MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']O cholera, MALWO, ja też nie potrafię!!! KTO POMOŻE??????????? Widok Franiula-Misia bezcenny:cool3:[/QUOTE] Właśnie, kto? Bo ja na e-mailu, to mogę sobie te zdjęcia tylko pooglądać. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieście - KASIA zostaje! Rok 2012 to dla Kasi wielka kicha, choć moze nie do końca, uratowano jej zycie, znalazła dom, i teraz zostaje w swoim domku na zawsze! Super! -
[quote name='sambo_os1']Dziękuję Bardzo za bazarek[/QUOTE] Bazarek jest, tyle, ze kupujących nie ma ................:placz:
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witam po Nowym Roku! Wklejam informację, którą otrzymałam od Pani Doroty na e-maila: "[I]Właśnie wróciłam do Poznania i zgodnie z obietnicą załączam zdjęcia Misia (vel Frankiego, vel Frania). Tak jak mówiłam imię Misiu najlepiej się przyjęło, choć wciąż jeszcze zdarza się, że ktoś na niego mówi Franio lub Franki. Miś jest świetnym kumplem i prawie się nie rozstajemy. Uwielbia spacery i głaskanie - te dwie rzeczy nigdy go nie nudzą. Bardzo się cieszę, że do mnie trafił. Pozdrawiam serdecznie, życząc wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku". [/I]Mam jeszcze od Pani Doroty zdjęcia, ale niestety nie umiem ich wkleić. Robię kopiuj wklej, ale tu chyba ta opcja nie działa.............:-( Czy mogę prosić, by ktoś podał mi na pw swoj e-mail, a ja prześlę te zdjęcia i proszę o wklejenie tutaj na wątku. -
Dobrze, że już wszystko wyjaśnione. Teraz trzeba tylko sunię dobrze ulokować. U MIchaelle będzie jej wspaniale. Tam psiaki mają komfortowe warunki, swoje fotele, kocyki, mieszkają w pokojach. Rozumiem, ze na pierwszej stronie są ujęte jednorazowe wpłaty? A deklaracji stałych nie zbieracie? Jeśli zbieracie, to ja zacznę - 10 zł miesięcznie de mnie. Wpłacę od stycznia. Czy 50 zł, które wpaciłam 31.12. już doszło ? Kurcze, trzeba wątek porozsyłać, o mało nas........................
-
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, który jest m.in. dla Onków , bo tam straszne poustki.................... -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']nawet teraz nie umiem nic napisac w takim stanie psy,Boze gdzie jestes:([/QUOTE] Czasami też się nad tym zastanawiam.................. Na szczęście psy zostały odebrane i są teraz leczone. -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Piesku...........:placz: Bora1 - dzięki Tobie miał jedzenie, zainteresowanie, współczucie. Pewnie zostałby u baby bez niczego. Szkoda, ze taki koniec, że babsko nie zawiozło do weta, skoro widziała, ze z psem coś się dzieje................. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, który zrobiłam dla Malwinki i Onków z pseudo z Gdańska - link w podpisie. Z góry dziękuję i zapraszam! -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam na wątek...... -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam bazarek dla Onków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237984-PERFUMA-DLA-MALWINKI-i-ONKÓW-Z-PSEUDO-DO-15-01-g-22?p=20208673#post20208673[/URL] Serdecznie zapraszam! -
[quote name='sambo_os1']Zrobiłam rozliczenie,obecnie jesteśmy na minusie 49zł po wpłacie za grudzień DT będziemy na minusie 299zł. Może ktoś chciałby zrobić bazarek dla Malwinki aby zasilić konto?[/QUOTE] Mówisz i masz ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237984-PERFUMA-DLA-MALWINKI-i-ONKÓW-Z-PSEUDO-DO-15-01-g-22?p=20208673#post20208673[/URL] Zapraszam!
-
[IMG]http://chwilkawytchnienia.com/Zyczenia/Images/Nowy_Rok.gif[/IMG]
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
MALWA replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....