MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Witam! Przepraszam, ale piszę gdzie się da: Czy mogę prosić o pomoc na moim bazarku cegiełkowym: http://www.dogomania.pl/forum/threads/238219-CEGIEŁKOWY-NA-ŻYCIE-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA!-DO-20-01-13-r-godz-22-00 Pies ma jeszcze ponad 300 zł długu za hotel za grudzień, za styczeń jeszcze nic nie jest opłacone, a jest jeszcze faktura u weta...też nie opłacona..........proszę o pomoc. Dziękuję. MALWA
-
Witam! Przepraszam, ale piszę gdzie się da: Czy mogę prosić o pomoc na moim bazarku cegiełkowym: http://www.dogomania.pl/forum/threads/238219-CEGIEŁKOWY-NA-ŻYCIE-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA!-DO-20-01-13-r-godz-22-00 Pies ma jeszcze ponad 300 zł długu za hotel za grudzień, za styczeń jeszcze nic nie jest opłacone, a jest jeszcze faktura u weta...też nie opłacona..........proszę o pomoc. Dziękuję. MALWA
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bora1']dzieczyny zbierajmy na transport do jaworzna mamy hotel z behawiorysta i szkoleniowcem, u tej dziewczyny jest nasz molos na hotelu ze szkoleniem, mamy troche kasy po nim bo idzie do ds,wiec do 9.01 miala by hotel oplacony,a na ewentulany nasteepny miesiac by sie uzbieralo, a dziewczyna jest SUPER, nie trzesie sie o kase tylko spokojnie czeka az sie uzbiera! ona ja wyprostuje[/QUOTE] Super informacja. Ela bardzo się ucieszy po powrocie. A ten hotelikj po molosie to opłacony do 9.01, czy 9.02, pytam, bo chyba tu pomyłka się wkradła. -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
MALWA replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Wspaniała akcja! Brawo! -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję za rozliczenie Amora, ale poproszę jeszcze o informacje, ile wynosi dug u weta, i czy ta kwota 321,48 zł to jest juz dług po zapłaceniu weta czy przed? Teraz doczytałam, że to jest kwota bez opłacenia weta. -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
MALWA replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za jutro, za Was i za Tinkę. Przelew zaraz zrobię. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam przed snem/.................. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z rozliczenia, jakei wrzuciła Till, wynika, ze dług za hotel na chwile obecną to kwota ponad 940 zł........... -
Witam! Dostałam zaproszenie od Karilki, i doskonale wiem, jak to jest, jak sie zostaje samej do opłacania pobytu psa...... Wiele nie mogę, na 5 psów dokładam do hoteliku, wostatnich dniach "poszlaałam" pomagajć i wydałam sporo......ale 50 zł jeszcze wyskrobię dla Urgo. Poproszę o dane do wpłaty. Napiszcie mi coś o nim, co to za piesek, skąd się wziął, ile ma lat, i czy było jakiekolwiek zainteresowanie psiną ........niestety ciężko mi przekopywać ponad 30 stron..
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuje za potwierdzenie wpłat. Uzupełnie na wątku bazarkowym. E-maila wysyłam. Na jak długo starcza Amorowi puszki, które kupiła tu jedna z dogomaniaczek? Nie chodzi o to, żebyś tam weszła i kupiła 100 cegiełek.......mnie chodzi o to, ze zrobiłam bazarek i fajnie by było, żeby ktos raz po raz tam wszedł i podnióśł wątek, moze wtedy trafi na pierwszą stronę i będzie widoczny dla wielu ;) -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Dejzi. Dziękuję ewu. -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
MALWA replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Liliii.....Proszę o konto, dorzucę coś jednorazowo. -
Vega :-( Biegaj psinko szczęśliwa, zdrowa i spokojna za TM, tam już nie boli, nikt Cię nie zostawi, nie skrzywdzi, nie zignoruje............ Zgodnie z tym, co napisałam na pw, przelałam kwotę 100 zł.
