Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-AjLHqnp4kyM/UMoHWJtVY7I/AAAAAAAAGNo/AL9j9GIjmqg/s1600/%C5%BByczenia+Noworoczne.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_wynqFheFzdgnOFValI9f8U6AWVGXQ5vdgWlSsYLCpeNkerPnkC2NsDVvoA[/IMG]
  3. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  4. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  5. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  6. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  7. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  8. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  9. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  10. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  11. [IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif[/IMG]
  12. MYŚLAMI JESTEM PRZY MALCU, CHOC DAWNO MNIE TU NIE BYŁO.............:-( Teraz trzymam kciuki za Biszkopcika w nadzei, ze badania wyjdą ok. Jutro przeleję moją deklarację za styczeń.
  13. Witam! Przyszłam tu z wątku Biszkopcika, ktoś prosił o bazarek, i weszłam z ciekawości. Biedna sunia. Taki szkieletorek. Nie rozumiem takiej znieczulicy, jak mozna psiaka tak wyniszczyć, nie dać jeść, nie zawieźć do weta czy nie odrobaczyć - widać można...........tylko serce się kraje........ Mogę jednorazowo wpłacić 50 zł na suńkę. Trzymam kciuki za Daszeńkę.
  14. [quote name='Szarotka']Od goldenow jest Goldenek . Ja tak jak i Toyota jestem od Podhalanow :):)[/QUOTE] Dziękuję za odzew. Będę pamiętała na przyszłość!
  15. [quote name='susy']Tak, przepraszam, że dopiero teraz ale dopiero wróciłam do domu. Właściciel się znalazł, mocno szukali suni, i zabrał ją już do domku. Z tego co wiem to obrażenia nie są mocno poważne, sunia była bardzo przestraszona. Na szczęście skończyło się wszystko dobrze.[/QUOTE] [quote name='susy']Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie. Jak widzę takie ogłoszenie to serce mi pęka, mam od razu przed oczami moją sunię jak musiałaby okropnie się czuć :( Dobrze, że to wydarzenie skończyło się szczęśliwie choć niestety większość tak się nie kończy :( Pozdrawiam Was cieplutko.[/QUOTE] Dobrze, ze ta historia ma szczęśliwe zakończenie!
  16. Susy - przybywaj na wątek, i napisz proszę co z psiną. Ludzie tu przyszli, którzy zainteresowali się losem psa. I co z tym znalezionym właścicielem, wiesz coś wiecej? Zabrał sunię? Czy ona jest poważnie ranna?
  17. [quote name='susy']Nic więcej na razie nie wiem, próbuję kontaktować się z osobą która zamieściła ogłoszenie, być może pies ma chip albo tatuaż. Jestem z Wrocławia więc nie mogę sprawdzić osobiście w tej klinice :([/QUOTE] Ale przecież można tam zadzwonic i zapytac co jest z psem. Ten wątek należałoby porozsyłać po ludziach, bo inaczej nikt tu nie wejdzie, i tak sobie będziemy we dwie pisały - ja z Poznania, Ty z Wrocławia. A psiakowi, z Warszawy same nie pomożemy. Napisze do kilku osób, moze ktoś jeszcze tu wejdzie.
  18. A czy wiadomo dokładnie co z sunią? Ze zdjęć wynika, ze ma ranny pysk - przecięty, albo to tylko struga krwi...
  19. I jeszcze chyba Szarotka - też od goldenów............
  20. Witaj susy! Nie każdy jest na faceboku ;), i ja na p[rzykład nie moge w to wejść. Napisz proszę do toyota, bo ona chyba jest od goldenów. A psiakowi trzeba pomóc. Napisz coś więcej o tej goldence, co sie stało, gdzie przebywa, u kogo, w jakim mieście. I może jakieś zdjęcie by się porzydało, jesli takie zamieszczono na FB.
  21. [quote name='bemolka']ja mam PROŚBĘ - opisujcie STAN sprzedawanych przedmiotów! czy ja mam o każdą rzecz się dopytywać? Bo dla mnie, skoro ktoś nie pisze nic o dziurach, przetarciach, uszkodzeniach, to ów przedmiot ich nie ma. i nie ważne , czy przedmiot jest za 5, 10 czy 50zł. czy ja źle rozumuję? odechciewa mi się robienia tu zakupów.[/QUOTE] Popieram. Stan rzeczy powinien wynikać z opisu. I powinien być rzetelny i uczciwy. Kilka miesięcy temu kupiłam bluzkę, która była używana ( to było podane ) + stan bardzo dobry. W rzeczywistości otrzymałam zmechaconą, spraną szmatę. Nie zwracałam tej rzeczy, bo unzałam, ze kupowałam, by pomóc psiakowi, ale niesmak i rozczarowanie pozostały.......
  22. Lala strasznie lubi łóżeczko ;), ba, ale który pies nie lubi sypiać w łóżku swoich pańciów. Bardzo fajne zdjęcia, takie autentyczne.......... Laluniu - dla Ciebie i Twojej rodziny życzę wszystkiego co najlepsze !
  23. MNie raczej chodziło o to czy finanse są na plusie czy na minusie i ile ? Pytam, bo z rozliczenia na pierwszej stronie to nie wynika.
×
×
  • Create New...