Brązowa,myślę,że przesadzasz,że jedzenie dla Misia musi wynieść 200zł nz m-c.Może,ale nie musi,ja dzisiaj zamawiałam sąsiadce karmę Brit 25%białka,może nie z najwyższej pólki,ale średnią(np.chapi ma 4%białka)za 99 zł-18 kg.Jej pies waży 50 kg i nie zjada tego w ciągu miesiąca.