-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Jakieś wieści dla dobermana ? -
Byłam dzisiaj w schronie i mam dwie sprawy. Misia od Doroty ma jakoś dziwnie skrzywioną głowę, a Lisek z 12 boksu ma coś z okiem :shake:. Pod okiem ma jakby spuchnięte i coś mu się ( tak mi się wydaje) wydziela z tego oka. Cejlon chyba ma się już lepiej, nie miał dzisiaj kołnierza, parówki zjadł ze smakiem i ma duużo energii ! ;) A Kłapacz za to ma coraz mniej podobną do kupy kupę :shake:. [U][B][SIZE=4]K A S I A[/SIZE][/B][/U] - prześlę Ci na maila filmik z Liskiem i Misią, może tam będzie coś lepiej widać, niż na zdjęciach. Zdjęcia : LISEK [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/lisek2214e.png[/IMG] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/lisekmodified21ff.png[/IMG] I Misia : [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/misia16955.png[/IMG] [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/misia29fc4.png[/IMG] Zdjęcia nie są zbyt wyraźne bo są wycięte z nagranego filmiku. Ale oko Liska naprawdę wygląda dość poważne, a łebek Misi też jest dość mocno przekrzywiony. No i "latający" Cejlon :razz: [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/beztytulumodified50d5.png[/IMG]
-
Wrzucę fotki : ) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfSK-FWVnI/AAAAAAAAFig/L03RAzDC2bU/s640/Obraz%20014.jpg[/IMG] Woooda !! ; ) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfRg6k9PYI/AAAAAAAAFiU/jbEDem6WFaM/s640/Obraz%20010.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TbwoF5voBUI/AAAAAAAAD7o/_vljmUO01-U/s640/IMG_2695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tbwn8kiIuUI/AAAAAAAAD7c/nHPhjJ9J4T8/s640/IMG_2694.JPG[/IMG]
-
Zapisuję wątek Bohuna :)
-
Ja myslałam, żeby robić filmiki ze spacerów, jakieś komendy pokazać, co każdy z psów potrafi. Ewentualnie połączenie filmiku ze spaceru ze zdjęciami, takie jakie ty robisz ; ). Link do naszego You Tube'a : [URL]http://www.youtube.com/user/PiesKot13?feature=mhum[/URL] Jak będziesz miała jakieś filmiki to prześlij mi na maila to dodam :))
-
Ja dzisiaj po szkole, o ile Diana się zgodzi. wrzucę na nasz YT filmik Shiry, ten który ma na wątku. Wczoraj do p. Bożydara dzwoniła jakaś pani w spr Miśka: Wita bardzo serdecznie, ja dzowniłam już do Pana w sprawie Misia, który bardzo nam się spodobał i jeśli wszystko by poszło zgodnie z planem stworzylibyśmy mu dom .. mieszkamy w domu, mamy ogrodzenie dla pieska i budę .. problemem jest tylko dowóz pieska, gdyż mieszkamy w Jaśle oło Krosna .. jeśli Pan się będzie chciał skontaktować to proszę dzwonić lub pisać smsa. pozdrawiam serdecznie :) Czy w tym przypadku ( Miśka) też zrobić wizytę przedadopcyjną? O ile znajdzie się ktoś z okolic Krosna, albo ktoś zmotoryzowany. Bo nie wiem co jej odpisać.
-
Edytuję: Nie do soboty tylko do jutra !! ; ))
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wiem, że o schronisko chodzi :P Jest z katowickiego.
- 5 replies
-
- adopcja kota
- adopcja psa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tak Psotka jest z Katowic ; )
- 5 replies
-
- adopcja kota
- adopcja psa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ogłoszenia MISIA : [URL]http://tablica.pl/oferta/pilnie-potrzebny-dom-dla-misia-wlasciciele-wyjezdzaja-za-granice-ID6L0f.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/23553/pilnie-potrzebny-dom-dla-misia_-wlasciciele-wyjezdzaja-za-granice-_/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/58070/PILNIE-potrzebny-dom-dla-MISIA--Wlasciciela-wyjezdzaja-za-granice--/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,33806,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWostmyxc2tpZSxPd2N6YXJlayBuaWVtaWVja2kstnJlZG5pLHAwLmh0bWw=.html[/URL] [URL]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,0/adid,6685/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=42303[/URL]
-
Do góry !!!
