Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Roszpunka']Wszystkie cioteczki już o Pakusiu zapomniały :roll: To ja tylko poinformuję, że Pakuś już zaszczepiony na wirusówki, ma też pakiecik ogłoszeń. Zdjęć nie wstawiam, skoro i tak nie ma kto ich oglądać :shake:[/QUOTE] Nie zapomniały tylko troszke nie pisały. O zdjecia, prosimy i chetnie obejrzymy. Roszpunko masz jakieś wieści od Aguli. Zniknęla z Dogo. Pisalas do niej może PW?
  2. [quote name='kkasiiiar']Wpisalam..dziekuje za zjawienie sie i chec pomocy :)[/QUOTE] Najważniejsze, że wszystko dobrze sie skończyło.
  3. [quote name='kkasiiiar']Powysylalam prosbe o pomoc na wszytskich watkach podkarpackich[/QUOTE] [B]Wpisz tam teraz, bardzo prosze info o szczęśliwym powrocie Azy. [/B] Ja tu trafilam wlasnie z podkarpackiego wątku. Machnęlam obszerny tekst na temat poszukiwań. Wyslalam, a w poście powyzej informacja o powrocie Azy!
  4. Aza wrocłla. Super wieści !!!!
  5. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784[/url][/QUOTE] Bazarek juz dobiega końca ....moze ktoś jeszcze się skusi na psiaczkowe akcesoria ?
  6. [quote name='Roszpunka']Pakuniu, wołaj Agulę, niech już do nas wraca.. tęsknimy...[/QUOTE] Tak! Tak! Bardzo tęsknimy....
  7. [quote name='karolciasz28']Jaka śliczna, słodziutka :loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Super dziewczynka. :lol::lol::lol:
  8. [quote name='figa33']Agula ! wróć do nas ....[/QUOTE] Tak kochana, wróć. Bardzo nam tu Ciebie brakuje..
  9. Jestem tu od niedawna i tylko z doskoku ale też mam takie wrazenie, że ten wątek jest ok.
  10. [quote name='karolciasz28']Rudy nie żyje....:-( Nie mam siły, właśnie babcia zadzwoniła. Żegnaj Słonko [*] mój mały kochany Rudzielec...[/QUOTE] Piękny był Rudy. :-(:-(:-(
  11. [quote name='Dogo07']Wstępnie jesteśmy z panią Joasią i Kamcią umówione na przyszły tydzień.[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Ciekawe czy sunie ucieszą sie ze spotkania ???
  12. Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011]
  13. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [B][COLOR="darkorchid"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011][/COLOR][/B]
  14. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [B][COLOR="royalblue"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011][/COLOR][/B]
  15. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [B][COLOR="magenta"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011[/COLOR][/B]]
  16. [quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [COLOR="blue"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011][/COLOR]
  17. [quote name='UBOCZE']Dziękuję, przekażę!:lol: Myślę zresztą, że Pani Joanna czasem nas podczytuje.:lol:[/QUOTE] To miło :lol:
  18. [quote name='UBOCZE']Gamunia bardzo grzeczna i świetnie się zadomowiła.:lol::lol::lol: Pani Joasia nie może jej się nachwalić.:lol: Jestem w stałym kontakcie z Panią Joasią na FB. Niestety, póki co dopadło ją choróbsko i musi się wykurować. Też chciałaby, żeby Oczunia jeszcze przed wyjazdem zdążyła się zobaczyć z Gamcią. Ma nadzieję, że będzie to mogło już nastąpić w końcu tygodnia - około niedzieli...:lol:[/QUOTE] Duzo zdrowia dla Pani Joasi. A Oczka do niedzieli raczej nie wyjedzie ;)
  19. A móglbyś wyslać pare na schroniskowego maila? ;) Na stronie jest taka zakladka zdjęcia z nowych domow. Kamusia bylaby tam podziwiana. :lol:
  20. To cala sesja zdjęciowa :lol:
  21. Sliczna paróweczka. A grzecznie sprawuje się w domku? Z Oczką chce sie spotkać ?
  22. [quote name='karolciasz28']Ja do Ciebie też nie. Nie wiem o co chodzi. Wyczyszczę skrzynkę ale nie jest zapchana.[/QUOTE] Moja tez jeszcze ma troszeczkę miejsca ale też ja odrobinę oprożnię.;)
  23. [quote name='karolciasz28']Zapiszę suńki.[/QUOTE] Nie wiem dlaczego ale nie moge wyslać do Ciebie PW.
  24. Czy możecie zdradzić o co chodzi z tymi bramkami szczęścia ? :crazyeye:
  25. [quote name='Dogo07']Dopiero ustalamy. Ale jak najszybciej.[/QUOTE] :thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...