-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
A jaka Ashley zostałą adoptowana? Ta https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/Ashley43026ObecniePrzebywaWFundacji# czy jakaś inna?
-
" a niektore kometarze mroziły krew w zyłach i otwierały nóż...(uspic te paskdztwa, lub cytuje starsza panią w futrze - qwa juz nie wiedza co wymyslec z tymi smierdzacymi psami...):angryy:" Jadzisiaj też kilka takich słyszałam. Np. chciałam dać facetowi ulotkę fundacyjną, on popatrzył i stwierdził, że "Dzieci nie mają co jeść, a wy na zwierzęta zbieracie." Nie wziął pod uwagę chyba tego, że istnieją też fundacje, które zbierają na dzieci ;x i jeszcze komentarz jednej dziewczyny mnie rozbroił. Wg niej akcje w Silesii to męczenie zwierząt, bo tam jest tak duszno, a biedne psy siedzą tam cały dzień ! Żeby wszyscy ludzi "męczyli" psy spędzając z nimi czas, na chłodnych kafelkach, z zimną wodą do picia i karmą pod ręką to było by dobrze. Czemu Ci ludzi nie pomyślą zanim coś powiedzą?? Jakieś zwierzaki dzisiaj adoptowane? Wiem, że wczoraj Deisi (Didi) znalazła domek.
-
MISIA - mała długowłosa sunia już w nowym domu :)
gosia2313 replied to Dorin91's topic in Już w nowym domu
Lepiej napisz do admina ( Maupa4) o przeniesienia wątku :P A tytuł wątku zmieniasz tak : w pierwszym poście klikasz "edytuj" a potem "edycja zaawansowana" i tam możesz zmienić tytuł. O ile dobrze mówię ;P Powodzenia Misiu w nowym domu !!! :) -
To jest Fundacyjna puszka. Dostałam ją od zapki w sosnowieckim schronisku, powiedziała, że mogę na fundację do niej zbierać, tylko muszę oddać tą puszkę jej osobiście, bo od niej ją dostałam. Wiem, że nie można zbierać pieniędzy do czego popadnie. To jest "zalakowana" puszka z Fundacji z nr 7.
-
Bo wiesz, on zawsze skacze, ale dzisiaj to jakby miał jakieś sprężynki w tyłku, tym gorzej, że wszędzie mokro, błoto a on skacze w najlepsze :P Gdzie? To tylko połowa drogi nad staw, na kładce obok Reala :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Baker miał jechać do weterynarza. Ma mieć robione badanie krwi i prześwietlenie tarczycy, którą ma powiększoną. Lekarka podejrzewa bodajże niedoczynność tarczycy. :roll: Wtedy będzie wiadomo co mu jest i będzie leczony :multi: -
Uszata Pola czeka na światełko miłości w tunelu smutku!!
gosia2313 replied to wolf90's topic in Już w nowym domu
Pola biegnij do domku ! :) -
Kurcze zupełnie o tym nie pomyślałam. A przecież mam jeszcze puszkę, którą dostałam od Kasi w schronisku. Wezmę ją ze sobą i będę do niej zbierała - zabiorę do domu i oddam Kasi w sobotę. : ) A jest tam miejsce (jakaś tablica?) żeby powiesić plakat A4 o wolontariacie w Sosnowcu?
-
Nie, to nie ja jej ucięłam tyłek tylko ona "weszła" do nieswojego zdjęcia ;p
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Pogoda była jaka było, dlatego dzisiaj Emi nie wyszła na spacer :( Po spacerze z Kłapaczem byłam już cała przemoczona. Mam nadzieje, że mi to wybaczy ? :modla::modla: Ale zamiast spacerku ona i jej współlokatorzy dostali kilka parówek - chociaż tyle :roll:. W następną sobotę mam nadzieję, że nic się nie stanie i Emi wyjdzie na spacer ; )(
-
Lało dzisiaj jak nie wiem co ! :angryy: Przed spacerem z Kłapaczem chciałam jeszcze podkarmić Cejlona, a tu się okazało, że on już jest zdrowy i siedzi sobie w boksie 33 z Ruterem, Marysią i Sarą :razz:. Mam nadzieję, że będzie teraz wychodził na spacery ; )) A co do Kłapacza: - zjadł ryż z mięsem i marchewką :evil_lol: - skakał jak zawsze i do tego ubrudził mi kurtkę :mad::eviltong: - zamiast kupy dalej leci mu ta dziwna "woda" :shake::shake: Zaraz wygoogluje co to może być, czy da się coś poradzić na to, bo jak widzę jednak nie wszystkie psy mają biegunki (np. Kama dzisiaj miała jak najbardziej normalną kupę - więc jednak się da) - lało tak, że wcale nie musieliśmy iść nad staw, żeby mógł popływać :lol: - z dzisiaj niestety tylko jedno zdjęcie. Było tak mokro, że jak wyciągnęłam na chwilkę aparat to za kilka sekund był cały w wodzie :roll: [CENTER][I][B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkorange]Kłapacz pozdrawia wszystkich Dogomaniaków i życzy udanej Akcji w SCC !! :loveu::loveu: [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/p5270034918f.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/CENTER]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
To jest Mika, nie Milka :P
-
Ja sama : ) Byłabym ok. 14 w niedzielę, okej? Czy będzie jakaś puszka wolna do zbierania?
-
;):p;) [video=youtube;cDGNqmYEWNk]http://www.youtube.com/watch?v=cDGNqmYEWNk[/video]
-
A czy ja się jeszcze załapię? Proszę o odpowiedź : )
-
Ja będę z siostrą w sobotę po południu albo w niedzielę do zbierania do puszki ( mam identyfikator, siostra nie dlatego ja mogę zbierać do puszki a Aneta będzie dawała ulotki o wolontariacie w Sosnowcu )
-
MISIA - mała długowłosa sunia już w nowym domu :)
gosia2313 replied to Dorin91's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co, mam nadzieję, że to nic poważnego ! -
MISIA - mała długowłosa sunia już w nowym domu :)
gosia2313 replied to Dorin91's topic in Już w nowym domu
Jak przyszłyśmy do schronu koło 10.30 to już tak miała, chodziła tak po boksie, jak wychodziłyśmy po 12 to też miała tak łebek : ( Nie wiem od czego jej się tak stało. Pomyślałam, że zrobię jej zdjęcie, żeby wiadomo było, że coś z nią nie tak. W środy jest weterynarz, Emilka też widziała Misię, ale nie wiem czy była u weta z tym, bo w ogóle dzisiaj było zamieszanie małe, a potem się bardzo spieszyła. -
MISIA - mała długowłosa sunia już w nowym domu :)
gosia2313 replied to Dorin91's topic in Już w nowym domu
Kurcze Misi się coś dziwnego podziało :shake:. Ma jakoś dziwnie łebek przekrzywiony w lewą stronę. Daję Ci linka do sosnowieckiego wątku, na którym pisałam już o tym i tam są też 2 zdjęcia. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU.-Wolontariusze-poszukiwani/page120[/URL] Ciekawe czy w sobotę będzie już dobrze? -
Cudem udało mi się dzisiaj wziąć Kłapacza na pół godziny. Miałam dla niego jedzenie i nie chciałam wieźć go z powrotem do domu. Zjadł, a później poszliśmy na krótki spacer :multi:. Zdjęć niestety nie mam za dużo. Jedno tylko wycięte z filmiku. A ze złych wiadomości to nie podoba mi się to, że kupa Kłapacza coraz mnie przypomina kupę :shake:. Wiem, że psy ze schronisk mają biegunki, jakiś czas temu Kłapacz też miał biegunkę, ale w sobotę i dzisiaj widziałam, że zamiast (nawet rzadkiej) kupy "leci" mu brązowa woda :-( Nie wiem od czego to może być ?? :roll: Kłapczyk na spacerku ;) [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0511/fdgdfgmodified0f4b.png[/IMG] [SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Pozdrawiamy ! [/B][/COLOR][/SIZE] :shiny:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wzięłam dzisiaj Emi na spacer, było mniej czasu więc poszłyśmy tylko na polanę. Sunia wmuciła parówki i ciastka. Mamy nagrany krótki filmik z komendami ( niestety bez dźwięku :shake:) i zaraz postaram się wrzucić go na YT. Może nie jest jakiejś powalającej jakości, ale lepsze to niż nic :eviltong:. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tdz3tGiaI8I/AAAAAAAAF58/v6b0yz4orBI/s512/P5240007.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tdz3OhbI_hI/AAAAAAAAF54/dCVkt2lVJNQ/s640/P5240006.JPG[/IMG] i filmik: [video]http://www.youtube.com/user/PiesKot13?feature=mhee[/video]