- 5 replies
-
- adopcja kota
- adopcja psa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dobrze, że Kaprys dogaduje się z Emi, bo spaceruje nam się świetnie :Cool!::bigcool:
- 101 replies
-
- psy do adopcji
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dzisiaj pogoda była fajna, może trochę za ciepło. Po spacerze z Kłapaczem byłam już zziajana i cała zgrzana, a przecież trzeba jeszcze Emi wziąć ! Wybraliśmy się również nad staw, Kłapacz pobrodził w wodzie, a wracając jakiś pan zainteresował się nim i pytał co mogę o nim powiedzieć. Szedł z inną wolontariuszką z Kubą (?) czy Czakim (?). Standardowo psiak dostał porcję mięska z ryżem, parówki i takie tam. Jeszcze wtrącę zdanie o Cejlonie. Psiak zdrowieje, dzisiaj go dokarmiłam kurczakiem i parówkami. Chyba mu smakowało, bo jadł, aż mu się uszy trzęsły :cool3:. Chciałam mu zrobić kilka zdjęć, ale przez kraty niestety nie wyszły zbyt fajnie :( Jak wyzdrowieje to może dostanie opiekuna na stałe. OBY ! Zdjęcia ze spacerku : W wodzie, coś widzi < tylko co ???> [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfEfZ2cjII/AAAAAAAAFgE/HlGkqd63fTg/s800/P5200175.JPG[/IMG] c.d [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfEL2YXeZI/AAAAAAAAFgA/qs7MwiYi_kY/s720/P5200167%20modified.jpg[/IMG] Odpoczynek na trawce :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfDr3OzN1I/AAAAAAAAFf8/7xQQkvQwY-k/s512/P5200189.JPG[/IMG] [CENTER][SIZE=3][COLOR=seagreen][I]No to co ? Do soboty [B]Kłapacz[/B] ! :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Tak ! Emi doczekała się dzisiejszego spaceru :bigcool: Nie wiem jak jej się to udało, bo dzisiaj to jakby mogła to wyważyła by "drzwi" z boksu, tak po nich skakała ! Ale w końcu nie ma co się dziwić, psiaki siedzą tam przez cały czas to dobrze, że ten jeden raz w tygodniu mogą wyjść poza boks :multi: Byłyśmy nad stawem, Emi poczłapała sobie w wodzie trochę, później chyba z pół godziny siedzieliśmy na trawie w cieniu, bo było strasznie ciepło. Wraz z Emi naradziłyśmy się i zaliczamy spacer z Kapryskiem do udanych :eviltong: A poza tym Emi spotkała w lesie Glorię, z którą się obwąchały i wcale na nią nie warczała, ani nie szczekała ! :multi: Teraz szybko kilka zdjęć, bo burza idzie !!!:shocked!::shocked!: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfF1yw-MYI/AAAAAAAAFgc/xE61YysQrlU/s800/P5210198.JPG[/IMG] "Tarzam się" :grins: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfF-6zFK6I/AAAAAAAAFgg/FBqS2e-Iq88/s800/P5210203.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfHlv0nUAI/AAAAAAAAFhM/l3ZHocWd8q0/s640/P5210221.JPG[/IMG] Dzisiaj zdjęć z wody niestety nie ma ; ( [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Pozdrawiamy ! : )[/B][/I][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
-
Koksik do domku! HOP ! :p
-
MISIA - mała długowłosa sunia już w nowym domu :)
gosia2313 replied to Dorin91's topic in Już w nowym domu
Misia do góry ! -
Daszka do domu ! ; )
-
Pręgusekzostaje na stałe w domu tymczasowym! Ma dom!
gosia2313 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
S u p e r ! :) :) Dodałam mu "adoptowany" na albumie.