MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
MALWA replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Ten mały kudłaczek z tego wątku ma na imię Piszczałka? -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
MALWA replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam deklaracje na Kostka - 30 zł - od stycznia do marca 2013r. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Bardzo Ci dziękuję. Ja rozsyłałam zapytania po hotelikach/DT i trochę zaproszeń. Jutro dzwonię do tej Pani, u której jest sunia, może wyproszę jeszcze kilka dni i zdarzy się jakiś cud...[/QUOTE] Dziękować nie trzeba ;) Kasa poleciała. Ten sam bank, to pewnie juz masz na koncie. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Wysłałam ponad 50 zaproszeń, weszła tylko jedna ososba.................co się dzieje, ze jak problem i trzeba pieniędzy, to ludzie odwracają wzrok...........ja w tym miesiącu przekroczyłam wszelkie limity, ale jak tu nie pomóc...........zaraz wysyłam 50 zł, tylko tyle mogę.......... -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&S']Nie wiem co powiedzieć.....:shake:[/QUOTE] Bo tu szkoda słów..............ona jak Amor, na kóry teraz prowadzę bazarek cegiełkowy............. Kasy dla niej trzeba............ -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Dzięki Kajusza i Malwa, na cito potrzebuję dla suni i pięniedzy i miejsca gdzieś w hoteliku czy DT. Ona przebywa pod Gorzowem Wlkp. w domu u Pani, która miała być DS, ale zrezygnowała. Jutro mamy ją zabrać, może wyproszę jeszcze kilka dni.[/QUOTE] To napisz Kochana na wątku DT , moze ktoś jest wolny? I zrób rozliczenie w I lub II poście, bo trzeba rozliczyc tu kase , która zbierzesz. Konto poproszę. Wysyłam dalej zaprosznie, też wysyłaj, może jeszcze kto tu wejrzy. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']nie wiem jak inni ale ja myślę że trzeba jeszcze Kasię odrobaczyć.zabezpieczyć na pchły i jeszcze nie wiem czy była szczepiona na wirusówki i przydałby się jeszcze czip.[/QUOTE] Cel dobry, ale czy starczy na wszystko to co zostało? -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Kochane, wejdźcie na wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238329-Dejzji-nie-mam-nic-nie-mam-si%C4%99-gdzie-podzia%C4%87-nie-chc%C4%99-i%C5%9B%C4%87-do-schroniska-%28?p=20243505#post20243505"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238329-Dejzji-nie-mam-nic-nie-mam-si%C4%99-gdzie-podzia%C4%87-nie-chc%C4%99-i%C5%9B%C4%87-do-schroniska-%28?p=20243505#post20243505[/URL] Mnie ścisnęło w gardle...jak można............ -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Witam ! Jestem na zaproszenie Szefowej wątku! Straszna bida z tej małej. Gdzie znajduje się pies, i co dalej? Ja niestety nie dysponuję DT, ale mogę jednorazowo wspomóc tylko finansowo.... -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
MALWA replied to winter7's topic in Już w nowym domu
[quote name='zioberek87']super dziękuję ślicznie to wiele dla Kostusia:) ucałowania także dla baster i lusi oraz Panna Marple!!![/QUOTE] Konto dostałam, wpłacę wieczorem. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek Amora, podrzucanie mile widzane, bo na razie mamy zastój w kupowaniu cegiełek................. Mamy juz 455 zł............. -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
MALWA replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Witam ! Z wątku Kasi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227206-KASIA-z-lasu-przywiązana-do-drzewa-Ma-domek[/URL] , która trafiła do domku, przenoszę deklarację na Kostka - 10 zł miesięcznie. Proszę o konto do wpłaty. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Ja swije 10 zł też prznoszę na Kostka. Grażynko, jesli mozesz to napisz w skrócie coś na temat psiaka, bo tam ponad 40 stron watku, a mi czasu szkoda na czytanie. -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
MALWA replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Napisałam na pw. Zgłosiła się do mnie osoba, kóra chce pomóc jako DT, tak zrozumiałam. Lara odpisz. -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
MALWA replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Malawaszka - dawaj więćej info. Może jakaś zrzutka na maleństwo? -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
MALWA replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cioteczki, może załóżcie wątek tej sznupce, bo tu się bajzel straszny robi i nikt nic nie wie :/ MALWA, wczoraj do dt pojechała ze schronu kupka nieszczęścia i dojechała, już wygolona i wykąpana :) A ta druga psinka to jakaś suczka z tablicy, którą chce sprzedać facet za 200zł, ze zdjęć przerażona...[/QUOTE] A, to kumam. O tej psince pisała chyba ewu na innym wątku, że pojechała wraz ze szczeniakami do DT. Co z tą psinką z tablicy? Jeśli nawet zostanie wykupiona, to kto z dogomaniaków jest gotów ją przygarnąć? -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
MALWA replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Już chyba się pogubiłam............. Pies został zabrany ze schronu do DT czy jest w nim nadal? I kto chce go kupić? W schronie kupuje sie psy? Pierwsze słyszę................... -
Przyszłam tu za Bewu, która na jednym z bazarkó umieściła apel o pomoc dla szczeniaków. Konto poproszę, mogę jednorazowo 50 zł dorzucić do maluchów. Nie wiem komu przesłać pieniązki, kto zbiera? Basiu - te wpłaty co już do Ciebie idą to pokryją Twoje wydatki? Czy możę przesłać do Ani, która ma maluchy na DT i potrzebuje na karmę?
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tu juz misieek musi potwierdzić, bo to na jej adres - tj. hoteliku idzie. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na mój bazarek dla Amora, wejdźcie i choć podrzućcie. A missiek poproszę o sprawdzenie czy ma już jakieś wpłaty i o potwerdzenie na wątku bazarkowym Amora. Till- przydałoby się tu jakies aktualne rozliczenie, najlepiej na pierwszej stronie w rozliczeniu, zeby wiadomo było jka sprawy wyglądają obecnie. -
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
MALWA replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina02']Będzie zdjęcie Kasi z kumplem kundelkiem tylko cierpliwości ;)[/QUOTE] Super, poczekamy. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Till - mnie nie trzeba dziękować, bo to dla Amora ten bazarek. Teraz na bazarku juz jest 400 zł ! Wątek trzeba słać po ludziach, bo inaczej nikt tu nie przyjdzie.............