Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='Incia']A to ja wiem bo TŻ Roszpunki znam ze 20 lat blisko:lol: Ale Pakunek tak mi w serce zapadł, że ciągle o piękniochu myślę...[/QUOTE] Nie Ty jedna o nim myślisz :cool3: Pakuś ma spore grono wielbicielek!
  2. Poniedziałek już niebawem !
  3. [quote name='Incia']Ciekawe jak się miewa mój Pakunek ukochany...Ale myślę że sobie chłopaki radzą bez Roszpunki;)[/QUOTE] A pewnie, że tak! Roszpunka zostawiła Pakusia w dobrych rękach !
  4. [quote name='Alicja']Dla psiaków z ranami to to pogoda niefajna jest[/QUOTE] W taki upał, to kiepsko się rany goją! Ale nie ma co zapeszać, tu na pewno nie będzie takiej sytuacji !
  5. [quote name='feliksik']Nutusia, łzy mi lecą z opisu domku - Jasza będzie szczęśliwa, a Jaszka jeszcze bardziej. Wreszcie się wszystko układa[/QUOTE] I wreszcie sie uspokoi , chociaż tu...
  6. [quote name='mestudio']Zajrzałam do Saby i poczytałam.[/QUOTE] Kiedy ja czytałam, to tylko łezki leciały po policzku... Trudno zrozumieć taką bezduszność ze strony rodziny Saby !
  7. [quote name='Martika@Aischa']Cioteczko na temat właściciela krąży wiele wersji .....już sama nie wiem która jest prawdziwa :(:shake: Jego podobno była już żona też się wkrótce wyprowadza ....więc za chwilę będziemy szukały wiatru w polu .......[/QUOTE] Bo takiemu, to należałoby sprawę karną za znęcanie się nad zwierzakiem wytoczyć, i zwrócić się do Sądu o nakazanie zwrotu kosztów leczenia. Jakby poczuł, że mu kasy ubędzie, to wtedy by go to zabolało, i może następnym razem najpierw pomyślał, a nie celował w takie chucherko. Ja na takiego paskuda, to normalnie nasłałabym coś na stylu firmy windykacyjnej, tylko w nieco innym wydaniu.
  8. A skoro właściciel tak się cieszy, ze pozbył się psa, to chociaż koszty za leczenie mógłby zwrócić, bo niestety złych wspomnień i ogromu bólu nikt pieskowi nie zabierze! Ale jak znam życie, to nie ma co się łudzić, bo raczej nikt dziś nie wierzy " w garbate aniołki "!
  9. [quote name='Roszpunka']Moja 11 letnia sunia też leżakuje w łazience, Pako musi się zadowolić miejscówką w przedpokoju :cool3:[/QUOTE] Ma tam chłodniej, a miejsce się nie liczy. Płytki na podłodze, to jednak mądra rzecz...
  10. Skomplikowana sytuacja jakoś się rozwiązała, tylko to na biednej Jaszy się skupiło. Nie szalej już Kobieto, będzie dobrze!
  11. No niech szybko mija ten weekend, i będzie juz poniedziałek! A tym samym Robinson na wolności!
  12. [quote name='Roszpunka']Hej Malwa! Pakunek czuje się świetnie, apetyt mu dopisuje i gdyby nie upały czułby się bossko ;) Nawet nie chce mu się piłki nosić, zresztą nikomu chyba nic się nie chce :shake: Na razie zalega na płytkach w przedpokoju, bo tam najchłodniej... Dłuższe spacerki odbywają się ok 5 rano i po 20 wieczorem, kiedy nie jest tak gorąco. Ze skórą jest dobrze, czekamy na wyniki z badań zeskrobin, zdjęcia są na str 8. Przestał się drapać, dwukrotnie został wykąpany w szamponie leczniczym (weterynaryjnym).[/QUOTE] To bardzo dobre informacje! Super, że mały Pakuś taki szczęśliwy. A co do upałów, to mój prawie 11 letni westie też leżakuje na płytkach w łazience, a na spacery chodzę z nim teraz po 21.00. Śledzę wątek na bieżąco, i będę sprawdzać co u Pakusia.
