Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Nie dałam rady wyjśc, i trochę przeczytałam. Jesli trzeba kasy, a pewnie o nią sie rzecz rozgrywa, to prosze o konto, wieczorem coś wpłacę.
  2. Witam! Znalazłam apel o pomoc na stronie Fenrisa ( pisała ewu ). Teraz tylko zapisuję, ale poczytam wieczorem po powrocie z pracy. Może zbiórka na jakiś płatny DT bo o bezpłatnym, to chyba nie ma co marzyć. Trzeba watek porozsyłać...........
  3. Super zdjęcia! Na film niestety nei mogę wejść. Hrabalku -wiesz, ze zyjesz!
  4. Zaglądam..........................................co tu tak cicho? Trzeba watek porozsyłac i prosić o pomoc, moze ludzie jeszcze pomogą........
  5. Juz kiedyś czytałam podobną historię. Państwo w starszym wieku po zapytaniu: dlaczego chcą szczeniaka, skoro szczeniak ma całe zycie przed sobą ( a oni raczej niekoniecznie), i może lepiej starszego psa, to państwo odpowiedizeli, ze oni nigdzie się nie wybierają....a prznajmniej nie poza ten świat... ręce opadają......
  6. A to sytuacja wygląda tak, ze jednak Pani, która chciała zaadoptowac Fenrisa zostaje domem tymczasowym?
  7. Poleciała moja stała deklaracja - za grudzień.
  8. Poleciała moja wpłata za grudzień. Dołożyłam 20 zł , bo widzę, ze i tak jest krucho z kasą u małej........
  9. [quote name='paulina02']Ja zrobie dziś do Kasi bazarek może coś komuś wpadnie w oko...;)[/QUOTE] To wrzuć tu link, będziemy zaglądać i podnosić! [quote name='from_wonderland']Wiele brakuje?[/QUOTE] Pewnie około 100-150 zł oprócz deklaracji stałych, ale tu dokładnie musiałaby się wypowiedzieć Grażynka.
  10. A mnie cieszy przede wszystkim to, że pies taki spokojuny i już wiadomo co psiakowi jest. A kto mu będize te oczka przemywał w schronie? Czy jets tam ktos, kto mógłby non stop czuwać? Bo jak znam życie, to jest wiele psiaków, a mało pracowników, i raczej nikt nie ma czasu stać nad jednym psem i pilnowa wszystkiego. Pewnie spadnie to na wolontariuszy.
  11. I co z Fenrisem? Co przyniosła wizyta?
  12. Niestety, nikogo nei znam z tych osób. Ale myślę, że i tak warto napisać, może ktoś zdecyduję się zrobić wizytę i zdać relację. Ja też robiłam kiedyś pierwszą wizytę PA, zresztą, każdy z nas, kto pomaga z wizytami zrobił ją kiedyś po raz pierwszy.
  13. [quote name='baster i lusi']Malwa szkoda nerwów na takiego człowieka.[/QUOTE] Może i racja, ale mnie po prosatu szlag trafia, ze taki ktoś, kto obiecał wpłacać deklarację ma to w nosie. I nie o mnie chodzi, mnie moze miec w wielkim poszanowaniu, dam radę, ale Kasia potrzebuje pieniędzy, a tych tu niestety brakuje. I nie zasłużyła sobie na takie traktowanie. W poniedziałek musisz zapłacić za hotelik, będzie brakowało i co zrobisz?
  14. Z Grybowa tu nikogo nie ma, a z Nowego Sącza znalazłam następujące osoby: alabb1 amacariel annakom Dalia Edit164 Esse. Ewka :) fonja Gabi_Posh Grzesiekra Hoszanna JORGUS KarolinaNS KarolkaEngel Kasia&Asti kohler Larra limoon98 Luneczka Magiaa mirasowa Piotr_32 Sara Verdiana Wercia123 Żaneta Żaninka zly_kalafiorek Czyli w sumie 28 osób....................
  15. A czy tu na dogo jest ktoś z Grybowa? Trzeba ludzi szukać do wizyty PA, jeśli ktoś jest, to może pomoże.
  16. A ja jestem bardzo ciekawa dlaczego Pani, która chciała adoptować Amora wycofała się tuż przed samą adopcją.
  17. Weszłam z nadzieją, zę Marr odpisał...........nie odpisał. Natie - wielkie dzięki, to zawsze więcej kasiorki dla Kasi !
