Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Witam! Od końca sierpnia lub początku września zrobiłam kilka bazarków. Rozliczyłam te bazarki do końca, otrzymałam na wątku bazarku potwierdzenie, że pieniądze wpłynęły na wskazane w bazarku konta ( tj. cele ). Wyczytałam w regulaminie bazarku, że teraz w tytule bazarku muszę wpisać "DO USUNIZĘCIA". Mam pytanie w związku z tym, co dalej z tym bazarkiem, jeżeli będzie usunięty, czy nie będę mogła już w ten link wejsć? I skąd mam wiedzieć kto jest moderatorem moich bazarków? Pytam, bo na pierwszejstronie są podane trzy osoby. Pozdrawiam. MALWA
  2. Ok. To na potwierdzenie poczekam. A co u Rity ?
  3. Bardzo się cieszę, że Bezik jest już u siebie w domku! Szkoda tylko, że oczek nie dało się uratować... Ja cały czas nie mogę tego przeżyć, biorąc pod uwagę, to, co ten psiak przeżył, sam jeden zamknięty na lata w chlewie. W sumie to po tym wszystkim zasługiwał na to, by znowu widzieć... Ale i tak najważniejsze, że jest u siebie i jest kochany przez nową rodzinę!
  4. Zaglądam do psiny, jak się czuje Rita, jak zdrówko, i co w ogóle z psiną po operacji ? Poza tym poproszę o potwierdzenie wpływu kwoty 184 zł z mojego bazarku tu na wątku oraz na bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM Kwotę 184 zł wpłaciłam 1 listopada, i napisałam to w poście nr 164. Do tej pory nie widzę tej kwoty w rozliczeniu na pierwszej stronie i zastanawiam się czy ta kwota w ogóle dotarła. Wpłacałam na konto fundacji.
  5. [quote name='Klaudus__'][I]Tak tak - dostałam od Frankiego sms-a. Jego Pańcia jest pod niebywałym urokiem naszego przystojniaka - bardzo za Niego dziekuje. Mówi,że super się dogadują! Poproszę o świeże foteczki :)[/I][/QUOTE] Myślę, że Franki też jest pod urokiem nowej pani, bo to serdeczna, życzliwa osoba.
  6. Bardzo mi przykro, że Mikuś odszedł... A jedyne co spotkało tego psiaka w ostatnich tygodniach życia, to pomoc w cierpieniu, zapewnienie jedzonka i ciepłego miejsca na sen... Budrysku - dziękuję i trzymaj się!
  7. Zaglądam do suni... Jak się czuje Sziwa, co z raną po operacji, czy wszystko w porządku ?
  8. Czy można liczyć na wiadomości z nowego domku Frankiego? A moze jakieś zdjęcia się tu znajdą...
  9. I co z tego, ze Lusia brudna i umazana czymś, najważniejsze, że szczęśliwa. Gdzieś tu na dogo widziałam bazarek na najbardziej uśmiechnięty pychol, jej nadawałby się na ten bazarek. Poza tym dla usmiechęnietego pyska jest 20 % zysku.
  10. Wspaniale, że Gacuś nabiera ciałka. Tak wygłodzony i chory pies dlugo pewnie nie dojdzie do prawidłowej wagi. A po operacji, pozostaje tylko gojenie łapki, może rehabilitacja i dalsze podkarmianie. Jeszcze długa droga przed nim, ale ku lepszemu. I wierzę w to, że Gacuś znajdzie najlepszy dom na świecie!
  11. Trzymam kciuki za domek do Mikusia! I czekam na wiadomości, i oby były tylko dobre! A co ze zdrowiem, co z łapką?
  12. Brawo Dziewczyny! Wykonałyście naprawdę sporo pracy nad facetem i jego nakłanianiem na oddanie psa. Na szczęście Gaja juz bezpieczna i szczęścliwa. Teraz trzeba ją tylko odkarmić, bo ze zdjęć widać, że jest chudziutka. Trzymam za Gajkę kciuki !
  13. [quote name='Tola'] W sobotę lub niedzielę wybieramy się do psów z karmą; jesli i tym razem nie uda się - do hoteliku Murki pojedzie inna mała suczka w potrzebie. Tak odwlekam tę ostateczna decyzję, bo wciąż mam nadzieję...[/QUOTE] Ja jestem jednak dobrej myśli... może uda się uratować małą Gaję.... A jeśli nie, to choć inna biedota zyska.
