Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='martaipieski']Malwa bazarek jednak jest na innego pieska nie na Sziwe i małego:)takie info dzisiaj dostałam[/QUOTE] NO co TY ? Spróbuję się do Ciebie dodzwonić i to wyjaśnić! Caromina prosiła o założenie bazarku i poprowadzenie, i to zrobiłam. Nie wiem skąd pomysł, że ten bazarek jest dla innego pieska? dzwonię....
  2. [quote name='Roszpunka'] Nie ukrywam, że będzie mi przykro się z nim rozstawać...[/QUOTE] To zatrzymaj go u siebie jako Dom Stały i ... kochaj go dalej! Bo takiego Pakusia, to ja bym bez walki raczej nie oddała
  3. [quote name='nescca']Nawet nie wiedziałam ,że chłopak ma wątek. Dzieki niezastąpiona Danvas. A WY SIĘ NIE LITUJCIE NA NIĄ!!!! Danvas z 2 nowymi naszymi inspektorkami przeszły chrzest bojowy :) Los od razu rzucił Je na głęboką wodę...ale ja jestem z tego baaaardzo zadowolona... ponieważ wiem z kim przyjdzie nam pracować. i powiem Wam po cichu... NOWE INSPEKTORK W LUBLIŃCU..... SĄ THE BEST!!! A wracając do Michaelka.... [B]Michael jutro jedzie do kontroli. Byłam i Niego w sobotę.Zawiozłam smaczne frollicki ,puszeczki i jakiś smaczek od Was :) a On....biega po ogrodzie i zaczyna szkodnikować. Wykopał Pani bluszcz....i dobrał się do drzwi. Chyba jest poprawa.[/B][/QUOTE] Co do Michaela - ulga na sercu, że jest lepiej. Bo skoro biega i szkodnikuje, to musi byc lepiej, bo cierpiący pies raczej by nie biegał. Co do Inspektorek - to super, że dziewczyny przeszły egzamin pomyślnie i co tu dużo gadać nowe osoby w grupie, to zawsze silniejsza grupa. A jeśli jest jeszcze taka, która pomaga, i to zwierzętom, to tylko należy się z tego cieszyć! Poza tym za kilka dni kończy się mój bazarek na Michaela i jeszcze jednego biedaka, i aby był bardziej widoczny umieściłam go na stronie z reklamami bazarków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] może jeszcze ktoś wypatrzy ten bazarek! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  4. Wirtualny opiekun? Fiu, fiu, super wieści! Tayga pisze też o fundacji, to z Fundacji polityk wie o isteniniu Pakusia? Pytam, bo już się troche pogubiłam. Psem opiekuje się Roszpunka, a pies ma wirtualnego opiekuna w Fundacji czy w polityku?
  5. [quote name='Roszpunka']Pakunek był baaardzo dzielny. Usg wykazało.... brak jąderek, znalazły się za to nerki i inne organy wewnętrzne ;) Są też wyniki badań - grzybki wyszły ale takie, które naturalnie występują na skórze. W momencie osłabienia, obniżonej odporności namnożyły się nadmiernie ale nie była to ilość zatrważająca. Na dzień dzisiejszy jeżeli Pako się nie drapie a skóra wygląda dobrze (łuszczy się jeszcze troszkę - naturalny proces regeneracji) nie ma potrzeby wdrażać leczenia. Na ten moment wystarczy więc kuracja preparatem od cioteczki Malwy. Gdyby pojawiły się jakieś niewielkie zmiany mamy zacząć robić przymoczki z jodyny. Został też dziś zaszczepiony na wściekliznę, za dwa tygodnie kolejne odrobaczanie, za trzy szczepienie na wirusówki. Tayga, poproszę o zgodę na publikację Twoich zdjęć Pakunka, gdyż zgłosiłam go do Kalendarza Metamorfoz [url]http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia[/url] a wszystkie Pakunkowe cioteczki proszę o głosowanie od 15-tego września. Fotki podmienię 16-tego, kiedy Pako będzie w nowej odsłonie ;)[/QUOTE] To w sumie są to bardzo dobre wiadomości ! A jajek nie będzie trzeba ciachać!
  6. Biedna sunieczka! Dobrze, że ma wspaniałą opiekę, ciepły kat, i dużo serca ze strony opiekunki. Moze ją bardzo bolało to miejsce po operacji oka i dlatego nic nie jadła i nie piła. Zwierzaki nieraz tak mają... A poza tym widze, że obok Lusi druga taka bida jak ona?
  7. [quote name='Crys']Jeszcze raz dziękuję :) [B] Bidulka mała pod kroplówką.[/B] :-( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/1022117a.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/862/1022117a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bidunia! A dlaczego pod kroplówką?
  8. Dziewczyny! Pojutrze kończy się bazarek, który zrobiłam dla rodziny Husky, może jeszcze ktoś zajrzy? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL]
  9. Wspaniałe wiadomości! Bardzo się cieszę, że znalazla się Pani, która go chce do swego domu. Będzie miał opiekę, spanko w domu, jedzonko i kumpla! A swoją drogą, to już kolejny podopieczny Taygi, który znalzł BDT... SUPER!
  10. [quote name='tayga']Wczoraj była u mnie Aga - właścicielka Yukiego. Umówiłyśmy się na spacerek za kilka dni, będą fotki :)[/QUOTE] Super! Czekam z utęsknieniem na fotki!
