MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']dzisiaj ważny dzień - wszyscy czekamy w niecierpliwością na diagnozę[/QUOTE] Oby tylko ta diagnoza nisła choć cień szansy dla suni! Wierzę w to .... -
Myślę, że żadna z nas nie jest w stanie słowami określić tragedię psa. Mogę powiedzieć tylko jedno: bardzo współczuję psinie, niezależnie od tego czy to amstaf, bokser, czy inny pies oraz podziwiam tamb za jej determinację w walce o psa ( przezwyciężyła swój własny strach ). Mam nadzieję, że to co wyrzadził jakiś bydlak psu, bo go upodlił, i skazał na męki w duszącym żelastwie u płotu to po prostu do niego wróci. Zło zawsze wraca, tyle, że może w nieco innej formie. Aż słów mi brak na takie okurcieństwo... A bazarek będzie, i będą w nim dwa cele - ten piesek i drugi pies oskalpowany przez kombajn.
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Moge zrobić bazarek ze swoich rzeczy na bidulka. Proszę tylko o informację z kim się kontaktować na pw. Chodzi mi konkretnie o wyrażenie zgody. Mam taką sytuację, ze napisałam do 2 osób, bo chciałam zrobić bazarek dla chorych psów, i dziewczyna, kóra opiekuje się jednym z tych psów, nie zgodziła się. Trudno.... Jednego psa już mam, ten może być drugi. A kwotę z bazarku podzielę na dwóch. Proszę tylko o podanie do kogo pisać. Jutro mam urlop, to mogę zrobić bazarek. -
[quote name='Roszpunka']Witajcie! Pakuś i spółka mają się świetnie. Nie napiszę teraz nic mądrego, ryczę i ciągle jestem w szoku - na moich oczach psiak wpadł pod tira...[/QUOTE] Co do Pakusia to super. A co do tego wydarzenia z psem pod tirem, to domyślam się, ze pewnie zginął? Biedaczek. I nie zadręczaj się, niestety nic nie mogłaś zrobić. Na pewne rzeczy, w szczególności niezależne od nas nie mamy niestety wpływu...
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
MALWA replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Przepraszam, ze zaśmiecam, ale zrobiłam bazarek dla rodziny Husky - matki i szczeniaka uratowanych z nory: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL] Z góry dziękuję za okazaną pomoc! -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Przepraszam, ze zaśmiecam, ale zrobiłam bazarek dla rodziny Husky - matki i szczeniaka uratowanych z nory: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL] Z góry dziękuję za okazaną pomoc! -
Dziewczyny! Przepraszam, ze zaśmiecam, ale zrobiłam bazarek dla rodziny Husky - matki i szczeniaka uratowanych z nory: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL] Z góry dziękuję za okazaną pomoc!
-
Dziewczyny! Przepraszam, ze zaśmiecam, ale zrobiłam bazarek dla rodziny Husky - matki i szczeniaka uratowanych z nory: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL] Z góry dziękuję za okazaną pomoc!
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Przepraszam, ze zaśmiecam, ale zrobiłam bazarek dla rodziny Husky - matki i szczeniaka uratowanych z nory: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL] Z góry dziękuję za okazaną pomoc! -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
A ja na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KOŚCIOTRUP-w-super-DT-jest-powolutku-szykowany-do-adopcji[/URL] Znalazłam informację, że dziewczyny chcą z puli zebranej na szkieletorka przekazać 1.000 zł na inna bidę. Poleciłam między innymi Lusię. Może pomogą? Na razie czekam na decyzję. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie powyżej - spojrzenie powalające! Gdybym nie wiedziała, to nawet przez myśl by mi nie przeszło, że sunia jest ślepa. -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']nie kochana, to nie było podpalenie, skóra została odcięta a ranki sa saczace i zasyfiałe bo według weta ten biedny psiak tak chodził ok 3 dni[/QUOTE] To jeśli sam wet tak twierdzi, to pewnie ta wersja jest najbardziej prawdopodobna. Biedaczysko, szkoda, że wcześniej nie został zauważony i nie udzielono mu fachowej pomocy. A swoją drogą wlazł pewnie pod chodzącą maszynę, albo już siedział, gdy maszynę włączono. Biedny.... -
[quote name='sajlana']UWAGA UWAGA ! OBWIESZCZENIE: :evil_lol: Z innej beczki: konto Leosia jest pokaźne, nie chcemy rozdysponowac pełnej kwoty do czasu wyjaśnienia sytuacji z domkiem, ale możemy oddac 1000zł na bardzo potrzebujące futra. Macie propozycje? :???: Ło matko....ale chaos wprowadziłam...:oops:[/QUOTE] A ja mam takie propozycje: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214151-Konający-w-krzakach-amstaf-w-stalowej-pętli.-Uratowany-przez-tamb-od-śmierci"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/214151-Konający-w-krzakach-amstaf-w-stalowej-pętli.-Uratowany-przez-tamb-od-śmierci[/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3]...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214123-*Pabianice*-bernardynka-Lusia-BEZ-OCZU-"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/214123-*Pabianice*-bernardynka-Lusia-BEZ-OCZU-[/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3]!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT]
-
A ja przypominam się o zmianę tytułu, bo skoro pies znalzł swojego "ludzia", to moze zasadna byłaby zmiana. Na razie wygląda to tak, jakby pies domu szukał nadal, a on go przecież znalazl.
-
[quote name='Jasza']Dostała kolejne zdjęcie, ale wstawię w domu :-) Podpisane jest: "MY".:loveu::loveu:[/QUOTE] Wspaniale, czekam na zdjęcie
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
O rety masakra! Mnie to raczej wygląda jakby ktoś chłopaka podpalił, bo juz gdzieś takie sączące, ropiejące rany widziałam i sunia była podpalona żywcem. Tu mogło być różnie ... -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Biedny piesek. Widok porażajacy, ale najgorsza ta świadomość, że ktoś wywalił psa, i w dodatku tak ciężko chorego psa. -
Dingo odszedł 6 września. ['][']['][']['] Pamiętamy....
MALWA replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bidulek... Już się nie męczy, nic nie boli.... -
[quote name='Roszpunka']Dziękuję bardzo, mokre buziaczki od Pakusia :loveu:[/QUOTE] Śliczności, buziaka daj Roszpunce, bo ma wielkie serducho i o Ciebie dba. A mi wystarczą buziaki mojego westa. hihihihihi No to sobie pogadałam z Pakusiem!
-
Poszedł przelew za preparat dla Pakusia, w sumie 31,40 zł ( 21,50 zł + koszty firmy kurierskiej DPD 9,90 zł ). Do tej pory oprócz tego zakupu wpłaciłam na transport dla Pakusia 30 zł. Proszę o rozliczenie. Być może jest tu więcej osób zangażowanych w sprawy pieska.
-
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zagladam do malca!