-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Zapomniałam dopisać, że Kłapacz ma dwie nowe koleżanki w boksie, mam nadzieję, że będą się dogadywali ; )
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, wiem, że jest to na wątku Duni, ale może dopisz na bazarku, że musimy zebrać 250zł na DT ; ) Zdjęcia zaraz będą! -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A, osobny bazarek? Okej, okej :P -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dopisz jeszcze, że różności, książki itp. ; ) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jak możesz to podaj mi maila to później prześlę Ci zdjęcia z opisami :) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Okej, tylko będziesz musiała chwilę na zdjęcia poczekać, bo jeszcze muszę zdjęcia psiaków powrzucać do albumów i jak tylko skończę to zaraz się zabieram za zdjęcia do bazarku ; ) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
No dobra, a jak to jest ja mam płacić za przesyłkę czy jak ? Bo się w tym wysyłaniu nie orientuję zbytnio ;) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
HEJ, poczekajcie z tym bazarkiem. Ja mam kilka rzeczy to mogłabym Ci (Jasza) przesłać zdjęcia i przekazałabym Ci te fanty w schronie w sosnowcu jeśli tam jeździsz? Wtedy moglibysmy zebrać więcej kasy na Duńkę. Co myślisz? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jest ? :eviltong: -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-w%C4%99gielek...schron-w-Sosnowcu..DT[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-w%C4%99gielek...schron-w-Sosnowcu..DT[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-w%C4%99gielek...schron-w-Sosnowcu..DT%21%21%21%21"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8474/kruszyna2.png[/IMG][/URL] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ciągle nie widzę -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Niestety :( -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Banerka nie widać :( -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Wiec mamy Dunię :) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dla mnie może być Dunia : ) Jak nikt nie ma nic przeciwko to podpiszę Dunię na picasie :)) -
To może własnie trzeba go przenieść do boksów, które wychodzą, wtedy bardziej prawdopodobne, że będzie miał jakiegoś opiekuna, będzie miał firmówkę i ogłoszenia no i chętni na niego będą się kontaktować z opiekunem. Miałaś w sobotę rozmawiać o przeniesieniu Karmelka (jeśli dobrze zrozumiałam) to może zagadałabyś też o bullterierku? ;>
-
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Baker siedzi póki co na boksach obserwacyjnych z jakimś jednym psem. Dzisiaj się nawet trochę ożywił i zaczął szczekać :P -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zapytam rodziców, a kiedy byście ją wyciągnęli? I kto płaciłby za weta? A i jeszcze do obojętnie jakiego weta czy macie jakiegoś konkretnego? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A gdzie mieszkacie ( ty i mama) ? -
Adoptowane zostały : - Misia (191/50) - Ruter (791/291) - Max (272/581) - jakiś psiak z boksu 17 z numerem (70/210) Do 35 boksu doszły dwa psy, a raczej dwie suczki. Jedna a'la owczarek niemiecki, ma ok. 3 lata jej numer (118/225) i jeszcze jedna suczka też ok 3 lata z numerem (138/225). To suczka (118/225) [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0611/beztytulumodified49e4.png[/IMG] Jak robiłyśmy fotki z Emilką to widziałyśmy psa na kwarantannie podobnego do bullteriera (zdjęcie poniżej), który jest tam już chyba od lutego. Może można przenieść go do jakichś boksów, które wychodzą? W 42 zrobi się miejsce, jak Jonatan zabierze Korę a miał to zrobić dzisiaj. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZX0yxFNeuh8/TYjq-tQGc0I/AAAAAAAABjo/rm1tR-sCT_A/s512/21006b4b5d075011.jpg[/IMG]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Gosiu - i nic nie udało się dowiedzieć? Nawet od pracownków?[/QUOTE] Tylko, że jest chyba wysterylizowana. Poczekamy na Emilkę, to może napisze coś więcej, czy weźmie ją do siebie, czy pojedzie do innego dt. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy dzisiaj z Emiś, ale nie dało rady wziąć żadnych psów na sapcer bo byłyśmy tylko 2. Ślepka raz tylko wyjrzała z wewnętrznej części na zewnątrz i cała się trzęsła :( Ten 102 jest na obserwacyjnych i w boksie jest sam o ile dobrze pamiętam. To ten ? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vJNc4EdbtZ0/TeYv0AlgUII/AAAAAAAAGfo/T8qelNJ_Y38/s512/P6010040.JPG[/IMG] Poza tym porobiłyśmy zdjęcia, dzisiaj albo jutro "nowe" psiaki będą na picasie. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A kiedy on był na izolatkach? Bo ja w tą deszczową-poprzednią- sobotę widziałam takiego psiaka w boksie 31. Też był biały, średni i szorstkowłosy. Bo szukałam tam lalusia, a był tylko ten. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Czy ktos może jeszcze skontaktować się z dziewczynami, które pojadą do schronu, żeby sprawdziły "mojego" białego psa nr 102 w boksie izolacyjnym? Może udałoby się go zabrać razem ze ślepaczką, jesli jest zdrowy?[/QUOTE] A w którym izolacyjnym on jest ? Tzn numer