-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
jestem u Wolta, do domu psino !
-
Deizi - Mała sunia szuka domku. Deizi w nowym domu
gosia2313 replied to Serdeczna łapcia's topic in Już w nowym domu
Jonatan wrzuć jakieś zdjęcia Deizi. :) -
Kłapacz to taki emeryt ale w baardzo dobrej kondycji ; )) Cieszę się, że wstawiłaś sobie jego banerek : ) A i psiak podobno ma obserwatora na Allegro, więc może ktoś się nim zainteresuje !
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Suri - TO JA, ZWYKŁY KUNDELKOWATY KUNDELEK. WRESZCIE ADOPTOWANY:)
gosia2313 replied to leonarda's topic in Już w nowym domu
Jestem u Suri i daję firmówkę : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbXl-a09ckI/AAAAAAAADzE/km-oCRDMmNE/s512/Suri.png[/IMG] i linka do niej: [URL]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/FIRMOWKI#5599634572221182530[/URL] -
Muniek do domu ! Trzymam kciuki, żeby się udało. Napisz jutro jak tam, czy Pani wzięła Muńka : )
-
Dzięki Ci ! :)
-
Uf, to dobrze ; ) Zdrowia psiaku ! I domku przede wszystkim : ))
-
Czy dzisiaj do schroniska został oddany jakiś psiak ok. 3-letni? Bo jak wracałam ze spaceru z Kłapaczem (ok. 11:30) to przyjechało 2 facetów, jeden taki starszy, jeden młodszy. Ten starszy pytał się mnie czy oddajemy psy czy bierzemy ( myślałam, że chodzi mu o spacer), więc powiedziałam, że te oddajemy i na 12 bierzemy inne. To on pytał czy nie wzięłabym jego psa, ma ok. 3 lat. Wywnioskowałam, że jakiś owczarkowy bo coś chyba mówił, że do Kłapacza podobny. Później ci panowie poszli do biura. Wie ktoś coś o tym psie? Czy w ogóle trafił, czy oni byli w innej sprawie, a mnie się coś pogmatwało ?
-
Jaki biedny! i to ucho ; (( Czy on jest jeszcze z psem, który go pogryzł w boksie, czy został może przeniesiony?
-
Co taka inteligentna psina robi jeszcze w schronie? :(
-
6 miesięczna Czarna Mamba MA DOM!!!!!!!!!!!
gosia2313 replied to Irvette's topic in Już w nowym domu
Podnoszę psinę ! -
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Szczegóły, szczegóły ! -
Pogoda dzisiaj jak najbardziej dopisała, więc i spacer się udał. [SIZE=6]:shiny: [SIZE=3]Tak jak z Kłapaczem, tak i z Emi byłam nad stawem Borki. Sunia (jak pewnie większość psów) weszła do wody, raz nawet się w niej położyła :eviltong:. Szła razem z Kaprysem, z którym dogaduje się świetnie, nie warczy na niego, nie szczeka. A nawet niekiedy nie chce iść gdzieś bez niego. Raz chciałam zejść z góry, w dół koło wody, Kaprys nie chciał schodzić i został na górze, to tak strrrasznie do niego ciągnęła:painting:. Nie pozostało mi nic innego, jak poddać się i wrócić na górę. :oops: Na polance trochę ją wyczesałam, ale ona nic sobie z tego nie robiąc znów zaczęła się tarzać w wysuszonej trawie, która się do niej poprzyczepiała. No i takim sposobem efektów czesania[I] b r a k[/I] . Fotki [/SIZE][/SIZE][LEFT]Z Kapryskiem - jego wątek : [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207690-Wystraszony-KAPRYS-szuka-spokojnego-domu%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207690-Wystraszony-KAPRYS-szuka-spokojnego-domu![/URL][/SIZE] [/LEFT] [SIZE=6][SIZE=3][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6wQjqhTUI/AAAAAAAAE5k/mNhUBruiJhc/s640/DSCN6358.JPG[/IMG] [SIZE=2]Pyszczoszek Emi z bliska [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6w7BZd54I/AAAAAAAAE5w/s7t5jJWyl30/s640/DSCN6369.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6xKrgDiBI/AAAAAAAAE50/GuWI2cTHFAY/s512/DSCN6375.JPG[/IMG] i ostanie, w wodzie się tapla :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6wpbXN13I/AAAAAAAAE5s/HOIIFRqpsv4/s640/DSCN6367.JPG[/IMG] [/SIZE] [/SIZE][/SIZE]
-
:kciuki: hop do domku !!!
