-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Kometa - "gwiezdny pies" i jej dzieci już w domku :)
gosia2313 replied to fernari's topic in Już w nowym domu
Też jestem Ciekawa co u niej. I podnoszę Kometkę ; ) -
Pręgusekzostaje na stałe w domu tymczasowym! Ma dom!
gosia2313 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Pręguska : ) -
Co u Koksia? Są jakieś widoki na nowy dom?
-
Muniek został pogryziony ? :O
-
Świetna relacja Muńka ze spaceru :cool1: No i rzeczywiście baaardzo do Yody podobny :crazyeye::crazyeye:
-
Jamniczka szorstkowłosa Ola ma dom, dom na stałe!
gosia2313 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Jestem u psiny. Mam nadzieję, że Ola będzie miała fajny domek ! -
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
A może da radę dokładać te brakujące pieniądze z pieniędzy zbieranych do puszek Fundacyjnych ?? Ja mam 2 ( z czego wystawiona jest 1), pod koniec maja dam ją Kasi do rozliczenia. Moglibyśmy wystawiać puszki do sklepów i po miesiącu kasę wpłacać na hotelik dla Bakera + pieniądze od tej osoby chętnej do pomocy. Co o tym myslicie? [COLOR=red][B]Zrobiłam też Bakerowi wątek u Dobermanów[/B][/COLOR], link: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207745-PILNIE-potrzebny-dom-dla-9-letniego-dobermana-%21%21%21?p=16875867#post16875867"]http://www.dogomania.pl/threads/207745-PILNIE-potrzebny-dom-dla-9-letniego-dobermana-!!!?p=16875867#post16875867[/URL] Napisałam do osoby z Gorzowa, czy jest możliwość sprawdzenia tego hoteliku. Więcej o sytuacji z hotelikiem w Gorzowie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196462-Wszystkie-staruszki-ze-schronu-Sosnowiec-nasze-babuszki-i-dziaduszki-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w/page9[/URL] -
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Michała chyba tu nie ma, ale mam z nim kontakt jakby co. -
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Osoba ta może płacić 100-150 zł na miesiąc tak długo jak będzie trzeba. Takie mam informacje od opiekuna Bakera, który ma kontakt z tą osoba. SUPER by było gdyby udało się wyciągnąć Bakera i załatwić mu jakiś fajny hotelik ! A i myślałam, że gdyby te 100-150 zł było mało, to może Fundacja mogłaby coś dorzucać ?? 15 zł to nie tak dużo, Michał znalazł jakiś w cenie 20-40 zł za dobę + weterynarz i jakieś tam opłaty za starsze psy. -
doberman BAKER, wiek 9 lat, diagnoza - zużyty MA DOM!
gosia2313 replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Bakera i zapisuję jego wątek. ;) Firmówkę psina ma gotową [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/FIRMOWKI#5604027408294724994[/URL] i ogłoszenie na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/pilnie-potrzebny-dom-dla-dobermana--ID6nu9.html[/URL] I póki co ma osobę chętną na finansowanie hoteliku dla niego, tylko trzeba znaleźć odpowiedni i się dogadać. -
Jestem u Kaprysa ; ))
- 101 replies
-
- psy do adopcji
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
:loveu::loveu: Istar19 Kłapacz[COLOR=red][B] B A R D Z O[/B][/COLOR] dziękuje za banerek.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Lori. Otarła się o śmierć. Szuka DT/DS. Uwaga, zdjęcia drastyczne!
gosia2313 replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
Biedna ; ( Oby szybko znalazła domek ! : ) -
O już widzę ; ) , skasowałam ten który zrobiłam, a do tego pierwszego dodałam 2 zdjęcia ze strony schronu, dopisałam numer psa i informacje ze strony. Jakoś go nie zauważyłam wcześniej ;p A chciałam jeszcze zapytać, jak to jest, że ta sunia [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/ADOPTOWANE#5595029236365363570[/URL] został odebrana przez właściciela? To co on nie wiedział, że jego pies przywiązany był do drzewa, czy o co chodzi? A co do Bakera to myślałam, że można by go wyleczyć, albo chociaż podleczyć, jakby wiadomo było czemu tak chudnie i w ogóle.
-
Bunia - pogryziona suczka pilnie poszukuje kochającego domu
gosia2313 replied to ulek_85's topic in Już w nowym domu
Czyli stałym :) Usuwam ją z picasy i przenoszę do adoptowanych ; ) -
Bunia - pogryziona suczka pilnie poszukuje kochającego domu
gosia2313 replied to ulek_85's topic in Już w nowym domu
Bunia w domu stałym czy tymczasowym ? -
Czy na tych dwóch zdjęciach jest Laluś? Jeśli tak, to wpiszę mu numer na picasę ze strony schroniska. 1. Laluś [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tca1YSbm7YI/AAAAAAAAEf0/j1xXsLBUgYY/21.jpg[/IMG] 2. (Chyba) Laluś ; ) [IMG]http://sosnowiec.schronisko.net/images/adopcja/1/250/60023.jpg[/IMG] Wyglądają bardzo podobnie szczególnie z tą ciemną sierścią na końcu pyszczocha pod nosem. Numer Lalusia - [B]292/601.[/B]
-
Lori. Otarła się o śmierć. Szuka DT/DS. Uwaga, zdjęcia drastyczne!
gosia2313 replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
O ile dobrze pamiętam w 33 kiedyś był Cejlon i taki duży goldenowaty,, tylko grubszy. A Cejlon też był chyba pogryziony. Tylko Lori chyba nie była z nimi w boksie? -
[CENTER]Dzisiejszy spacer można zaliczyć do udanych.:multi: Emi szła z Kaprysem. Myślałam, że będzie się na niego rzucać, jak to ma w zwyczaju ( do niektórych psów), ale było jak najbardziej O.K. :p Gdzieś w połowie spaceru, jak siedzieliśmy na trawie Emi poczuła się wolna i szczęśliwa i bez opamiętania zaczęła się tarzać po ziemi :loveu: [/CENTER] Parę zdjęć ze spaceru : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcVLptXY8wI/AAAAAAAAESE/Dbul59V2gAM/s640/DSCN6313.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcVL1xOueyI/AAAAAAAAESI/TNBnTDV5rlY/s640/DSCN6325.jpg[/IMG]