Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Na 1 stronie pod zjęciami Trusi mogoby znaleźć się jakies rozliczenie. Wtedy byłoby wiadomo ile jest już peiniążków, i ile brakuje na operację!
  2. A mogę prosić na pw link do tego kalendarza? Chętnie zagłosuję, tylko nie wiem na razie gdzie.
  3. Znalazłam kolejną ślepą bidę!!! Jutro Budrysek musi zabrać ze schroniska!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216486-Wyrwana-noga_Zagłodzony_Ślepy-STARUSZEK_-Dom-Tymczasowy_środki-za-operację!URATUJMY[/URL]
  4. [quote name='Tola']Potrzebne kciuki, zeby powrót był juz z Gają[/QUOTE] Gajka to te łaciate maleństwo, tak? Trzymam kciuki, mocno trzymam!
  5. [quote name='martaipieski']ogłoszenia maja, plakaty porozwieszane w okolicy i ogłoszenia na tablicy.pl Mogłyby zostać bo warunki mam, tylko że ja psy lubie miec przy sobie, z moimi spie w łóżku wszedzie gdzie tylko moge to je zabieram, wszystko byłoby łatwiejsze gdyby Sziwa akceptowała moje suczki, ona robi postępy dzisiaj np. z Luną diana Sziwa i atosem byłam na pierwszym wspólnym spacerze, ale ona musiała byc na smyczy bo gdy któraś z moich suczek za blisko podchodzi to Sziwa warczy więc nie zaryzykuje z puszczenia ich wszystkich luzem, moje udaja że jej nie widza ale gdyby Sziwa zaatakowała to one by sie broniły...Malwa one nie maja u mnie najlepiej, najlepiej to by miały jakby były razem albo z osobna rozpieszczanymi jedynymi pupilkami mieszkajacymi na stałe w domu, ja je codziennie zabieram do domu, chodze codziennie na spacery puszczam luzem w ogrodzie ale noc i niewiele czasu za dnia ale jednak, spedzaja w kojcu[/QUOTE] Doskonale rozumiem. Mnie jednak chodziło o to, ze mają u Ciebie najlepiej, bo mają opiekę, dom, nawet jeśli jet to buda czy kojec na podwórzu, pomoc ze strony lekarza i jedzenie. Nie śpią juz w norze wykopanej w ziemi, pod folią zarzuconą na jakiś kopiec, bo przecież tak wcześniej było, kiedyś tak było, kiedy je znalazłaś.... i mają jedzenie, o które to inne pieski, takie bezdomne, czy w schronie mogą tylko pomarzyć.
  6. [quote name='martaipieski']Atos i Sziwa maja ogłoszenia na tablicy nigdzie indziej nie robiłam bo nie bardzo umiem, a nie chcę robić na jakieś odległe miasta bo później problem z transportem. Odnośnie Sziwy napisała 1 Pani ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie nie chcę zapeszać, a na samą myśl o rozstaniu chce mi sie wyc.......domu w okolicy to ja raczej nie znajdę a dać ich na drugi koniec Polski tez bym nie chciała, bo chciałabym miec kontakt z nowymi opiekunami. Boję sie czy Sziwa gdy trafi do nowego domu nie bedzie uciekała chcą np. wrócic do nas... o Atosa boję sie że teraz mały słodki to go będą rozpieszczali a widac że on ma charakterek i trzeba go juz teraz uczyć zachowań..a nie później ludzie się obudza że pies gryzie ucieka i spr inne problemy i albo go oddadza wyrzuca albo zamkna w kojcu czy uwiażą na łańcuchu, wiem panikuje i wszytko widze w czarnych kolorach ale nie wiem czy potrafie zaufać ludziom bo zbyt wiele juz widziałam......już chyba nigdy nie wezmę zwierzaka na tymczas..ja sie nie nadaję Na co dzień jak większość z nas szukam domów dla schroniskowych psów, ale to troszke inaczej z tamtymi psami człowiek nie jest zżyty, i przebywaja one w schronisku więc gdy trafiaja do nowego dobrego domu maja jak w raju, a gdy mam oddac Tymczasowicza to czuje sie tak jakbym miała oddać własnego psa...............[/QUOTE] Chyba faktycznie masz rację, bo panikujesz! A co do Sziwy i Atosa, to coś mi się widzi, ze raczej u Ciebie zostaną. Skoro nie mają ogłoszeń, to i nikt nie wie, ze chcesz wydać psiaki. Rozstania na pewno są trudne i bolesne, i skoro nie jesteś co do tego przekonana, to może lepiej, aby zostały tam gdzie są, bo w końcu one u Ciebie mają najlepiej.
