Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Zaglądam..............co u Kasi? Czy nadal wszystko ok? Lidka - czy pies zostaje w swojej rodzinie już na zawsze ?
  2. Zaglądam............ Jak wyglądają obecnie finanse onków?
  3. Kanga to psi ideał - toleruje koty, a to nie częsty widok.
  4. Wspaniale Kornelku! Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją rodzinę!
  5. [quote name='bahlsa']Zrozumiałam, że nie ma możliwości odwołania - rok do odsiadki bez zawieszenia.[/QUOTE] Nie oglądałam materiału video. Ale zauważyłam, ze z wyroku wynika, iz wydał go Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. Sąd Rejonowy w naszym kraju stanowi I instancję (podział sądownictwa powszechnego w Polsce), i od wyroku I instancji przysługuje odwołanie. Czas pokaże.........
  6. [quote name='bahlsa']Właśnie dziś w UWAGA TVN był wywiad. Podziwiam.... wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Wyrazy szacunku dla sędziego![/QUOTE] I oby ten wyrok nie został zaskarżony, a jeśli nawet, to może sąd II instancji utrzyma go w mocy. Ten wyrok, to przełom w polskim sądownictwie, jeśli chodzi o kary dla przestępców znęcających się nad zwierzętami. Być może inni pójdą w ślady pana sędziego.............
  7. [IMG]http://www.samre.info/kartki/23b/bn23/bn23.gif[/IMG]
  8. [IMG]http://www.samre.info/kartki/23b/bn23/bn23.gif[/IMG]
  9. [IMG]http://www.samre.info/kartki/23b/bn23/bn23.gif[/IMG]
  10. [IMG]http://www.samre.info/kartki/23b/bn23/bn23.gif[/IMG]
  11. [IMG]http://www.samre.info/kartki/23b/bn23/bn23.gif[/IMG]
  12. [quote name='baster i lusi']Lidka to przyprawisz mnie o zawał serca.Bo jak przeczytałam problem to mi serce do gardła skoczyło.Ja już mogę powiedzieć jakie jeszcze problemy się pojawią oprócz chrapania : rozpychanie w łóżku.żebranie.maślane oczka jak będzie chciała coś wysępić no i obrażanie.[/QUOTE] Takie problemy ma chyba każdy pies. Mój ma jeszcze dendencje do ignorancji, i jak tylko się obrazi, to całkowicie ignoruje najbliższych...... A co do samej Kasi, to myślę, ze ona chce być w centrum zainteresowania, i teraz, kiedy ma już swoich ludzi nie pozwoli, by choc na chwilę o niej zapomnieli.
  13. [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQK5qeLG0xQ2P70tCldkPnm1HAyP_H_iiFqH4c69m0_OwDxzAitLw[/IMG]
  14. [quote name='paulina02']Kasia mało szczeka już ale pojawił się nowy problem bo dziewczyna bardzo chrapie :lol:[/QUOTE] E tam, jak kochają, to wybaczą.....
  15. Fajne zdjęcia, i Kasia taka zadowolona! Super!
  16. [IMG]http://www.stanislawbarnas.pl/_pliki/bn23.gif[/IMG]
  17. [IMG]http://www.stanislawbarnas.pl/_pliki/bn23.gif[/IMG]
  18. Zaglądam do Amora po nieobecności na tym wątku.................. Ta adopcja to niestety porażka......szkoda, bo miał byc cudowny dom i wspaniali ludzie... I co teraz? Gdzie jest Amor?
  19. [quote name='Marycha35']MALWO kocham Cię:):):) Dzięki ogromne za takie pycha wieści, huraaaaa:):):) Franio ma jednak supero, warto było czekać :):):):):):) WESOŁYCH ŚWIĄT LUDKOWIE!!![/QUOTE] Dzięki! Dobre wiadomości zawsze mile widziane ! :lol: Ale z Ciebie to Krzykaczka :eviltong:, pisałaś, ze nic nie wiadomo co u Frania, a dawno trzeba było zadzwonić do Pani Doroty i zapytać. Ja po prostu nie miałam pojęcia, że nie było wizyty poadopcyjnej (o taką nikt mnie nie prosił), i że nikt nie ma kontaktu z osobą, która zaadoptowała psiaka.
  20. Rzadko tu zaglądam, ale miło poczytać, ze u takiego staruszka zdrówko całkiem, całkiem. Górnisiu - oby tak dalej!
  21. [quote name='Tofikowa']Dziekujemy:lol: czekamy na fotki[/QUOTE] Jak tylko otrzymam, to zaraz wstawię.
  22. Dzisiaj udało mi się dodzwonić do Pani Doroty. Pani Dorota jest u rodziców, wyjechała tam na święta wraz z Frankiem. Franki - nazywany MIsiu nieco przytył po kastracji. Przez ponad rok, od czasu kiedy jest u Pani Doroty nie miał problemów zdrowotnych. Jest pod stałą kontrolą weterynarza, został zaszczepiony, jest odrobaczany. Nie ma z nim żadnych problemów wychowawczych. Pani Dorota przynała jedynie, ze nie lubi psiaków, a na suczki raguje pozytywnie, to taka uwaga po tym jak wychodzą na spacer. Franki jeździ z Panią Dorotą do pracy. To świetny układ, bo pies nie musi zostawać sam w domu. To tyle, co się dowiedziałam. Poprosiłam Panią Dorotę o jakieś foty Franka, przesłałam swojego e-maila, i może po Nowym Roku, kiedy Pani Dorota wróci do Poznania, coś otrzymam.
  23. Witam! Znalazłam ten watek przyapadkowo.. Mam pytanie co się stało dalej, czy pies został w nowym domku ? Czy wszystko ok?
×
×
  • Create New...