[/QUOTE] Jeszcze do potwierdzenia - na portalu Brzozowiak i Wroclawiak.
-
Ten tytuł wydawal mi sie lepszy. Jutro pomyslę, na jakich portalach dać kolejne ogłoszenia.
-
Zrobilam ogloszenie na Przemyślaku ale będziesz go musiała Suniu2000 potwierdzić, bo dalam Twój mail
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Magia dogo jest bezcenna, napewno transport by sie znalazl... :cool3: No, ale czekajmy co powiedza cioteczki po wizycie, ktora ma sie odbyc dzisiaj. :lol:[/QUOTE] Tak czekamy na wieści po wizycie przedadopcyjnej i po spotkaniu Kamy z Oczką. Sabinko, wiem, że to nie ten wątek ale czy Warka sie odnalazla? -
[quote name='karolciasz28']O super że są takie informacje o Viki.:lol: Skleję sobie tekst i ogłoszę. Tylko jeszcze nie wiem gdzie są aktualne fotki?:oops: jak czytałam wątek to widziałam a teraz mi uciekły:oops:[/QUOTE] Post 559 - tam gdzie link do allegro. Post 553 -linki do ogłoszeń Viki.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Pani z Allegro mieszka w okolicach Ostródy.[/QUOTE] To też daleko od Krakowa.... Ale dobrze, że jest jakiś odzew na allegro ;) -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Wysłałem .....:lol:: [/QUOTE] Dziś już nowe fotki Kamy są na stronie schroniska :lol: -
Roszpunko, to Ty masz już trzy psiaki?
-
Agula, gratuluję pierwszego, samodzielnego wątku. Też obiecuje pomoc przy oglaszaniu, po weekendzie,tak koło wtorku najprędzej, bo jestem ponad 800 km od domu i mam ograniczony dostep do neta.;) Feluś przesympatyczny. :lol:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agulu, dzięki za wieści o psiakach, za nowe fotki i za to, że do nas wrociłaś.:calus: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Agulu, jak dobrze, że do nas wrociłaś. -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Agulu, nareszcie jesteś :buzi: -
Dzięki za uzupełnienie. Tylko czy tytuł może zostać czy coś zmienimy?
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Tak! Tak! Bardzo tęsknimy....[/QUOTE] Agulu, zaglądasz tu wogóle? -
[quote name='sunia2000'] Zawsze ogłaszam Vikunie jako kundelka, teraz chce ją podciągnąć pod jakąs rasę (może to kogoś przekona), ale nie mam pojęcia co mogłaby ona przypominać:( Jakieś propozycje rasy dla Vikuni?:)[/QUOTE] Nie wiem czy to ma znaczenie. Może inaczej sformułować ogłoszenie. Spróbuję tu wkleić wzór i go uzupełnimy. Tak, żeby były maksymalnie dokladne informacje o Viki. [B]Przytulaśna Viki płacze za własnym domem Imię[/B]: Viki [B]Płeć:[/B] suczka. [B]Wiek: ... Inne dane: długa ...cm, wysoka ok. ....cm.[/B] [B]Wag[/B]a: ....kg, [B]Miejsce pobytu stałe[/B]: Schronisko dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu [B]Miejsce obecne:[/B] dom tymczasowy/hotelik ........ [B]Sterylizacja:[/B] ..... [B]Stosunek do dzieci:[/B] ...... [B]Stosunek do innych psów[/B]: ...... [B]Stosunek do kotów[/B]:...... [B]Dodatkowe informacje:[/B] ......... [B]Charakter[/B]: ............... [B]Opis psa z domu tymczasowego[/B]: ......... K[B]ontakt w sprawie adopcji: tel.......(proszę dzwonić ......, na smsy nie odpowiadam), mail: ..... Możliwość pomocy w transporcie do nowego domu![/B] Pouzupełniaj Suniu2000 wykropkowane miejsca i możemy spróbujemy zrobić kilka takich ogłoszeń.
-
[quote name='sunia2000']barb widze że udało się z banerkiem Viki:)[/QUOTE] Mnie się nie udało tylko mojej siostrzenicy ;)
-
[quote name='karolciasz28']Zapiszę sobie.[/QUOTE] Zapisz Karolciasz,do Viki zagląda niestety coraz mniej Ciotek. I gdbybyś mogła, jak obiecalaś na Vikuniowym bazarku, w ogloszeniach ;).
-
Udostępniłam.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Dobre :lol:. I ciąg dalszy: - Ale wiesz Kamcia, zaraz zamienię go na nowszy model, wiesz jest lepiej ustawiony, ma domek z ogródkiem i piękne morze niedaleko. - No co ty Oczusia, ja to stała jestem w uczuciach ;).[/QUOTE] He, he... A jest juz ustalony termin wizyty ? Kontaktowalaś sie już bezpośrednio z chętnym domkiem ? Państwo podtrzymuje swoja decyzję co do Oczki?