barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Roszpunka']Wszystkie cioteczki już o Pakusiu zapomniały :roll: To ja tylko poinformuję, że Pakuś już zaszczepiony na wirusówki, ma też pakiecik ogłoszeń. Zdjęć nie wstawiam, skoro i tak nie ma kto ich oglądać :shake:[/QUOTE] Nie zapomniały tylko troszke nie pisały. O zdjecia, prosimy i chetnie obejrzymy. Roszpunko masz jakieś wieści od Aguli. Zniknęla z Dogo. Pisalas do niej może PW?
-
[quote name='kkasiiiar']Wpisalam..dziekuje za zjawienie sie i chec pomocy :)[/QUOTE] Najważniejsze, że wszystko dobrze sie skończyło.
-
[quote name='kkasiiiar']Powysylalam prosbe o pomoc na wszytskich watkach podkarpackich[/QUOTE] [B]Wpisz tam teraz, bardzo prosze info o szczęśliwym powrocie Azy. [/B] Ja tu trafilam wlasnie z podkarpackiego wątku. Machnęlam obszerny tekst na temat poszukiwań. Wyslalam, a w poście powyzej informacja o powrocie Azy!
-
Aza wrocłla. Super wieści !!!!
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784[/url][/QUOTE] Bazarek juz dobiega końca ....moze ktoś jeszcze się skusi na psiaczkowe akcesoria ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Pakuniu, wołaj Agulę, niech już do nas wraca.. tęsknimy...[/QUOTE] Tak! Tak! Bardzo tęsknimy.... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']Agula ! wróć do nas ....[/QUOTE] Tak kochana, wróć. Bardzo nam tu Ciebie brakuje.. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Rudy nie żyje....:-( Nie mam siły, właśnie babcia zadzwoniła. Żegnaj Słonko [*] mój mały kochany Rudzielec...[/QUOTE] Piękny był Rudy. :-(:-(:-( -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Wstępnie jesteśmy z panią Joasią i Kamcią umówione na przyszły tydzień.[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Ciekawe czy sunie ucieszą sie ze spotkania ??? -
Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011]
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [B][COLOR="darkorchid"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011][/COLOR][/B] -
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [B][COLOR="royalblue"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011][/COLOR][/B] -
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [B][COLOR="magenta"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011[/COLOR][/B]]
-
[quote name='Zosia123']Przepraszam za offa - zapraszam na psiaczkowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url][/QUOTE] [COLOR="blue"] Są pluszaki, miski szelki I obróżek wybór wielki, Więc nie czekać lecz kupować I psom domki podarować [Nikaragua, październik 2011][/COLOR]
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Dziękuję, przekażę!:lol: Myślę zresztą, że Pani Joanna czasem nas podczytuje.:lol:[/QUOTE] To miło :lol: -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Gamunia bardzo grzeczna i świetnie się zadomowiła.:lol::lol::lol: Pani Joasia nie może jej się nachwalić.:lol: Jestem w stałym kontakcie z Panią Joasią na FB. Niestety, póki co dopadło ją choróbsko i musi się wykurować. Też chciałaby, żeby Oczunia jeszcze przed wyjazdem zdążyła się zobaczyć z Gamcią. Ma nadzieję, że będzie to mogło już nastąpić w końcu tygodnia - około niedzieli...:lol:[/QUOTE] Duzo zdrowia dla Pani Joasi. A Oczka do niedzieli raczej nie wyjedzie ;) -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A móglbyś wyslać pare na schroniskowego maila? ;) Na stronie jest taka zakladka zdjęcia z nowych domow. Kamusia bylaby tam podziwiana. :lol: -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To cala sesja zdjęciowa :lol: -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Sliczna paróweczka. A grzecznie sprawuje się w domku? Z Oczką chce sie spotkać ? -
[quote name='karolciasz28']Ja do Ciebie też nie. Nie wiem o co chodzi. Wyczyszczę skrzynkę ale nie jest zapchana.[/QUOTE] Moja tez jeszcze ma troszeczkę miejsca ale też ja odrobinę oprożnię.;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='karolciasz28']Zapiszę suńki.[/QUOTE] Nie wiem dlaczego ale nie moge wyslać do Ciebie PW.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Dopiero ustalamy. Ale jak najszybciej.[/QUOTE] :thumbs::thumbs::thumbs: