Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Następnym razem jak tylko będę znała nicki na dogo to podam. Niestety nie wiedziałam czy te osoby są tu zalogowane, więc podałam imię i nazwisko. Przepraszam i mam nadzieję, że nikomu to nie przysporzy problemów ? :oops: Dopisałam do folderu Enzo "Za TM" :( A on w związku z tym zagryzieniem został uśpiony ?
  2. osoby z Siemianowic : KorneliaZiulewska hitta waliczek Hmmm (najprędzej ci odpisze, często jest na dogo) Blaze mydogandme zmienione ; )
  3. Jak tyle prezentów to i ja się dołączę : [URL]http://tablica.pl/oferta/dalia-przesliczna-sunia-szuka-domu--ID6Dqc.html[/URL] :razz::razz:
  4. Dzięki za linka, już odwiedziłam psiaczki ; )
  5. Dobrze, że ten facet zgodził się na pomoc tym psiakom ! W weekend postaram się zrobić jakieś ogłoszenia :)
  6. Zapraszam na wątki moich podopiecznych : [COLOR=blue][B][I]EMI [/I][/B][/COLOR]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206999-EMI-3-letnia-sunia-potrzebuje-kochaj%C4%85cego-w%C5%82a%C5%9Bciciela-i-ciep%C5%82ego-k%C4%85tka-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206999-EMI-3-letnia-sunia-potrzebuje-kochaj%C4%85cego-w%C5%82a%C5%9Bciciela-i-ciep%C5%82ego-k%C4%85tka-!!![/URL] [B][I][COLOR=green]KŁAPACZ [/COLOR][/I][/B]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-![/URL] ; )
  7. Widziałam, że kolejne psy znalazły domy ! Świetnie : Kira (605/91) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TY5OoxG1hFI/AAAAAAAABr8/gUy6Oe1EVno/51753.jpg[/IMG] Nero ( 18/ 2011) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TYjp3quPDOI/AAAAAAAABhs/f0bZxkcbRoU/s512/1d2da8e9fe774542.jpg[/IMG] I ten czarny psiak (10/149) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TZn6lKsD_RI/AAAAAAAACh0/jo6Lb9Hrf0E/s512/DSC_1952.jpg[/IMG]
  8. Właśnie oddzwonił do mnie pan od Miśka. Powiedział, że psina zna komendy siad, daj łapę, (chyba) leżeć i coś w stylu na miejsce. Na ostatnią komendę wracał bodajże do siebie do kojca. Psiak lubi pływać, na spacerze jego pan szedł sobie brzegiem a Misiek płynął niedaleko brzegu. Sam zostaje bez problemów na posesji czy w kojcu, nie robi "histerii" z tego powodu. I na spacerze chodził przy lewej nodze i reagował na komendę "równaj". Pan powiedział, że jakbyśmy mieli jakieś pytania to żeby dzwonić - jest pod telefonem. + firmówka Gibusia ( za Miśka zabiorę się jutro) LINK: [URL]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/FIRMOWKI#5607391177436325618[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdF0kQ_AZvI/AAAAAAAAFRw/EYoy5OtkEjM/s512/Gibu%C5%9B.png[/IMG] PS: Co to za psiaki w albumie " Psy z działek" ?
  9. Jestem za, bo Misiek i tak chyba był przez cały czas na zewenątrz, więc nie powinno mu tam być źle.
  10. zapomniałabym Firmówka suni : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tcv6znAHP_I/AAAAAAAAEyQ/oUMc9jv1fAA/s512/Pola.png[/IMG]
  11. A co tej [URL]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/NosSuczkiZaTM#5607006697487437986[/URL] suni się stało, że odeszła ? ; (
  12. Jestem u Poli = ) Widzę ławkę przy której zawsze Kłapacza "wkładam" w szelki ;p
  13. Czy Tajfun pojechał do domku ??:cool3:
  14. Ja chętnie go ogłoszę, jak możesz prześlij dane na PW :)
  15. Wiem, że tego nigdy nie mozna być pewnym ale mam nadzieję, że domek jakiś fajny mu się trafił.
  16. Deizi : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc_3GLHQzcI/AAAAAAAAFFI/5vJg-HMsxzw/s720/didi%20001.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc_4K7DkNXI/AAAAAAAAFFQ/-hbruOv0EUY/s640/Obraz1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc_5MJBIxMI/AAAAAAAAFFU/SH0HDrVjmCY/s640/Obraz%20004.jpg[/IMG]
  17. Dobra to ja je przywiozę, może żeby było już bez psów, to o 14 przed biurem gdzieś koło ławki Ci je dam ; )
  18. [quote name='gosia2313']Kasia tak się zastanawiam odnośnie tytułu tego wątku, czy mogłabym na stronie mojej szkoły zamieścić informacje, że działa w Sosnowcu wolontariat, że są potrzebni wolontariusze, jak działa wolontariat, gdzie się zapisać --> kontakt do Ciebie itp?[/QUOTE] Link do str szkoły z informacją o wolontariacie u nas : [URL]http://mateja.edu.pl/[/URL] ( panu się nie chciało z plakatu przepisywać, więc zeskanował, ale i tak dobrze, że to zamieścił, może się jakieś nowe osoby zgłoszą)
  19. A Pola wychodzi na I czy na II turę? To przyniosę w sobotę po 2 firmówki każdego z psów, tylko są biało-czarne. Ale mam nadzieję, że się przydadzą. :)
  20. Czekamy na zdjęcia z nowego domku ! ; )
  21. Super, że znalazł się ktoś, kto pomoże Bakerowi ! Jakbyś mogła jeszcze podać właśnie miejscowość, gdzie psiak pojedzie.
  22. Wydrukowałam duuużo firmówek. Mogłabym je przywieźć w sobotę, żeby wolontariusze wzięli po kilka i roznieśli gdzieś. Mam: Amigo, Kinga, Żabka, Lena, Frytka, Kłapacz, Oskar, Panda, Tajga, Suri, Ruter, Saba, Wezyr, Karmel, Emi, Kaprys, Hugo i Pola. Wszystkie są po 4 albo 3 razy.
  23. Nie wnikam w ich sytuację, ale pewnie każdy kto oddaje psa mówi, że MUSI. A wystarczyłoby się zastanowić i poszukać innego wyjścia niż oddawanie psa, który był wierny przez ileś tam lat do schroniska ;x Można przecież poszukać psu domu przed wyjazdem, albo zabrać go ze sobą. W końcu za granicą też żyją psy. No ale jeszcze trzeba chcieć ... [SIZE=5][COLOR=red][B]PS[/B][/COLOR][/SIZE]: Wie ktoś coś więcej o Cejlonie? Bardzo chciałam mu porobić ogłoszenia i firmówkę, ale za mało inf o nim jest i mało jakichś fajnych zdjęć. [URL]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/Cejlon238BoksNr#[/URL] Zastanawiam się, czy mogłabym go wziąć w środę za 2 tyg chociaż na krótki spacer, żeby zrobić mu jakieś zdjęcie, choć trochę go poznać. Bo bez ogłoszeń i jakiejkolwiek wiedzy o nim to marne szanse, że ktoś go zauważy : ( Proponuję środę, bo wtedy wychodzi malutko psów, a on podobno nie za bardzo jest za psami.
  24. Melduję się u Misi i życzę szybkiego znalezienia domku !! :)
×
×
  • Create New...