  11. [quote name='Jasza']Ania shirley - 5 kg. Danavas - 10 kg. Kto jeszcze? ;-)[/QUOTE] 8 kg !:cool3:
  12. [quote name='piechcia15'] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9471/p1060429w.jpg[/IMG][/QUOTE] Lusia ma taki uśmiechnięty pycholek!
  13. [quote name='Agula99']Zagłosowałam, ale widzę, że inni mają przewagę, no cóż każdy potrzebujący!!![/QUOTE] Ja też głosowalam, może będzie wiecej chętnych!
  14. [quote name='Foksia i Dżekuś']Aga ja mam samochod ale niestety nie dosc ,ze nie wyrabiam na paliwo to i czasowo, tylko w sobote musialam jechac do glogoczowa zeby zostawic swoje psy i jechac az za dobczyce na interwencje ,w niedzile do schroniska i do pani ktora adoptowala weteranke Berte zeby ja okapac, wczoraj bylam na spotkaniu z dziennikrka z dziennika Polskiego w sprawach psich , dzisiaj musze zajac sie swjmi psami i domem. W sobote tez zrobiłam zdjecia Nutkowi ,te które teraz sa na forum[/QUOTE] A może tu jest ktoś z Krakowa, kto jednak mógłby pomóc...
  15. [quote name='togaa'][B]tamb[/B] dzisiaj padł komputer !!!:placz: Co gorsza , padł tez samochód Pani wet. która miała [B]Nutka[/B] przebadać. [SIZE=3][B]Jest ogromna prośba[/B] ; potrzebna jest osoba która Panią wet. z ul. Rusznikowskiej przewiezie samochodem do hoteliku i z powrotem do Krakowa. ( po 19-stej)[/SIZE][/QUOTE] Ja odpadam - jestem z Poznania. Ale może jest tu ktoś z Krakowa?
  16. Na początku przyszłego tygodnia mogę zrobić bazarek dla Łatki. Poprosze tylko o zgodę. Mam jeszcze inną bidę bez oczka, to bazarek byłby na 2 cele. W tej chwili trwają moje 3 bazarki, i na nie serdecznie zapraszam, choćby do podnoszenia. A może ktorejś z Was coś wpadnie w oko? [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213454-Dogo-Podróże!-Bazarek-cegiełkowy-dla-uratowanego-Juranda-z-chlewu!-25.09.-g.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/213454-Dogo-Podróże!-Bazarek-cegiełkowy-dla-uratowanego-Juranda-z-chlewu!-25.09.-g.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='bela51']Wstrzasające, jak ten biedak musi cierpiec.:-( A jaki jest stan psa na dzien dzisiejszy?[/QUOTE] Też dołączam się do pytania ?
  18. [quote name='Roszpunka']Jutro na 11 Pako ma umówione badanie usg. Sprawdzimy, czy kastrację ma za sobą, czy będzie potrzebna większa gotówka na usuwanie jajeczek z brzuszka. Trzymajcie kciuki ciotki![/QUOTE] Ja trzymam, mocno trzymam!
  19. A ja nieśmiało polecam mój aktualny bazarek! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00[/URL]
  20. Moje "czy" w zdaniu można traktować jako "lub", a to zawsze jakiś wybór!
  21. Maluch rozkoszny! Ale nie wiadomo czy się wdał w tatausia, skoro tatus nieznany.
  22. [quote name='Agmarek']Coś tu cichutko...[/QUOTE] A może zobaczymy jakieś zdjęcia czy usłyszymy wiadomości o Yukim z nowego domku ?
  23. [quote name='Crys']Zgodę oczywiście masz :) Nawet o nią pytać nie musiałaś. I dziękuje za chęci :)[/QUOTE] Musiałam... Chciałam juz zrobić bazarek dla jednej psini i mnie tzw. opiekunka pogoniła, że mam się nie wtrącać. To sie nie wtrącam. Poproszę tylko o przypomnienie po 18.09. na pw.
  24. [quote name='Roszpunka']W tej chwili nie jestem w stanie pomóc Łatce ale znalazłam taką ofertę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214390-Hotelik-warunki-domowe-pogranicze-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskiego-ma%C5%82opolski.-ZAPRASZAMY[/url]!! Jest niedrogo, może warto pomyśleć, bo wszystkie BDT są zapsione do granic możliwości.[/QUOTE] Hej Tola! Moze warto zajrzeć w link, który przesłała Roszpunka. Ceny całkiem, całkiem.... warunki - sama zobacz!
  25. Witam! Jestem na zaproszenie gosi2323. Nie wejdę na FB, bo nie mam konta. Banerkiem też się nie poczęstuję, bo nie umiem. Kasy nie wpłacę, bo wypsztykałam się na inne bidy. O rety skąd te pieniążki barć. Jedynie co mogę to zrobić bazarek dla małej i mam jeszcze jedną bidę, to wtedy byłyby dwa cele w jednym bazarku. Mam trochę biżuterii i mogę to wystawić. Ale dopiero po 18 września, bo w tej chwili trwa mój obecny bazarek, na ktorym jest ta biżuteria. Jeśli nie zejdzie to dodam inne fanty i może coś z tego bazarku by było. Tylko tak mogę pomóc. Proszę o wyrażenie zgody. Jeśli taka będzie, to bazarek ruszy 19-20 września. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...