  7. [quote name='Temida']Kochani, Trusia była u dr Garncarza. Ma zaćmę, sprawa do naprawienia. Koszt obu oczek to jednak 3000zł. Damy Radę? Musimy :) Super wieści! Mała Trusia bedize widzieć! Teraz trzeba się mobilizować i kasę na psie oczka szykować!
  8. Witam Dziewczyny! Przepraszam, że zaśmiecam, ale chciałabym zaprosić na mój bazarek, który zrobiłam dla 3 bardzo chorych psiaków. Wystawiam tam nowiutkie książki, niestety coś ostatnio złapały zastój! Książek jeszcze jest sporo, a psiaki potrzebują pomocy! Bazarek trwa do [U]22 października[/U]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00[/URL] Bardzo dziękuję za pomoc udzieloną psiakom! Pozdrawiam serdecznie. MALWA
  9. Witam Dziewczyny! Przepraszam, że zaśmiecam, ale chciałabym zaprosić na mój bazarek, który zrobiłam dla 3 bardzo chorych psiaków. Wystawiam tam nowiutkie książki, niestety coś ostatnio złapały zastój! Książek jeszcze jest sporo, a psiaki potrzebują pomocy! Bazarek trwa do [U]22 października[/U]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00[/URL] Bardzo dziękuję za pomoc udzieloną psiakom! Pozdrawiam serdecznie. MALWA
  10. Jasza! Bardzo dziękuję za pomoc dla Trusi, dziękuję za te 300 zł !
  11. [quote name='Jasza'][B][COLOR=red]PROPOZYCJE POMOCY:[/COLOR][/B] [INDENT]Mamy więc Trusię: propozycja MALWY [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2154...SOWEGO-BŁAGAM"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2154...SOWEGO-BŁAGAM[/COLOR][/URL] I Maciusia: propozycja Winter7 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2115...Y%21%21/page10"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2115...Y%21%21/page10[/COLOR][/URL] Bezimienna..- mimo, że widzi...ale ja ją zaproponuję...może się zgodzicie.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2163...6#post17849916"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2163...6#post17849916[/COLOR][/URL] Kochani, jak myślicie? Może tak być? Maciusiowi pieniędzy chyba najbardziej potrzeba... Trusi i tej suni zamkniętej możemy pomóc w mniejszej kwocie.... Ktoś jeszcze? [/INDENT][/QUOTE] Dziękuję bardzo w imieniu Temidy i przede wszystkim Trusi. Ona jest teraz w Fundacji dla Mikropsów, nazwy teraz dokładnie nie podam. Nie mogła malutka być w schronisku. Jej diagnoza ma być lada chwila, nie znamy jeszcze spsoobu leczenia i kosztów. Trusia nie ma deklaracji, a z wpłat, to chyba tylko te 20 zł co ja wpłaciłam. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
  12. Dziękuję za zainteresowanie się sprawą Trusi! A Maciuś - straszne biedaczysko!
  13. [quote name='martaipieski']pieniążki doszły jeszcze raz wielkie dzieki!!!! zastanawiam sie jak ze sterylką, bo Sziwa musi być wtedy w domu,ale nie powinna byc z małym bo on tak szaleje i po niej skacze że po sterylce to by ją zameczył a ona by cierpiała.....więc nawet jak oboje wezmę do domu a z moimi bedzie ich az 5 :/ to i tak Atos musiałby byc osobno, a jak je rozdzielam to jest panika jedno piszczy za drugim zwłaszcza Sziwa[/QUOTE] Super, że już jest wpłata na koncie. Zrobisz jak uważasz, to dla Sziwy. To może na czas rekowalenscencji po sterylce umieścisz Atosa u jakiejś sąsiadki na kilka dni, albo znajomej, zawsze to lepsze wyjście, niż gdybyś pozwaliła, aby męczył matkę. Sunia podpocznie, dojdzie do siebie, a szczeniak zobaczy, że może być gdzie indziej sam, nawet jeśli miałoby to trwać na razie tylko kilka dni.
