Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Super! A to trzeba chyba podawac prywatne konto, co by kasa na Fundacje nie poszala
  2. Posłanko przy kaloryferze na własnym kocyku - marzenie każdego psiaka. Co do oczu - nie wiem, dla mnie te oczka wyglądają cały czas tak samo..............
  3. [quote name='Marycha35']O cholera, MALWO, ja też nie potrafię!!! KTO POMOŻE??????????? Widok Franiula-Misia bezcenny:cool3:[/QUOTE] Właśnie, kto? Bo ja na e-mailu, to mogę sobie te zdjęcia tylko pooglądać.
  4. Zaglądam i sprawdzam co u Daszki.........jeszcze w schronie.......... Wpłaciłam moją deklarację miesięczną od stycznia do czerwca 2013 r., łącznie 60 zł.
  5. Cudowne wieście - KASIA zostaje! Rok 2012 to dla Kasi wielka kicha, choć moze nie do końca, uratowano jej zycie, znalazła dom, i teraz zostaje w swoim domku na zawsze! Super!
  6. Najważniejsze, ze świństwo daleko od Biszkopta, z łapką powinno być juz tylko lepiej.
  7. [quote name='sambo_os1']Dziękuję Bardzo za bazarek[/QUOTE] Bazarek jest, tyle, ze kupujących nie ma ................:placz:
  8. Witam po Nowym Roku! Wklejam informację, którą otrzymałam od Pani Doroty na e-maila: "[I]Właśnie wróciłam do Poznania i zgodnie z obietnicą załączam zdjęcia Misia (vel Frankiego, vel Frania). Tak jak mówiłam imię Misiu najlepiej się przyjęło, choć wciąż jeszcze zdarza się, że ktoś na niego mówi Franio lub Franki. Miś jest świetnym kumplem i prawie się nie rozstajemy. Uwielbia spacery i głaskanie - te dwie rzeczy nigdy go nie nudzą. Bardzo się cieszę, że do mnie trafił. Pozdrawiam serdecznie, życząc wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku". [/I]Mam jeszcze od Pani Doroty zdjęcia, ale niestety nie umiem ich wkleić. Robię kopiuj wklej, ale tu chyba ta opcja nie działa.............:-( Czy mogę prosić, by ktoś podał mi na pw swoj e-mail, a ja prześlę te zdjęcia i proszę o wklejenie tutaj na wątku.
  9. Dziewczyny, co jest grane? Dlaczego sunia jeszcze w schronie? Po co ona tam? A tak konkretnie, to kiedy jedzie do Michaelle?
  10. Dobrze, że już wszystko wyjaśnione. Teraz trzeba tylko sunię dobrze ulokować. U MIchaelle będzie jej wspaniale. Tam psiaki mają komfortowe warunki, swoje fotele, kocyki, mieszkają w pokojach. Rozumiem, ze na pierwszej stronie są ujęte jednorazowe wpłaty? A deklaracji stałych nie zbieracie? Jeśli zbieracie, to ja zacznę - 10 zł miesięcznie de mnie. Wpłacę od stycznia. Czy 50 zł, które wpaciłam 31.12. już doszło ? Kurcze, trzeba wątek porozsyłać, o mało nas........................
  11. Zapraszam na bazarek, który jest m.in. dla Onków , bo tam straszne poustki....................
  12. [quote name='giselle4']nawet teraz nie umiem nic napisac w takim stanie psy,Boze gdzie jestes:([/QUOTE] Czasami też się nad tym zastanawiam.................. Na szczęście psy zostały odebrane i są teraz leczone.
  13. Piesku...........:placz: Bora1 - dzięki Tobie miał jedzenie, zainteresowanie, współczucie. Pewnie zostałby u baby bez niczego. Szkoda, ze taki koniec, że babsko nie zawiozło do weta, skoro widziała, ze z psem coś się dzieje.................
  14. Dwa ostatnie zdjęcia najfajniejsze, bo jak Biszkopt spojrzy, to powala........................ A czy w domu chodzi w tych szeleczkach, czy szedł właśnie na spacer?
  15. Zapraszam na bazarek, który zrobiłam dla Malwinki i Onków z pseudo z Gdańska - link w podpisie. Z góry dziękuję i zapraszam!
  16. Kochani, przepraszam za offa, ale chciałam zaprosić znajomych na bazarek, który zrobiłam dla Malwinki i chorych Onków z pseudohodowli z Gdańska - link w podpisie! Zapraszam!
  17. Zrobiłam bazarek dla Onków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237984-PERFUMA-DLA-MALWINKI-i-ONKÓW-Z-PSEUDO-DO-15-01-g-22?p=20208673#post20208673[/URL] Serdecznie zapraszam!
  18. [quote name='sambo_os1']Zrobiłam rozliczenie,obecnie jesteśmy na minusie 49zł po wpłacie za grudzień DT będziemy na minusie 299zł. Może ktoś chciałby zrobić bazarek dla Malwinki aby zasilić konto?[/QUOTE] Mówisz i masz ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237984-PERFUMA-DLA-MALWINKI-i-ONKÓW-Z-PSEUDO-DO-15-01-g-22?p=20208673#post20208673[/URL] Zapraszam!
  19. [IMG]http://chwilkawytchnienia.com/Zyczenia/Images/Nowy_Rok.gif[/IMG]
  20. [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-AjLHqnp4kyM/UMoHWJtVY7I/AAAAAAAAGNo/AL9j9GIjmqg/s1600/%C5%BByczenia+Noworoczne.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...