Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Zrobiłam bazarek cegiełkowy dla ślepaczka ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213454-Dogo-Podróże!-Bazarek-cegieĹ‚kowy-dla-uratowanego-Juranda-z-chlewu!-25.09.-g.-22.00?p=17506084#post17506084[/URL] To mój pierwszy bazarek! Robiłam z pomocą Vermine! Dwa razy mi wszystko skasowało... Myślałam, ze mnie szlag trafi! Idę spać, padam. Musze wstać o 5.30 do pracy. Dobranoc!
  2. Witam! Według mnie to raczej reakcja na stres, a dokładnie na zmianę otoczenia. Pies się przyzwyczai do nowych właścicieli, a oni na pewno do niego, i wszystko będzie ok. To tak w największym uproszczeniu. A co do obsikiwania, to trzeba strofowaś, głośno, żeby wiedział, że zrobił źle. Na mojego psa działało zawsze sformuowanie: " Brzydki Cezarek, zsikał się, a fe ", a lubił sobie posikać przy fotelu w mieszkaniu. Z czasem mu przeszło! Dobrym rozwiązaniem byłby jakiś specyfik typu odstraszacz zapachowy, może podziała.... Trzymam kciuki za szczęściarza!
  3. [quote name='Jasza']Dzwonila Pani z Bochni, która kiedyś byla zainteresowana adopcją Jaszki. I po raz kolejny Pani Edyta z Warszawy. Na razie nie zapeszam. Pani z Bochni będzie dzwonić jeszcze jutro, martwi ją to, że nie wiemy jak Jaszka z zostawianiem samej w domu. Mieszka w domu z ogródkiem z mężem i dwójką dzieci ( córka 18 lat, syn podobnie). Poprosilam Ingę, żeby sprobowała małą zostawić samą w domu i zobaczyć jak się zachowuje, choć wiem, jak marny to test... Pani Edyta z Warszawy....czeka na wizytę ...NUTUSI!!![/QUOTE] Super, że jednak jest jakieś zainteresowanie, coś ruszyło, i może tym razem trafi się Jaszce super dom, a co ważniejsze odpowiedzialni ludzie ! I może nie będzie tak źle z tym pozostawieniem jej samej w domu!
  4. O, ruszyło coś u Kiary! Mocno trzymam zaciśnięte kciuki !
  5. Z niecierpliwością czekam na wieści od weta! Będę zaglądać...
  6. Są pełne dane i dlatego mogłam już dziś zrobić przelew. Jutro 30 zł odemnie będzie na koncie. Pozdrawiam.
  7. I jeszcze poproszę na pw dokładne namiary z adresem. Niestety wypełniając przelew mam obowiązek podać dokładny adres i nazwę. Przelew puszcze jutro. Pozdrawiam.
  8. To jest niestety obraz polskiej wsi... Tragedia. :-( W mieście zwierzaki mają o niebo lepiej. Mają spacerki, i mieszkają zwykle w domu lub w mieszkaniu w bloku. Niektóre mieszkają na podwórku przed lub za domem. I te, które są wraz z ludźmi zwykle mają codzienny spacer, są zadbane, wyczesane, wykapane. Na wsi wygląda wszystko inaczej. Pies przy budzie - na łańcuchu, nieraz w kojcu, ale to jeszcze rzadkość. I to przekonanie, ze skoro jest przy budzie, to i pożytku z niego nie ma. Jajek ani mleka nie daje. Na mięso nie można hodować tak jak świnie czy krowy. Ale jedno jest przerażające, jak można psa, który był kiedyś nawet w mieszkaniu wykopać do chlewu, i w takim miejscu go pozostawic ? A obok w mieszkaniu są ludzie i nic sobie z tego nie robią.... Pies ich nie obchodzi.... Dobrze, ze trafiły na to podwórko dwie rezolutne dziewczyny !:cool3: Przeleję na psiaka 30 zł. W tej chwili tyle mogę.
  9. Witam Dziewczyny! Jasza - nie jestes porąbana, tylko [B][U]serducho masz wielkie[/U][/B]! Tyle, że dla niektórych to jedno i to samo....
  10. Zaglądam... Co nowego u Pakusia?
  11. Dziewczyny! Polecam bazarek Kasumi! W szczególności polecam rzeczy - nówki, które jej podesłałam! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-ciuchy-kubki-dla-zakochanych-włoskie-buty-i-inne!-do-26.08"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2126...inne!-do-26.08[/COLOR][/URL].
  12. Witam Dziewczyny! Polecam bazarek Kasumi! W szczególności polecam rzeczy - nówki, które jej podesłałam! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-ciuchy-kubki-dla-zakochanych-włoskie-buty-i-inne!-do-26.08[/URL].