- 101 replies
-
- psy do adopcji
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kłapacz spacerował:painting: dziś z obiema suczkami z jego bosku. Mała czarna, jak się okazało ma imię - Kama i ma 8 lat, więc jest w jego wieku ;p Poszliśmy nad staw Borki. Psina weszła do wody, pomoczyła szelki :evil_lol:, napiła się i pociaplała [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG] Zrobiłam mu kilka fotek w wodzie, jakieś na piasku itp. Ale niestety mój aparat podczas spaceru z Emi uległ zniszczeniu. Wpadł mi do piachu i został przez Emi[B] [COLOR=magenta][I]przygnieciony tyłkiem[/I][/COLOR][/B] :-o Po niedzieli oddam go do serwisu, jak tylko go odbiorę to wrzucę zdjęcia z dzisiejszego spaceru. :p E D I T : Uffff :biggrina: udało się dodać zdjęcia z karty pamięci ! [CENTER][I][COLOR=green]"Uśmiech" [/COLOR][/I]:lol!: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6ssATXbGI/AAAAAAAAE5M/Uz79mwar2bI/s512/DSCN6342%20modified.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][COLOR=green][I]"Na poważnie" [/I][/COLOR]:icon_roc: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6s0c6HmwI/AAAAAAAAE5Q/ntqaZyG0erU/s512/DSCN6343%20modified.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][I][COLOR=green]A tu Kłapacz chce dać nura do wody :bigcool: [/COLOR][/I] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc6tn4E0F8I/AAAAAAAAE5c/TI3fyq5vtoE/s640/DSCN6340.JPG[/IMG] Jeszcze dzisiaj Kłapacz został pochwalony przez Klaudię, że jest grzeczny. ; ))) [/CENTER]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Póki co to zostawię, bo Baker podobno będzie miał dom - czekam na konkrety ; ) PS: wiesz może jak usunąć wątek na dogo??
-
Przeglądałam sobie wątki na dogo i natknęłam się na jeden post, w którym pisano ( na początku marca), że Kłapacz został pogryziony :crazyeye::crazyeye:. Był wtedy z jakimis czterema psami w boksie i (podobno) tylko on miał "obrażenia". Miał rozwalone ucho :shock:, pracownicy nie umieli chyba rozdzielić psów i potraktowali je wodą, psiaki były całe mokre, a że mój podopieczny jest nieco wiekowy to obawiano się, że nabawi się jakiegoś zapalenia czy czegoś w tym stylu. Na szczęście ( przynajmniej odtąd co się nim zajmuje) Kłapacz ma się dobrze. :p:Dog_run::Dog_run: Zajmuję się Kłapaczem dopiero od kwietnia i nie miałam o tym pojęcia. :oops::oops:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
SERIO?!?! SUPER by było ! ; )) Czekam ( z niecierpliwością) na szczegóły ! -
Spytam Kasię jutro w schronie. Bo może dałoby się go chociaż trochę podleczyć ?
-
[CENTER]W schronisku w Sosnowcu przebywa ok. 9-cio letni doberman. Ma na imię [SIZE=3][COLOR=green][B]Baker[/B][/COLOR][/SIZE]. Został oddany przez właściciela. :angryy: Psiak [SIZE=4][B][COLOR=red]P I L N I E[/COLOR][/B][/SIZE] potrzebuje nowego, kochającego domu. Mimo tego, że w schronisku podobno je bardzo dużo, w ogóle tego po nim nie widać. Psina [B][COLOR=red][U]chudnie w oczach[/U][/COLOR][/B]. :-(:-( [B][U]Nie radzi sobie w ogóle w schroniskowych warunkach.[/U][/B] :placz: Baker nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi, toleruje również inne psy. Na spacerach ładnie chodzi i nie ciągnie na smyczy. [COLOR=red][B][U]Pod koniec spacerów psiak za żadne skarby świata nie chce wracać do boksu, siada i zapiera się łapkami![/U][/B][/COLOR] :placz::-(:placz: Baker został już wykastrowany. [I][B][COLOR=blue]Do jego opiekuna zgłosiła się nawet osoba chętna do finansowania pobytu Bakera w hoteliku. Może płacić 100-150 zł na miesiąc, tak długo, jak będzie trzeba.[/COLOR][/B][/I] Tylko nie mamy na razie żadnego hoteliku odpowiedniego. [SIZE=3][U][I][COLOR=red]W imieniu Bakera baaaaaaardzo prosimy o pomoc !!! [/COLOR][/I][/U][/SIZE] [SIZE=4]Podaję kontakt z jego opiekunem[/SIZE] : [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I]Michał[/I][/SIZE][/FONT] [SIZE=6][COLOR=darkorange][B] [COLOR=black]tel.[/COLOR] 693-911-298[/B][/COLOR][/SIZE] [LEFT]Kilka zdjęć psiaka: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TWvwBr7W9WI/AAAAAAAAAVY/QkGON_p9EC0/637942.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TWvwBmVWuZI/AAAAAAAAAVc/FvpU2A0cYxs/63794.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcZ8tkWjZXI/AAAAAAAAEc4/TYBsbeKboa8/IMG_1430.JPG[/IMG] [I][SIZE=4]Tu widać jaki Baker jest chudziutki[/SIZE][/I] :shake: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcZ9991z6bI/AAAAAAAAEdU/tToaiwWwVMc/IMG_1428.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcL6j7T3fsI/AAAAAAAAEO4/ZRAjSp2U2C8/s640/IMG_1278.JPG[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
-
Chciałam przypomnieć o dobermanie z Sosnowca. Baker znalazł osobę chętną do finansowania hoteliku dla niego. Osoba może płacić 100-150zł miesięcznie tak długo jak będzie trzeba. Znacie jakiś hotelik, który można polecić i w miarę tani? W okolicach woj. śląskiego najlepiej, ale jak znajdziecie coś w innym miejscu to też podawajcie kontaktu. Baker pilnie potrzebuje pomocy, bo mimo tego, że je (podobno) bardzo dużo to w ogóle tego po nim nie widać - jest coraz chudszy ;( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcZ9991z6bI/AAAAAAAAEdU/tToaiwWwVMc/IMG_1428.JPG[/IMG]