  14. [quote name='martaipieski']my już w domu, Sziwa smutna odpoczywa, ale wszystko poszło ok. a ja kombinuje jak te towarzystwo odseparować: Moje jak zostaja same zamkniete w 1 pokoju to jest ryzyko że się pogryzą Sziwa musi być sama bo potrzebuje spokoju Atos musi być oddzielony od Sziwy i najlepiej od moich bo on je podgryza i trzeba je miec na oku, bo nie wiem czy którejś z moich tez nerwy nie puszczą....a mam tylko 2 pokoje:/:([/QUOTE] Najważniejsze, ze już Sziwa jest po operacji. Atos da radę, Sziwa też. Może mały pójdzie trochę do kojca w ciagu dnia, to będziesz miała ciut mniej na głowie. Chciałam wczoraj odpisać na pw, ale masz Marta zapchaną skrzynkę.
  15. Zdjęcie na dywanie powalające, śliczna mała Smołka. I do tego taka szczęśliwa. Oby szybko poszła do nowego domku!
  16. Trzymam kciuki za jutro, za operację Sziwy i wszystko inne! Psiaki na zdjęciach są prześliczne. Sziwa cudowna!
  17. [quote name='Incia']Pako to nie wiem, czy wie...:roll: Ale i tak Go kocham:loveu:[/QUOTE] A ja sobie myślę tak: Po co Pakusia ogłaszać i szukać mu na silę domku? :cool3: Incia - adoptuj zwierzaczka! Będziesz go mogła kochać codziennie! :evil_lol: I z wizytą PA nie będzie problemu, bo Roszpunka też z Kielc... :eviltong:
  18. Z mojego bazarku, który był m.in. na Ritę uzbierała się kwota 275,80 zł, i część dla Rity to 92 zł. Z uwagi na to, ze dziewczyny, które opiekują się Iryskiem ( pierwszy cel bazarku ) zrezygnowąły z "części" Iryska, gdyż są na plusie, to postanowiłam, że tę kwotę, która dostałby oddemnie Irysek przekażę na Ritę. Dzisiaj poszedł przelew na 184 zł na konto wskazane przez _bubu_. Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku oraz na bazarku: [FONT=Calibri]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM[/FONT] Cieszę sie, zę babulinka już po operacji, i trzymam kciuki za jej zdrowie. Serdecznie pozdrawiam. MALWA
  19. Z mojego bazarku, który był m.in. na Gucia uzbierała się kwota 275,80 zł, i część dla Gucia to 92 zł. Dzisiaj poszedł przelew na 92 zł na konto TOZ w Koninie ( podane przez martka1982). Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku oraz na bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Trzymam kciuki za Gucia, zdrowiej mały i oczywiście bardzo się cieszę, że psiak jest na 4 łapkach!
  20. Wspaniale, ze u Mikusia już lepiej, że ta nagła niemoc w oddychaniu szybko przeszła. Nie wiem czy dobrze widzę, ale on ma lewe oczko chyba w gorszym stanie? Prawda, bo takie posklejane.... A co do BDT to czekam z niecierpliwością na dalsze wieści
  21. Temida, może napisz tu na wątku ile jeszcze potrzeba kasy na operacje oczka . Niewątpliwie do zabiegu musi byc zgromadzona cała kota, ale na razie tu cisza taka. Jak już będzie wiadomo ile potrzeba, to może łatwiej będzie kogoś przekonać, zachęcić do pomocy...
  22. Zdjęcia po prostu super! A szczególnie to, na którym Sziwa biegnie uśmiechnięta. Trzymam kciuki za suńkę do czwartku.
  23. [quote name='barb']:lol::lol::lol: A jak Pakuś w rankingu do kaledarza? Niestety 27-go tam nie zajrzalam. Zapomnialam, ze to koniec glosowania. :oops:[/QUOTE] A ja zajrzałam i oddałam 3 głosy na Pakunka! Tyle, ze o konto do wpłaty prosiłam trzy razy. Dzisiaj dostałam. To mam nadzieję, ze i głosy policzą. Niestety nie wiem jak Pakuś wypada w tym rankingu, bo nie mogę się tam nijak połapać....
  24. Super, że psiaki są takie szczęśliwe, a co najważniejsze - bezpieczne.
  25. Ten znicz mnie powalił.,.., NIe doczytałam od razu tego co pod spodem. Zaraz pomyśłałam, że coś z TRusią sie stało... To okropne, że patrząc na znicz można mieć od razu negatywne skojarzenia....
×
×
  • Create New...