  18. [quote name='iwonamaj']Jestem na wątku Fena od początku i niestety oczka są coraz gorsze...:-( Trzeba wreszcie zacząć go leczyć, bo nie ufam w to leczenie schroniskowego weta... A co do wizyty PA, to uważam, że jest KONIECZNA.[/QUOTE] Z tego co wyczytałam, to pies ma wizytę w poniedizłąek o 11.00. A zatem trzeba czekac za opisem konsultacji do poniedziałku.
  19. ZaGLADAM DO PSIAKA..............
  20. Zaglądam do Malwinki. Fajne te zdjęcie Malwinki z kumplem. Mogłaby już tam zostać na stałe, skoro tak dobrze się tam czuje i rozumie z drugim psiakiem. Czasami bywa tak, ze DT staje sie w końcu DS... czasami.
  21. Dzisiaj to jakies fatum normalnie... to drugi psiak, który miał iść do DS, a który nie poszedł bo...nie wiadomo dlaczego..... Byc może sama opcja przejęcia psa i to nie na DS tylko DT byłaby najlepsza w obecnej chwili. A co do samego leczenia oczek, to trzeba to zrobić jak najszybciej. Obejrzałam to zdjecie co jest powyżej, biedny psiunia naprawdę cierpi. Przecież ta skóra wokół oczu to żywa rana, krwista, a lewe oczko, a właściwie pod oczkiem skóra jest pęknięta i tam coś się chyba sączy... strasznie mi szkoda psiaka, bo cierpi i na pewno go bardzo boli. A czy w schronie miał coś robione w ogóle z tymi oczkami? Jakieś lekarstwa zastosowano, czy może miał to smarowane, czy miał jakieś okłady na te oczka?
  22. [quote name='bela51']Dziekujemy za pomoc. ale bede zbierac pieniazki dopiero wtedy gdy Onek znajdzie sie w hotelu. Mamy nadzieje, ze 30 listopada. Niestety mielismy pecha i dzien przed akcja został odłowiony do schronu. Odbywa kwarantanne, a my odliczany godziny.:-([/QUOTE] A, rozumiem. To chociaż wiadomo co z nim, gdzie jest. Ale to chociaż nie będzie głodny w schronie. Mam nadzieję, ze 30 listopada bez problemu bediz emożna go odebrać i zawieźc do hoteliku?
  23. Zaglądam, szkoda, ze Nie ma żadnego odzewu na ogłoszenia, szkoda.... Dzisiaj napiszę do Marr po raz ostatni z przypomnieniem o braku wpłaty za październik i listopad. Jeśli to nie poskutkuje, to poproszę o wpisanie na "czarną liste". W tym miesiącu, jesli zaraz wpłyną deklaracje na grudzień, a jak znam życie, to nie wpłyną, bo zawsze ktoś płaci później będzie brakowało dla Kasi ponad 100 zł na hotelik.
  24. Witam! Trafiłam przez przyapdek... dostałam zaproszenie na bazarek. Niestety z bazarku nie skorzystam, bo ciuszki za malunie. Może jakaś szczuplizna w coś wejdzie, ja odpadam. Ale wspomogę biedaka, i jednorazowo wpłacę. Niestety mogę to zrobić dopiero najwcześniej w poniedziałek wieczorem, bo zablokowałam sobie kartę z kodami. (pomyliłam nr konta ). Co w ogóle z psiakiem? Gdzie on teraz?
  25. Czytałam o domku, który sie zgłosił do adopcji i teraz widze, ze wycofał się...wielka szkoda, bo to ogromna nadzieja i szansa dla Amora......co właściwiesie stało, skąd ta decyzja, taka zmiana? Miałam napisać, że znalazłam kilka, około 8 osób z Wielunia, do których chciałam napisać czy zrobiłyby wizytę, ale teraz to juz bez znaczenia... A co z hotelikiem, do którego ewentualnie miał trafi cAmor? Czy jest zarezerwowany? Jesli tak, jesli nadal zbieramy deklaracje, to mogę dołożyć miesięcznie 10 zł do opłat. Niestety mam już 4 inne psy, którym też dokładam na hotelik i na ile mogę staram się jednorazowo coś dołożyć na kilku wątkach. Tylko tyle mogę.
×
×
  • Create New...