  13. [quote name='zachary']Jakby nie patrzeć, takich włascicieli wystrzelić w kosmos, albo zatrudnić do ciężkich robót, np. w schronie....[/QUOTE] Jeśli w schronie zajmowaliby sie psami tak jak swoim, to lepiej nie!!! Psiaków szkoda! A poza tym tych s.... ( aż potok przekleństw ciśnie mi się na język ) potraktowałabym tak samo. Gdyby pocierpieli, to może by zrozumieli co zrobili zwierzęciu !
  14. Super wiadomości wieczorem przychodzą! Do środy jakoś zleci, i już Jaszka będzie miała tym razem super domek i najlepszą Panią na świecie!
  15. [quote name='martka1982']na razie nie ma, pocieszam się,że brak wieści to dobre wieści. ostatnio pisałyśmy na temat tego co Gustaw je w schronie i u pani oraz o odrobaczeniu, które Gutek ma już za sobą. jesli pani ma z czymkolwiek problem,wie,żeby od razu pisać do mnie.[/QUOTE] Czytam watek na bieżąco, i tez mysle, ze brak wieści, to jednak dobre wieści.
  16. Super, że udało się załatwić dla suńki większy kojec i do tego z wybiegiem. Bazarek dla suni powoli się rozkręca, może będzie z niego i na badanie dla Saby
  17. Czy są nowe wieści z domku Gucia?
  18. [quote name='ania shirley']Napisałam nawątku zamkniętego Onka, ale jakoś nieskładnie (nerwowo dziś u mnie). Jasza, napisz może też. Znajdziemy ![/QUOTE] Nie wiem czy Jasza widziała co ja tu napisałam. Niestety mam problem z wysłaniem wiadomości na pw. Teraz nawet nie jest zalogowana, to i tak by nie widziała. Najlepiej byłoby do nescca zadzwonić. Telefon jest w linku, który przesyłałam.
  19. Witajcie! [B][U][COLOR=blue]JASZA !!![/COLOR][/U][/B] Polecam super dziewczynę, kóra ratuje psiaki i działa w ramach Towarzystwa: [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu ul.Cebulskiego 6 / 26 42-700 Lubliniec [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Acha, i co najważniejsze ona jest ze Śląska - [B][U]nescca[/U][/B], może coś poradzi. Ostatnio sporo się narobiło, ona też walczy, jeździ na interwencje nawet w nocy, ale może uda się coś wykombinować z jej pomocą.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Tu ostatnia sprawa:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213456-ONek-zamknięty-bez-jedzenia-i-wody-potrzebne-natychmiast-DS-lub-DT"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/213456-ONek-zamknięty-bez-jedzenia-i-wody-potrzebne-natychmiast-DS-lub-DT[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][B][U]Telefon do niej znajdziesz w tym linku:[/U][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie!!!/page4"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/213169-Oślepł-siedząc-kilka-lat-w-chlewie!!!/page4[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Trzymam kciuki, może nescca coś zaradzi! [/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
  20. Super wieści! Chyba zacznę lubić poniedziałki !!!
  21. Witam serdecznie! Jestem bardzo ciekawa co ze zdrowiem Pakusia? Czy jego skóra jest już w lepszym stanie ?
  22. [quote name='nescca']660737137 nescca[/QUOTE] Dzieki! Zaraz zadzwonię!
  23. Szkoda, aby Gucio wracał do schronu. Jeśli jego pani zależy na piesku, to jeszcze może skorzytsać z leczenia odczulającego i szczepionek na psią sierść! Z drugiej strony, jeśli psiak związe się z panią, a następnie zostanie zwrócny, to dla niego będzie trauma...
  24. NESCCA - proszę pilnie o kontakt! Niestety nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości na pw!
  25. [quote name='nescca']Dziewczyny .... to jakieś fatum . To z dziś. [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1486651944411&set=a.1486649984362.45357.1777318477&type=1&theater#!/event.php?eid=276259209055216[/url][/QUOTE] Gzie mogę zobaczyć o co chodzi ? Pytam, bo nie jestem zalogowana na facebooku ...
×
×
  • Create New...