Dzisiaj dopiero przyuważyłam banerek Harrusia,no i trchę sobie poczytałam.Jestem nim zachwycona,na pewno znajdzie dom,tylko jeszcze ten właściwy go nie odnalazł.A teraz dygresja,chciałabym luka zapytać Cię o sunię Rawen.Ona miała wątek,który został zamknięty,mieszkała u ludzi którzy jej nie chcieli,o ile pamiętam to sunia była chyba w ciąży.Ci ludzie chcieli wziąć dwa szczeniaki i Rawen miałaby ponoć dawać im zły przykład,chcieli się jej pozbyć.Ty do tych ludzi jeździłaś,napisz co się stało z sunią,jak się ta historia smutna zakończyła,bardzo Cię o to proszę.