Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Zapomniałam dopisać, że Kłapacz ma dwie nowe koleżanki w boksie, mam nadzieję, że będą się dogadywali ; )
  2. Bazarek dla naszej DUNI na DT [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208848-Ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-pluszowy-BORDER-COLLIE-dla-Duni-do-15-czerwca-do-20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/208848-Ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-pluszowy-BORDER-COLLIE-dla-Duni-do-15-czerwca-do-20.00[/URL]
  3. Jasza, wiem, że jest to na wątku Duni, ale może dopisz na bazarku, że musimy zebrać 250zł na DT ; ) Zdjęcia zaraz będą!
  4. A, osobny bazarek? Okej, okej :P
  5. Dopisz jeszcze, że różności, książki itp. ; )
  6. Jak możesz to podaj mi maila to później prześlę Ci zdjęcia z opisami :)
  7. Okej, tylko będziesz musiała chwilę na zdjęcia poczekać, bo jeszcze muszę zdjęcia psiaków powrzucać do albumów i jak tylko skończę to zaraz się zabieram za zdjęcia do bazarku ; )
  8. No dobra, a jak to jest ja mam płacić za przesyłkę czy jak ? Bo się w tym wysyłaniu nie orientuję zbytnio ;)
  9. HEJ, poczekajcie z tym bazarkiem. Ja mam kilka rzeczy to mogłabym Ci (Jasza) przesłać zdjęcia i przekazałabym Ci te fanty w schronie w sosnowcu jeśli tam jeździsz? Wtedy moglibysmy zebrać więcej kasy na Duńkę. Co myślisz?
  10. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-w%C4%99gielek...schron-w-Sosnowcu..DT[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-w%C4%99gielek...schron-w-Sosnowcu..DT[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-w%C4%99gielek...schron-w-Sosnowcu..DT%21%21%21%21"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8474/kruszyna2.png[/IMG][/URL]
  11. Dla mnie może być Dunia : ) Jak nikt nie ma nic przeciwko to podpiszę Dunię na picasie :))
  12. To może własnie trzeba go przenieść do boksów, które wychodzą, wtedy bardziej prawdopodobne, że będzie miał jakiegoś opiekuna, będzie miał firmówkę i ogłoszenia no i chętni na niego będą się kontaktować z opiekunem. Miałaś w sobotę rozmawiać o przeniesieniu Karmelka (jeśli dobrze zrozumiałam) to może zagadałabyś też o bullterierku? ;>
  13. Baker siedzi póki co na boksach obserwacyjnych z jakimś jednym psem. Dzisiaj się nawet trochę ożywił i zaczął szczekać :P
  14. Zapytam rodziców, a kiedy byście ją wyciągnęli? I kto płaciłby za weta? A i jeszcze do obojętnie jakiego weta czy macie jakiegoś konkretnego?
  15. A gdzie mieszkacie ( ty i mama) ?
  16. Adoptowane zostały : - Misia (191/50) - Ruter (791/291) - Max (272/581) - jakiś psiak z boksu 17 z numerem (70/210) Do 35 boksu doszły dwa psy, a raczej dwie suczki. Jedna a'la owczarek niemiecki, ma ok. 3 lata jej numer (118/225) i jeszcze jedna suczka też ok 3 lata z numerem (138/225). To suczka (118/225) [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0611/beztytulumodified49e4.png[/IMG] Jak robiłyśmy fotki z Emilką to widziałyśmy psa na kwarantannie podobnego do bullteriera (zdjęcie poniżej), który jest tam już chyba od lutego. Może można przenieść go do jakichś boksów, które wychodzą? W 42 zrobi się miejsce, jak Jonatan zabierze Korę a miał to zrobić dzisiaj. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZX0yxFNeuh8/TYjq-tQGc0I/AAAAAAAABjo/rm1tR-sCT_A/s512/21006b4b5d075011.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Jasza']Gosiu - i nic nie udało się dowiedzieć? Nawet od pracownków?[/QUOTE] Tylko, że jest chyba wysterylizowana. Poczekamy na Emilkę, to może napisze coś więcej, czy weźmie ją do siebie, czy pojedzie do innego dt.
  18. Byłyśmy dzisiaj z Emiś, ale nie dało rady wziąć żadnych psów na sapcer bo byłyśmy tylko 2. Ślepka raz tylko wyjrzała z wewnętrznej części na zewnątrz i cała się trzęsła :( Ten 102 jest na obserwacyjnych i w boksie jest sam o ile dobrze pamiętam. To ten ? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vJNc4EdbtZ0/TeYv0AlgUII/AAAAAAAAGfo/T8qelNJ_Y38/s512/P6010040.JPG[/IMG] Poza tym porobiłyśmy zdjęcia, dzisiaj albo jutro "nowe" psiaki będą na picasie.
  19. A kiedy on był na izolatkach? Bo ja w tą deszczową-poprzednią- sobotę widziałam takiego psiaka w boksie 31. Też był biały, średni i szorstkowłosy. Bo szukałam tam lalusia, a był tylko ten.
  20. [quote name='Jaaga']Czy ktos może jeszcze skontaktować się z dziewczynami, które pojadą do schronu, żeby sprawdziły "mojego" białego psa nr 102 w boksie izolacyjnym? Może udałoby się go zabrać razem ze ślepaczką, jesli jest zdrowy?[/QUOTE] A w którym izolacyjnym on jest ? Tzn numer
×
×
  • Create New...