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Oj, to się pogmatwało w sytuacji psiuni.............. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Mam kolejne 2 deklaracje stałe znajomej znajomych;) Janusz P. 20 zł, Aldona S. 10 zł :) Czyli mamy 190 zł stałych, brakuje ponad połowę - 260 zł:( Dzięki Waldi481 za obecność - sunia chwyciła dziecko ze strachu, napięcia, tak jak Kajusza opisała ta sytuację. Dla suni trzeba mieć czas, wiedzę i chęci, żeby nie pozwolić jej na takie sytuacje i odpowiednio ją ułozyć.[/QUOTE] A może jakiś upust byłby przy opłatach......w końcu to bezdomniak.......... -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam................ -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']ile trzeba zebrać? myślałam o założeniu wątku na niebieskim ale obawiam się ze będzie to samo co z Moną z Szydłowca ... pies z kulawą nogą nie zajrzał ... chyba za mało w typie rasy[/QUOTE] Pewnie sporo.................. na razie jest 60 zł deklaracji stałych......... -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Dzięki za odpowiedź! Zapowiada się całkiem dobrze. Jutro o tym porozmawiam z właścicielką hotelu i dam znać. Jak widzę co ludzie robią z normalnych psów, że później są wystraszone, chude z ogonem pod szyją to jestem za prawem "oko za oko", ale niedoczekanie moje...[/QUOTE] A ja powiem ostrzej, czasami to mam ochotę wziąźć takiego za mordę, na łańcuch i przykuć do budy, nie dałabym wody, a chleba to tylko suchego, jakbym pamiętała. A niechby taka menda to samo przeszła, od razu zmieniłaby stosunek do zwierzaków.............albo i nie. -
Wpłaciłam deklaracje stałą za trzy mieisące z góry - do marca.
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I tu musiałyby sie wypowiedzieć wszystkie osoby, które są na tym wątku. Pies trafił do hotelu bez deklaracji, czy osoba zawożąca go, bo teraz to już nie wiem czy to była Till czy kto inny, wzięła te opłaty na siebie, czy miały zostać pokryte (przez kogo ?) - nikt tego dokładnie nie wie, bo nie znamy umowy łączącej Till z Misieek. Faktycznie była opcja DT, aby trafił do miejsca w mieszkaniu DT czy hotelu. Pomysł umarł śmiercią naturalną, bo pojawił się DS. Jak to się skończyło - wszyscy wiemy. Na razie trzeba myśleć i kombinować kasę, bo jak widać sama się nie skombinuje......... No to kombinuję, i z mojego bazarku cegiełkowego, którego link wrzuciłam, a z tego wątku jeszcze nikogo tam nie było - jest już 515 zł...............i oby tak dalej ....... Proszę, by Misieek potwierdziła wpłaty, ajakie otrzymuje z bazarku cegiełkowego, bo ludziom ślę Jej konto.............. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']jestem i ja ... zaproszenie podesłała MALWA wiem o suni ... z Anią o niej rozmawialam niestety ja nie mogę zadeklarować pomocy finansowej, nawet tej jednorazowej ... przepraszam[/QUOTE] Dziękuję za obecność! -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Psanatorium faktycznie blisko od Gorzowa. -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
MALWA replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Jestem na wezwanie MALWY. Co ona biedna przeszła :( Coś jednorazowo podeślę, ale czekam na jakiś przypływ gotówki:([/QUOTE] [quote name='makub']Proszę o konto - coś prześlę[/QUOTE] [quote name='ewu']Jestem u bidusi. To niesamowite wczoraj jak odbierałam ze schronu w Zabrzu Piszczałkę widziałam identycznego psiaka lezącego w legowisku w budynku administracji. Pogłaskałam go, młodziutkie cudo, klon....Oczywiście dużo grubszy od niuni.[/QUOTE] Dziękuję wszystkim za przybycie. Głupio to zabrzmi, ale w kupie siła! Wiecie o co chodzi.................