  14. I co u malutkiej Trusi ? Potrzebne pieniążki, proszę o pomoc dla małej !
  15. Bardzo się cieszę, ze Dunia jest w swoim domku! To następna sunia, która znalazla domek, i to dzięki Tobie Jaszo! ( pamiętam, ze niedawno była to mała Jaszka! ). Temida prosiła o wpłacanie pieniążków dla niedowidzącej Trusi, ktora szuka DT. Na tym wątku chyba tylko ja wpłaciłam coś dla biedoty... Nie mnie oczywiście decydować co zrobić z Duniowymi pieniążkami, szczególnie, ze tu nic nie wpłaciłam, ale tam jest naprawdę bieda! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215435-Niedowidząca-i-maleńka-Trusia-SZUKAMY-DOMU-TYMCZASOWEGO-BŁAGAM[/URL]! [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2944/dsc0630i.jpg[/IMG]
  16. Pieniążki poszły... 121,80 zł na Sziwę ! Przy okazji zapraszam na mój kolejny bazarek, który zrobiłam dla 3 chorych psiaków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00[/URL]
  17. Zapisuję wątek. Jestem z Poznania. Napisałam do Klaudus_, podałam tel, czekam na info.
  18. [quote name='martaipieski']dziękuje Malwa, pieniążki przeznaczę na sterylkę Sziwy!!!!zaraz wyślę numer konta[/QUOTE] Konto dostałam. Pieniądze wpłacę jutro rano. ;) Chciałam odpisać na pw, ale skrzyneczka zapchana. Pozdrawiam serdecznie!
  19. [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#3e3e3e]Z mojego bazarku uzbierałam kwotę 365,50 zł, i ta kwota została podzielona na 3 psiaki. Rozliczenie wpłat znajduje się na 1 stronie w poście nr 8, podsumowanie na stronie 6 w poście nr 140.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [COLOR=#3e3e3e][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-ROZLICZAM"][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=purple]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Tahoma][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4]Dla Gacusia wpłaciłam kwotę 121,80 zł na konto Komitetu Pomocy dla Zwierząt w Tychach. [/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4]Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłaty tu na wątku oraz na moim wątku bazarkowym.[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4]Pozdrawiam serdecznie. MALWA [/SIZE][/FONT][/COLOR]
  20. [INDENT]Z mojego bazarku uzbierałam kwotę 365,50 zł, i ta kwota została podzielona na 3 psiaki. Rozliczenie wpłat znajduje się na 1 stronie w poście nr 8, podsumowanie na stronie 6 w poście nr 140. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-ROZLICZAM"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Dla Sziwy wpłacę kwotę [U][B]121,80 zł[/B][/U] na konto podane na pw. Po otrzymania wpłaty potwierdż Marta otrzymanie wpłaty tu na wątku oraz na moim wątku bazarkowym. Pozdrawiam serdeczenie. MALWA [/INDENT]
  21. Z mojego bazarku uzbierałam kwotę 365,50 zł, i ta kwota została podzielona na 3 psiaki. Rozliczenie wpłat znajduje się na 1 stronie w poście nr 8, podsumowanie na stronie 6 w poście nr 140. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-ROZLICZAM"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Dla Lusi wpłaciłam kwotę 121,90 zł na konto Fundacji. Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłaty tu na wątku oraz na moim wątku bazarkowym. Pozdrawiam serdeczenie. MALWA
  22. Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku, a już czarne myśli mnie nachodziły...
  23. Dopiero teraz się tu przyczłapałam i przeczytałam co się stało! Biedna Lusia! A ja tak się cieszyłam, że ma domek, dobry domek i kochających swoich ludzi. I to kurcze kolejny pies, gdzie wyszła wielka doopa! ( ostatnio zwrócno Gustawa wyrzuconego z samochodu w worku, bo za głosno w domu szczeka - paranoja! ) Trzymaj się maleńka, Fundacja o Ciebie zadba. Myślę, ze niebawem rozliczę do końca mój bazarek, kóry był m.in. dla Lusi. Czekam na ostatnią wpłatę. Długo czekam za wszystkimi wpłatami, a jedna dziewczyna zapomniała zapłacić... Jeśli wszystko będzie już na koncie, to wtedy napiszę tu ile przelałam na konto Fundacji.
  24. Klaudus_ czy jesteś w stanie coś napisać co z Gackiem? Czy jest jakaś poprawa w jego zdrowiu? I w ogóle co się dzieje, brak odpowiedzi, a pytań wiele... Domyślałm się, że masz pewnie urwanie głowy w schronisku i stąd ta cisza....
  25. Czy ktoś tu do Trusi w ogóle zagląda? Pomoc potrzebna, porozsyłałam do "swoich", ale cisza taka, chyba wszyscy zajęci szkołą i pracą... Proszę o pomoc dla Trusi !!!
×
×
  • Create New...