MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Ja niestety inaczej pomóc nie mogę jak tylko ta rada z postu wyżej. Mam w domu psa i kilka kotów, które przygarnęłam i dokarmiam od 3 lat. Teraz jeszcze mam kota z zapaleniem płuc, w sumie to powoli z tego wychodzi. Nie mogę wziąźć psiaka do siebie, nie oferuję DT, a i mój mąż na to się nie zgadza. Jeśli ktoś zająłby się szukaniem DT i potrzebna byłaby na to kasa, to dorzucę się jednorazowo.
-
[quote name='sambo_os1']Na spacerach,kiedy widzi faceta,cofa się do tyłu,boi się przejść obok.Ogólnie nie podchodzi do mężczyzn i omija ich szerokim łukiem.[/QUOTE] Pewnei dostała w skórę od jakiegoś faceta i stąd ta jej reakcja...........
-
Witaj Megii! Przede wszystkim należy powiadomić osoby, które działają na terenie Świętokrzyskiego - Starachowic. Im ktoś bliżej, tym łatwiej o pomoc. W necie znalazłam namiar na Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami tel. 531-980-160, [URL="http://www.stowarzyszeniezwierzak.pl"]www.stowarzyszeniezwierzak.pl[/URL] [U] Ponadto tu na dogo jest 19 osób ze Starachowic: [/U] aagataa8, Ania44, Elizka, esiak, EwaEK, inka808, justysiek, Ka-rola, KamaG, kasia.p, kasiunka88, klusek04, Koniqsia, Madzialajda, Magda TST, party, pulpecik3252, styx. Może warto do tych osób napisac z prośbą o pomoc? Jak na razie pozostaje Ci tylko i wyłącznie dokarmiać sunię. Sunia przychodzi pod szkołę, bo tam są osoby, które dają jej jeść, i tylko pewnie na tym jej zależy....
-
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Co u psiaków? Gdzie te obiecane zdjęcia? -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - nie denerwujmy się, bo to bez sensu...........żadna z nas Kasi nie pomoże tak na odległość, i żadna z nas nie ma wpływu na to, czy Kaśka szczeka czy też nie......... Ale zgadzam sie z wypowiedzią powyżej (Fioneczka ), ze musi być jakiś plan awaryjny, bo co Kasia znowu do hotelu? Nie mamy pełnych deklaracji....... I mnie też szlag trafia na tę sytuację, bo co miesiąc proszenie i jęczenie u ludzi, by dali choć parę groszy, bo Kasi brakuje, bo brakuje.... ale zawsze sobie powtarzam, ze ostatecznie pomagam Kasi... ona biedna nie wie, ze tu na dogo jej los zależy od ludzi, od pieniędzy, których nie ma ....... A co do nowego domku, to może zaakceptują Kasię taką jaka jest, a sama Kasia przestanie szczekać, albo przynajmniej choć trochę się wyciszy.............. Pies w nowych warunkach różnie reaguje, nawet we własnym środowisku, a tu jest i zmiana środowiska i warunków. Jeśli ludzie są odpowiedzialni i Kasię chcą ( bo mam nadzieję, ze nie została im wmuszona ), to zawalczą o nią np. idąc do weta na badanie czy zapisujac ją do behawiorysty. Skoro pies szczeka w domu, to nie przestanie szczekać na dworze, szczególnie przy budzie. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Oby wyszło........... A jaka reakcja jej Rodzinki ? Trzymam kciukasy za Kasię i jej Rodzinę! -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i sprawdzam co u psiaków...................... Kto jeszcze pomoże, kto ? -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
MALWA replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcia super! Przymilny z niego psiak! Edek - natie robi bazarki ogłoszeniowe, tu link do jej aktualnego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235935-Bazar-ogłoszeniowy-cz-4-do-9-12-godz-22-dla-Ibisa-w-hoteliku?p=19987352#post19987352[/URL] -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Czy Kasia już na miejscu? Z niecierpliwością czekam na relację z podróży i reakcji Kasi z nowego otoczenia........ -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Kasia w drodze do domku................ -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
MALWA replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Kanga z tą naroślą na ogonie! Gosia - kawał dobrej roboty! -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Melduję się na zaproszenie Malwy:lol:. Wspomogę groszem. Mam ochotę wykastrować bez znieczulenia tego gnoja, który im to zrobił[/QUOTE] Dziękuję Kochana za przybycie ! Super, ze nas tu więcej, że wątek nie zanika..... -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Ja też tak uważam by dać szansę Kasiu na domek a zarazem na początku pomóc ludziom.Dlatego proszę wszystkich deklarowiczów o nie wycofywanie na razie deklaracji na Kasię.Dajmy szansę Kasi bo ona zasługuje na najlepszy domek na świecie i kochających ją ludzi.Proszę podtrzymajcie swoje deklaracje choć przez dwa miesiące.[/QUOTE] Ja mojej nie wycofuję. Dla Kasi te pieniążki z deklaracji mogą być jeszcze potrzebne. To pojutrze Kasia będzie u siebie! Super! -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Jeśli tylko ludzie są pewni na 100 % - tak swojej decyzji, jak i Ty Lidko Ich jako Rodziny dla psiaka, to ja jestem za. Ale opcja, która zasugerowąla Aida - BDT jest chyba najbardziej do przyjęcia. Kasia będzie miala domek i swoją rodzinę, a my będdziemy miały tu nadzór nad samą Kasią i jej sprawami. Przy opcji BDT można nadal zbierać kasę, bo ta będzie potrzebna na karmę i weta, nawet jeśli teraz Kasia jest zdrowa. Wiadomo, to juz starszy psiak, różnie może być... Bazarkami też uciągniemy jesli deklaracji by brakowało. Jeśli dobrze liczę to Kasia ma chyba ze 100 zł deklarcji. Nie wiem ile Kasia je, bo to duży pies, a ja nie mam rozeznania, ale za 100 zł można kupić karmę, nie wiem tylko na jak długo to starczy.... -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Zapraszam na bazarek - wprawdzie już trwa i w większości na inny cel, ale z dodanych od jutra poduch cztery będą na ONki z Gdańska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236290-Legowiska-pluszaki-biżuteria-dla-TOZ-Złotoryja-do-12-12-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Super! Dziękuję za pomoc w imieniu Onków. Tu każda złotówka potrzebna! Lecę na bazarek! -
Zaglądam na wątek do Barta!
-
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
MALWA replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do psinki........... jaki z niego piękny pies! -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
MALWA replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przydałoby się rozliczenie kosztów na pierwszej stronie.............. -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Dziękuję osobom, które zajrzały do odebranych Onków. Na chwilę obecną pewnie kasa to jest to co psiaki potrzebują najbardziej.... są już leczone i mają opiekę, a to wszystko kosztuje. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']nie trzeba bo info mi przychodzi na maila i wtedy odświeżam :)[/QUOTE] Pięknie dziękuję! -
Witam! Nikt mnie nie zapraszał, ale i tak przyszłam - zobaczyłam prośbę Pauli na jednym z wątków. Dziewczyny na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234124-Gdańsk-Pseudohodowla-ON-w-centrum-miasta!-DT-na-CITO[/URL]! Litterka w poście nr 26 proponowała DT dla MAŁEGO PIESKA, może to ten dom?
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']odświeżyłam Kasi trochę ogłoszeń :)[/QUOTE] Super! Jeśli za te ogłoszenia trzeba coś zapłacić, to podaj mi konto na pw, to ureguluję. -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
MALWA replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosia - brawo, szybka decyzja i pies już bezpieczny!