Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sunia2000']Już potwierdziłam-dziekuje:)[/QUOTE] Jeszcze do potwierdzenia - na portalu Brzozowiak i Wroclawiak.
  2. Ten tytuł wydawal mi sie lepszy. Jutro pomyslę, na jakich portalach dać kolejne ogłoszenia.
  3. Zrobilam ogloszenie na Przemyślaku ale będziesz go musiała Suniu2000 potwierdzić, bo dalam Twój mail
  4. [quote name='Sabina02']Magia dogo jest bezcenna, napewno transport by sie znalazl... :cool3: No, ale czekajmy co powiedza cioteczki po wizycie, ktora ma sie odbyc dzisiaj. :lol:[/QUOTE] Tak czekamy na wieści po wizycie przedadopcyjnej i po spotkaniu Kamy z Oczką. Sabinko, wiem, że to nie ten wątek ale czy Warka sie odnalazla?
  5. [quote name='karolciasz28']O super że są takie informacje o Viki.:lol: Skleję sobie tekst i ogłoszę. Tylko jeszcze nie wiem gdzie są aktualne fotki?:oops: jak czytałam wątek to widziałam a teraz mi uciekły:oops:[/QUOTE] Post 559 - tam gdzie link do allegro. Post 553 -linki do ogłoszeń Viki.
  6. Ciotki napiszcie czy ona na 100 procent się znalazła.
  7. [quote name='Sabina02']Pani z Allegro mieszka w okolicach Ostródy.[/QUOTE] To też daleko od Krakowa.... Ale dobrze, że jest jakiś odzew na allegro ;)
  8. Ale czy to na pewno Warka sie odnalazła?
  9. [quote name='UBOCZE']Wysłałem .....:lol:: [/QUOTE] Dziś już nowe fotki Kamy są na stronie schroniska :lol:
  10. Roszpunko, to Ty masz już trzy psiaki?
  11. Dziś wyslalam deklaracje jednorazową i stałą.
  12. Agula, gratuluję pierwszego, samodzielnego wątku. Też obiecuje pomoc przy oglaszaniu, po weekendzie,tak koło wtorku najprędzej, bo jestem ponad 800 km od domu i mam ograniczony dostep do neta.;) Feluś przesympatyczny. :lol:
  13. [quote name='Agula99']Zapraszam na wątek Felusia! I proszę o pomoc w ogłoszeniach!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217661-Felu%C5%9B-przytula%C5%9Bny-kundelek-szuka-nowego-domku?p=17992726#post17992726[/url][/QUOTE] Zapiszę sobie zaraz wątek Felusia.
  14. Agulu, dzięki za wieści o psiakach, za nowe fotki i za to, że do nas wrociłaś.:calus:
  15. Agulu, jak dobrze, że do nas wrociłaś.
  16. Agulu, nareszcie jesteś :buzi:
  17. Dzięki za uzupełnienie. Tylko czy tytuł może zostać czy coś zmienimy?
  18. [quote name='barb']Tak! Tak! Bardzo tęsknimy....[/QUOTE] Agulu, zaglądasz tu wogóle?
  19. [quote name='sunia2000'] Zawsze ogłaszam Vikunie jako kundelka, teraz chce ją podciągnąć pod jakąs rasę (może to kogoś przekona), ale nie mam pojęcia co mogłaby ona przypominać:( Jakieś propozycje rasy dla Vikuni?:)[/QUOTE] Nie wiem czy to ma znaczenie. Może inaczej sformułować ogłoszenie. Spróbuję tu wkleić wzór i go uzupełnimy. Tak, żeby były maksymalnie dokladne informacje o Viki. [B]Przytulaśna Viki płacze za własnym domem Imię[/B]: Viki [B]Płeć:[/B] suczka. [B]Wiek: ... Inne dane: długa ...cm, wysoka ok. ....cm.[/B] [B]Wag[/B]a: ....kg, [B]Miejsce pobytu stałe[/B]: Schronisko dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu [B]Miejsce obecne:[/B] dom tymczasowy/hotelik ........ [B]Sterylizacja:[/B] ..... [B]Stosunek do dzieci:[/B] ...... [B]Stosunek do innych psów[/B]: ...... [B]Stosunek do kotów[/B]:...... [B]Dodatkowe informacje:[/B] ......... [B]Charakter[/B]: ............... [B]Opis psa z domu tymczasowego[/B]: ......... K[B]ontakt w sprawie adopcji: tel.......(proszę dzwonić ......, na smsy nie odpowiadam), mail: ..... Możliwość pomocy w transporcie do nowego domu![/B] Pouzupełniaj Suniu2000 wykropkowane miejsca i możemy spróbujemy zrobić kilka takich ogłoszeń.
  20. [quote name='sunia2000']barb widze że udało się z banerkiem Viki:)[/QUOTE] Mnie się nie udało tylko mojej siostrzenicy ;)
  21. [quote name='karolciasz28']Zapiszę sobie.[/QUOTE] Zapisz Karolciasz,do Viki zagląda niestety coraz mniej Ciotek. I gdbybyś mogła, jak obiecalaś na Vikuniowym bazarku, w ogloszeniach ;).
  22. Udostępniłam.
  23. [quote name='Dogo07']Dobre :lol:. I ciąg dalszy: - Ale wiesz Kamcia, zaraz zamienię go na nowszy model, wiesz jest lepiej ustawiony, ma domek z ogródkiem i piękne morze niedaleko. - No co ty Oczusia, ja to stała jestem w uczuciach ;).[/QUOTE] He, he... A jest juz ustalony termin wizyty ? Kontaktowalaś sie już bezpośrednio z chętnym domkiem ? Państwo podtrzymuje swoja decyzję co do Oczki?
×
×
  • Create New...