  13. Biedny, kochany pies. Bardzo mi go żal. Mocno trzymam kciuki, aby znalazl swoje miejsce w jakimś domku, dobrym domku! A co do tego babsztyla co psa odwiózł, to życzę tej pindzie, żeby ją na stare lata też rodzina oddała. Bo przecież będzie kiedyś stara, niepotrzebna, i może zawadzać innym ... Niestety, jeśli w ogóle kiedykolwiek coś zrozumie, to będzie już za późno! Nie zasługiwała na Sabę!
  14. Może przez ten tydzień jakoś wyklaruje się sytuacja Jaszki. Natomiast jeśli chodzi o ludzi, którzy rzekomo ja bardzo chcieli , to są nieodpowiedzialni i już ! Delikatnie rzecz nazywając ! Ja też nie wierzę w to, że pies, który zachowywał się spokojnie wobec wielu różnych osób zawarczał akurat na dziecko, z którym jest w domu. Kiepska wymówka. Ale jeśli to dziecko, to jakieś bardzo małe i w dodatku niesforme i rozkrzyczałe, to mogło być i tak, że pies warknął, bo dziecko mu krzywdę robiło. Już się niestety nie dowiemy prawdy. Nikt nie powie, że dziecko grzebało psu w uszach albo wsadziło palec do oka... Mogło zaboleć i stąd taka reakcja. A co do zachłyśnięcia, to można mu kupić szelki i problemu pewnie by nie było. A co do wieku - szkoda już słów... Dla małej Jaszki może lepiej że teraz tak się stało. Nie zdążyła się przyzwyczaić, pokochać tych ludzi. Zresztą oni na to nie zasługiwali ! Nadal trzymam kciuki za Jaszkę i ufam, że w końcu znajdzie ten najlepszy na świecie domek! Byle szybko !
  15. To yorki też na ulicę trafiają? Po prostu ręce opadają!!! Dobranoc Dziewczyny !
  16. Znalazłam taki wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-każada-złotówka-się-przyda-POMOCY[/URL]!!!!! Już nie mam siły nawet pisać. Po prostu szkoda słów.... Zajrzę jutro z nadzieją, że pies przeżył.
  17. To koszmar jakiś ! Mały Kapselek ma zaognione plecki od połowy i chyba całą dupinkę oraz tylne łapki. Bardzo mi żal tego pieska. Taki mały, ale widać, ze już sporo przeszedł!
  18. Aguś, skąd te bidy zabierasz, z kojca? Same psie nieszczęścia do Ciebie się pchają! I tylko szkoda, że w Gubinie jesteś pozostawiona sama sobie!
  19. Ale Pakuś jest dość grubiutki, a to biedne psie na zdjęciu to takie zabiedzone, wręcz wynędzniałe, i też chyba ma coś ze skórą. A przynajmniej na zdjęciu wygląda to tak fatalnie. Tayga znalazła pewnie tę bidę w kojcu, albo na tym niebezpiecznym skrzyżowaniu, które ma przy domu.
  20. Czy na ostatnim zdjęciu jest Pakuś? Pytam, bo coś mi nie pasuje. Czy to oby nie jakaś kolejna bida z Gubina?
  21. Witam wszystkich! Dawno mnie tu nie było, a to z powodu wakacji, z których wróciłam dzisiaj po południu. Miałam problem z netem. Przeczytałam cały wątek od początku do końca, i po prostu mnie krew zalewa! Dużo się wydarzyło podczas mojej nieobecności! Nie za bardzo rozumiałam tytułu, po prostu czytałam i coraz bardziej się cieszyłam, że Jasza dokonała cudu, że psinka ma domek, i to taki cudowny, a tu nagle d... wielka d... Ach, szkoda! Jeśli psinka nie może pozostać u Jaszy, to może jakiś płatny hotelik byłby dobrym rozwiązaniem ? Ona nie może wrócić do schronu, nie po tym jak ją Jasza stamtąd zabrała, nie po tym jak o nią walczyła... Czekam z niecierpliwością na dalsze wieści co z pieskiem?
  22. Witam Kochane Dziewczyny! Zaglądam do psiaczka teraz, bo wróciłam dzisiaj z urlopu. Na wakacjach niestety miałam problem z netem. Bardzo się cieszę, że Pakuś jest szczęśliwy u Roszpunki. Teraz będzie się uczył życia u boku człowieka na nowo, bo z tego co wyczytałam wyżej pewne zasady poznał i wiele umie. Na zdjęciach - to taki pysiak do kochania, śliczny Pakuś. NIe widać, że z niego taki agresor! Trzymam kciuki za pieska, a w pierwszej kolejności za jego zdrowie!
  23. Do góry! Do góry! Ostatnio tylko trzy osoby są zainteresowane losem pieska!
  24. Cały czas trzymam kciuki za Cezarka! I czekam na wieści... Wszystko sie uda, musi i będzie na pewno dobrze!
  25. Super! Będę zaglądała do psiaczka, jesli tylko uda mi się na wakacjach złapać neta!
×
×
  • Create New...