MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[quote name='Incia']A to ja wiem bo TŻ Roszpunki znam ze 20 lat blisko:lol: Ale Pakunek tak mi w serce zapadł, że ciągle o piękniochu myślę...[/QUOTE] Nie Ty jedna o nim myślisz :cool3: Pakuś ma spore grono wielbicielek!
-
Poniedziałek już niebawem !
-
[quote name='Incia']Ciekawe jak się miewa mój Pakunek ukochany...Ale myślę że sobie chłopaki radzą bez Roszpunki;)[/QUOTE] A pewnie, że tak! Roszpunka zostawiła Pakusia w dobrych rękach !
-
[quote name='Alicja']Dla psiaków z ranami to to pogoda niefajna jest[/QUOTE] W taki upał, to kiepsko się rany goją! Ale nie ma co zapeszać, tu na pewno nie będzie takiej sytuacji !
-
[quote name='feliksik']Nutusia, łzy mi lecą z opisu domku - Jasza będzie szczęśliwa, a Jaszka jeszcze bardziej. Wreszcie się wszystko układa[/QUOTE] I wreszcie sie uspokoi , chociaż tu...
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
MALWA replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Cioteczko na temat właściciela krąży wiele wersji .....już sama nie wiem która jest prawdziwa :(:shake: Jego podobno była już żona też się wkrótce wyprowadza ....więc za chwilę będziemy szukały wiatru w polu .......[/QUOTE] Bo takiemu, to należałoby sprawę karną za znęcanie się nad zwierzakiem wytoczyć, i zwrócić się do Sądu o nakazanie zwrotu kosztów leczenia. Jakby poczuł, że mu kasy ubędzie, to wtedy by go to zabolało, i może następnym razem najpierw pomyślał, a nie celował w takie chucherko. Ja na takiego paskuda, to normalnie nasłałabym coś na stylu firmy windykacyjnej, tylko w nieco innym wydaniu. -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
MALWA replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A skoro właściciel tak się cieszy, ze pozbył się psa, to chociaż koszty za leczenie mógłby zwrócić, bo niestety złych wspomnień i ogromu bólu nikt pieskowi nie zabierze! Ale jak znam życie, to nie ma co się łudzić, bo raczej nikt dziś nie wierzy " w garbate aniołki "! -
[quote name='Roszpunka']Moja 11 letnia sunia też leżakuje w łazience, Pako musi się zadowolić miejscówką w przedpokoju :cool3:[/QUOTE] Ma tam chłodniej, a miejsce się nie liczy. Płytki na podłodze, to jednak mądra rzecz...
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Skomplikowana sytuacja jakoś się rozwiązała, tylko to na biednej Jaszy się skupiło. Nie szalej już Kobieto, będzie dobrze! -
No niech szybko mija ten weekend, i będzie juz poniedziałek! A tym samym Robinson na wolności!
-
[quote name='Roszpunka']Hej Malwa! Pakunek czuje się świetnie, apetyt mu dopisuje i gdyby nie upały czułby się bossko ;) Nawet nie chce mu się piłki nosić, zresztą nikomu chyba nic się nie chce :shake: Na razie zalega na płytkach w przedpokoju, bo tam najchłodniej... Dłuższe spacerki odbywają się ok 5 rano i po 20 wieczorem, kiedy nie jest tak gorąco. Ze skórą jest dobrze, czekamy na wyniki z badań zeskrobin, zdjęcia są na str 8. Przestał się drapać, dwukrotnie został wykąpany w szamponie leczniczym (weterynaryjnym).[/QUOTE] To bardzo dobre informacje! Super, że mały Pakuś taki szczęśliwy. A co do upałów, to mój prawie 11 letni westie też leżakuje na płytkach w łazience, a na spacery chodzę z nim teraz po 21.00. Śledzę wątek na bieżąco, i będę sprawdzać co u Pakusia.
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
MALWA replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Jakby nie patrzeć, takich włascicieli wystrzelić w kosmos, albo zatrudnić do ciężkich robót, np. w schronie....[/QUOTE] Jeśli w schronie zajmowaliby sie psami tak jak swoim, to lepiej nie!!! Psiaków szkoda! A poza tym tych s.... ( aż potok przekleństw ciśnie mi się na język ) potraktowałabym tak samo. Gdyby pocierpieli, to może by zrozumieli co zrobili zwierzęciu ! -
Super wiadomości wieczorem przychodzą! Do środy jakoś zleci, i już Jaszka będzie miała tym razem super domek i najlepszą Panią na świecie!
-
[quote name='martka1982']na razie nie ma, pocieszam się,że brak wieści to dobre wieści. ostatnio pisałyśmy na temat tego co Gustaw je w schronie i u pani oraz o odrobaczeniu, które Gutek ma już za sobą. jesli pani ma z czymkolwiek problem,wie,żeby od razu pisać do mnie.[/QUOTE] Czytam watek na bieżąco, i tez mysle, ze brak wieści, to jednak dobre wieści.
-
Czy są nowe wieści z domku Gucia?
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Napisałam nawątku zamkniętego Onka, ale jakoś nieskładnie (nerwowo dziś u mnie). Jasza, napisz może też. Znajdziemy ![/QUOTE] Nie wiem czy Jasza widziała co ja tu napisałam. Niestety mam problem z wysłaniem wiadomości na pw. Teraz nawet nie jest zalogowana, to i tak by nie widziała. Najlepiej byłoby do nescca zadzwonić. Telefon jest w linku, który przesyłałam. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Witajcie! [B][U][COLOR=blue]JASZA !!![/COLOR][/U][/B] Polecam super dziewczynę, kóra ratuje psiaki i działa w ramach Towarzystwa: [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu ul.Cebulskiego 6 / 26 42-700 Lubliniec [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Acha, i co najważniejsze ona jest ze Śląska - [B][U]nescca[/U][/B], może coś poradzi. Ostatnio sporo się narobiło, ona też walczy, jeździ na interwencje nawet w nocy, ale może uda się coś wykombinować z jej pomocą.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Tu ostatnia sprawa:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213456-ONek-zamknięty-bez-jedzenia-i-wody-potrzebne-natychmiast-DS-lub-DT"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/213456-ONek-zamknięty-bez-jedzenia-i-wody-potrzebne-natychmiast-DS-lub-DT[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][B][U]Telefon do niej znajdziesz w tym linku:[/U][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie!!!/page4"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie!!!/page4[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Trzymam kciuki, może nescca coś zaradzi! [/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] -
Super wieści! Chyba zacznę lubić poniedziałki !!!
-
Witam serdecznie! Jestem bardzo ciekawa co ze zdrowiem Pakusia? Czy jego skóra jest już w lepszym stanie ?
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']660737137 nescca[/QUOTE] Dzieki! Zaraz zadzwonię! -
Szkoda, aby Gucio wracał do schronu. Jeśli jego pani zależy na piesku, to jeszcze może skorzytsać z leczenia odczulającego i szczepionek na psią sierść! Z drugiej strony, jeśli psiak związe się z panią, a następnie zostanie zwrócny, to dla niego będzie trauma...
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
NESCCA - proszę pilnie o kontakt! Niestety nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości na pw! -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Dziewczyny .... to jakieś fatum . To z dziś. [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1486651944411&set=a.1486649984362.45357.1777318477&type=1&theater#!/event.php?eid=276259209055216[/url][/QUOTE] Gzie mogę zobaczyć o co chodzi ? Pytam, bo nie jestem zalogowana na facebooku ...