Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Też jestem Ciekawa co u niej. I podnoszę Kometkę ; )
  2. Co u Koksia? Są jakieś widoki na nowy dom?
  3. Muniek został pogryziony ? :O
  4. Świetna relacja Muńka ze spaceru :cool1: No i rzeczywiście baaardzo do Yody podobny :crazyeye::crazyeye:
  5. Jak pierwszy raz zobaczyłam Szarika to od razu mi się spodobał. :) Super, że pojechał do domku !!:multi: Dopisałam Szariczkowi i Dakotce "ADOPTOWANE" na albumach :cool3:
  6. Jestem u psiny. Mam nadzieję, że Ola będzie miała fajny domek !
  7. I co tam u Lenki? : ) Ciągle nie daje się złapać? ?
  8. A może da radę dokładać te brakujące pieniądze z pieniędzy zbieranych do puszek Fundacyjnych ?? Ja mam 2 ( z czego wystawiona jest 1), pod koniec maja dam ją Kasi do rozliczenia. Moglibyśmy wystawiać puszki do sklepów i po miesiącu kasę wpłacać na hotelik dla Bakera + pieniądze od tej osoby chętnej do pomocy. Co o tym myslicie? [COLOR=red][B]Zrobiłam też Bakerowi wątek u Dobermanów[/B][/COLOR], link: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207745-PILNIE-potrzebny-dom-dla-9-letniego-dobermana-%21%21%21?p=16875867#post16875867"]http://www.dogomania.pl/threads/207745-PILNIE-potrzebny-dom-dla-9-letniego-dobermana-!!!?p=16875867#post16875867[/URL] Napisałam do osoby z Gorzowa, czy jest możliwość sprawdzenia tego hoteliku. Więcej o sytuacji z hotelikiem w Gorzowie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196462-Wszystkie-staruszki-ze-schronu-Sosnowiec-nasze-babuszki-i-dziaduszki-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w/page9[/URL]
  9. Michała chyba tu nie ma, ale mam z nim kontakt jakby co.
  10. Osoba ta może płacić 100-150 zł na miesiąc tak długo jak będzie trzeba. Takie mam informacje od opiekuna Bakera, który ma kontakt z tą osoba. SUPER by było gdyby udało się wyciągnąć Bakera i załatwić mu jakiś fajny hotelik ! A i myślałam, że gdyby te 100-150 zł było mało, to może Fundacja mogłaby coś dorzucać ?? 15 zł to nie tak dużo, Michał znalazł jakiś w cenie 20-40 zł za dobę + weterynarz i jakieś tam opłaty za starsze psy.
  11. Melduję się u Bakera i zapisuję jego wątek. ;) Firmówkę psina ma gotową [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/FIRMOWKI#5604027408294724994[/URL] i ogłoszenie na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/pilnie-potrzebny-dom-dla-dobermana--ID6nu9.html[/URL] I póki co ma osobę chętną na finansowanie hoteliku dla niego, tylko trzeba znaleźć odpowiedni i się dogadać.
  12. :loveu::loveu: Istar19 Kłapacz[COLOR=red][B] B A R D Z O[/B][/COLOR] dziękuje za banerek.
  13. Biedna ; ( Oby szybko znalazła domek ! : )
  14. O już widzę ; ) , skasowałam ten który zrobiłam, a do tego pierwszego dodałam 2 zdjęcia ze strony schronu, dopisałam numer psa i informacje ze strony. Jakoś go nie zauważyłam wcześniej ;p A chciałam jeszcze zapytać, jak to jest, że ta sunia [URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/ADOPTOWANE#5595029236365363570[/URL] został odebrana przez właściciela? To co on nie wiedział, że jego pies przywiązany był do drzewa, czy o co chodzi? A co do Bakera to myślałam, że można by go wyleczyć, albo chociaż podleczyć, jakby wiadomo było czemu tak chudnie i w ogóle.
  15. Dzisiaj ktoś na tablicy.pl wyświetlił numer od Michała, więc może ktoś się nim ( Bakerem, nie Michałem ;p) zainteresuje. Gdzieś mi wcięło na picasie album Lalusia, więc mu założę.
  16. Czyli stałym :) Usuwam ją z picasy i przenoszę do adoptowanych ; )
  17. Bunia w domu stałym czy tymczasowym ?
  18. Czy na tych dwóch zdjęciach jest Laluś? Jeśli tak, to wpiszę mu numer na picasę ze strony schroniska. 1. Laluś [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tca1YSbm7YI/AAAAAAAAEf0/j1xXsLBUgYY/21.jpg[/IMG] 2. (Chyba) Laluś ; ) [IMG]http://sosnowiec.schronisko.net/images/adopcja/1/250/60023.jpg[/IMG] Wyglądają bardzo podobnie szczególnie z tą ciemną sierścią na końcu pyszczocha pod nosem. Numer Lalusia - [B]292/601.[/B]
  19. SUPER ! Przeniosłam psiaki do Adoptowanych ;)) A co do Bakera to nie można go zabrać do weterynarza, żeby było wiadomo czemu on taki strasznie chudnie nawet jak duużo je? Może to naprawdę jakieś robaki czy jakieś inne choróbsko? ;(
  20. O ile dobrze pamiętam w 33 kiedyś był Cejlon i taki duży goldenowaty,, tylko grubszy. A Cejlon też był chyba pogryziony. Tylko Lori chyba nie była z nimi w boksie?
  21. [CENTER]Dzisiejszy spacer można zaliczyć do udanych.:multi: Emi szła z Kaprysem. Myślałam, że będzie się na niego rzucać, jak to ma w zwyczaju ( do niektórych psów), ale było jak najbardziej O.K. :p Gdzieś w połowie spaceru, jak siedzieliśmy na trawie Emi poczuła się wolna i szczęśliwa i bez opamiętania zaczęła się tarzać po ziemi :loveu: [/CENTER] Parę zdjęć ze spaceru : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcVLptXY8wI/AAAAAAAAESE/Dbul59V2gAM/s640/DSCN6313.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcVL1xOueyI/AAAAAAAAESI/TNBnTDV5rlY/s640/DSCN6325.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...