MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do malca, i w związku z tym moje pytanie: jak wygląda obecnie sytuacja Tobisia, czy nadal jest w lecznicy, czy może juz w domku ? -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Oczka uratowane! Wspaniale! Dziękuję za pomoc dla Trusi! -
A czy coś więcej wiadomo na temat domku/rodziny tego Pana? Czy miał już jakieś zwierzęta, cy ma doświadczenie z psem? Może być tak, ze nie ma bladego pojęcia co znaczy mieć w domu psa, którego wcześniej ktoś się pozbył, a może uważa, ze pies się dostosuje do domowników, i obecność dziecka w domu jest bez znaczenia....
-
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcie! Kanapa akurat na dwa psiaki ! :cool3: -
Hej Pakuniu ! Cicho coś u Ciebie!
-
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Rafiku mały czas na Ciebie, by iść do "swojego domku". Hallo, gdzie te domki ? -
Super, że Rufi tak świetnie trafił ! Naprawdę poszczęściło się chłopakowi! Kanapa, piecyk ... fiu fiu !
-
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Oj, to bardzo niedobrze Miejmy nadzieję, że znajdzie się ktoś o wielkim serduszku..[/QUOTE] ... i do tego znawca i miłośnik rasy... -
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super! To kolejnemu biednemu psiakoiw się poszczęściło! Gajeczko - bądź malutka szczęśliwa! I czekam na zdjęcia..... -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Strasznie smutna historia... A co z domkiem w którym jest już pudelek, chodzi mi o domek, kóry miał podobno wziąźć do domu pieska. -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
[quote name='monikab']z malcem w porządku widzi i słyszy po prostu taki głupkowaty jest,mozwe nie miał go kto nauczyc i wychowac.Czekam na tel.bo jest osoba, odpowiedzialna i świadoma choroby malca,nim zainteresowana która ma pudelkę[/QUOTE] Osoba, która jest znawcą rasy na pewno potrafi doskonale zająć się malcem. Taka osoba byłaby szansą dla Itusia. -
Jestem bardzo ciekawa jak wypadła wizyta w Garwolinie! Trzymam kciuki za psinkę!
-
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest, i jednocześnie taki biedny ! -
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też zapraszam raz jeszcze na bazarek, który jest m.in. dla Rity i proszę o rozsyłanie dalej. Jakiś zastój nastał, a kaska potrzebna. http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-książki-i-biżu-na-chore-psiaki-!-Do-25.11.2011-r.-Godz.-22.00 -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
MALWA replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
Pani Alinka pomaga, oj, to chyba o tej samej osobie myślimy. Zaraz jak mi się tylko uda napiszę na pw. -
Ciężki los kotów z dworca PKS w Poznaniu. Jest szansa na pomoc?
MALWA replied to miki27's topic in Kotki już w nowych domach
Witam! Przykre to wszytsko, że koty same, pozostawione, rozmnażają się dalej, i jeszcze chore i głodne sa. Sama dokarmiam bezdomne koty, ktore pojawiły sie u mnie na osiedlu, to znaczy rozmnozyły. Kocurki kastrowalam - sam , bo Miasto nei dokąłda nic. Ale kotki zostay wysterylizowane za pieniadze z Miasta, i w tym pomogła mi jedna Pani, ktora tez pomaga kotom. Prześle do Miki27 dane tej Pani na pw, bo nei chcę danych osobowych tu upubliczniać. Moze ta kobieta coś pomoże , zaradzi, ma naprawdę zlote serce. Piszę zaraz pw. -
Dziękuję za zaproszenie. Przeczytałam. Koszmar jakiś, niby pies w schronisku a głoduje do tego stopnia, ze jest wychudozny. Chyba, że trafił tam niedawno, a wychudzony już był, to zmienia jednak postać rzeczy. Myśłałam o bazarku, bo mam nowe książki np. "Teraz jestem w Tęczowym Moście". Mogłabym sprzedać i przekazać te pieniądze na psiaki. Ale w tej chwili już trwa jeden mój bazarek, i kiepsko jakoś się kręci. Nie wiem też czy ktoś byłby zainteresowany tymi książkami. Niby Mikołajki i święta przed nami, ale coś zastój na bazarkach. Mogłabym te książki wystawić, tylko nie wiem czy ktoś kupi...
-
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
MALWA replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Gaji? Co nowego u małej ? -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Napisałam dzisiaj rano do jednej dziewczyny, która oferuje DT, ale jeszcze mi nie odpisala. Na stronie Boloniarek, link wrzucałam tu wyżej, podano mi, ze dziewczyny z tego wątku oferują tylko BDT i wszystki zapsione na maksa. Jedynie Plicha miała mieć pdoobno wolne miejsce. Do niej pisałam. Na razie czekam, na razie nc... -
Trzymam kciukasy za Pana i za psinę. Kiedy wizyta przed aopacyjna?
-
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja jeszcze raz zaproszę na swój bazarek !