MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_wynqFheFzdgnOFValI9f8U6AWVGXQ5vdgWlSsYLCpeNkerPnkC2NsDVvoA[/IMG] -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG] -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
-
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
-
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
-
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
MALWA replied to bela51's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG] -
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG] -
Pomóżcie znaleźć dobry dom dla mojej psiny - proszę!
MALWA replied to rapkar's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG] -
Witam! Przyszłam tu z wątku Biszkopcika, ktoś prosił o bazarek, i weszłam z ciekawości. Biedna sunia. Taki szkieletorek. Nie rozumiem takiej znieczulicy, jak mozna psiaka tak wyniszczyć, nie dać jeść, nie zawieźć do weta czy nie odrobaczyć - widać można...........tylko serce się kraje........ Mogę jednorazowo wpłacić 50 zł na suńkę. Trzymam kciuki za Daszeńkę.
-
[quote name='Szarotka']Od goldenow jest Goldenek . Ja tak jak i Toyota jestem od Podhalanow :):)[/QUOTE] Dziękuję za odzew. Będę pamiętała na przyszłość!
-
[quote name='susy']Tak, przepraszam, że dopiero teraz ale dopiero wróciłam do domu. Właściciel się znalazł, mocno szukali suni, i zabrał ją już do domku. Z tego co wiem to obrażenia nie są mocno poważne, sunia była bardzo przestraszona. Na szczęście skończyło się wszystko dobrze.[/QUOTE] [quote name='susy']Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie. Jak widzę takie ogłoszenie to serce mi pęka, mam od razu przed oczami moją sunię jak musiałaby okropnie się czuć :( Dobrze, że to wydarzenie skończyło się szczęśliwie choć niestety większość tak się nie kończy :( Pozdrawiam Was cieplutko.[/QUOTE] Dobrze, ze ta historia ma szczęśliwe zakończenie!
-
Susy - przybywaj na wątek, i napisz proszę co z psiną. Ludzie tu przyszli, którzy zainteresowali się losem psa. I co z tym znalezionym właścicielem, wiesz coś wiecej? Zabrał sunię? Czy ona jest poważnie ranna?
-
[quote name='susy']Nic więcej na razie nie wiem, próbuję kontaktować się z osobą która zamieściła ogłoszenie, być może pies ma chip albo tatuaż. Jestem z Wrocławia więc nie mogę sprawdzić osobiście w tej klinice :([/QUOTE] Ale przecież można tam zadzwonic i zapytac co jest z psem. Ten wątek należałoby porozsyłać po ludziach, bo inaczej nikt tu nie wejdzie, i tak sobie będziemy we dwie pisały - ja z Poznania, Ty z Wrocławia. A psiakowi, z Warszawy same nie pomożemy. Napisze do kilku osób, moze ktoś jeszcze tu wejdzie.
-
A czy wiadomo dokładnie co z sunią? Ze zdjęć wynika, ze ma ranny pysk - przecięty, albo to tylko struga krwi...
-
I jeszcze chyba Szarotka - też od goldenów............
-
Witaj susy! Nie każdy jest na faceboku ;), i ja na p[rzykład nie moge w to wejść. Napisz proszę do toyota, bo ona chyba jest od goldenów. A psiakowi trzeba pomóc. Napisz coś więcej o tej goldence, co sie stało, gdzie przebywa, u kogo, w jakim mieście. I może jakieś zdjęcie by się porzydało, jesli takie zamieszczono na FB.
-
[quote name='bemolka']ja mam PROŚBĘ - opisujcie STAN sprzedawanych przedmiotów! czy ja mam o każdą rzecz się dopytywać? Bo dla mnie, skoro ktoś nie pisze nic o dziurach, przetarciach, uszkodzeniach, to ów przedmiot ich nie ma. i nie ważne , czy przedmiot jest za 5, 10 czy 50zł. czy ja źle rozumuję? odechciewa mi się robienia tu zakupów.[/QUOTE] Popieram. Stan rzeczy powinien wynikać z opisu. I powinien być rzetelny i uczciwy. Kilka miesięcy temu kupiłam bluzkę, która była używana ( to było podane ) + stan bardzo dobry. W rzeczywistości otrzymałam zmechaconą, spraną szmatę. Nie zwracałam tej rzeczy, bo unzałam, ze kupowałam, by pomóc psiakowi, ale niesmak i rozczarowanie pozostały.......
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lala strasznie lubi łóżeczko ;), ba, ale który pies nie lubi sypiać w łóżku swoich pańciów. Bardzo fajne zdjęcia, takie autentyczne.......... Laluniu - dla Ciebie i Twojej rodziny życzę wszystkiego co najlepsze ! -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
MNie raczej chodziło o to czy finanse są na plusie czy na minusie i ile ? Pytam, bo z rozliczenia na pierwszej stronie to nie wynika.