Aga, ty się martwisz, że Sebek w niedzielę do pracy idzie?! Wczoraj w NL było święto, oczywiście Bogdan pracował :/ W czwartek kolejne święto i Bogdana zakład pracuje :/ On nie, bo już tego dnia będziemy w Polsce, ale i tak musiałam mu na ten dzień pisać urlop :/ Potem, zaraz po naszym powrocie, poniedziałek 16 maja też jest święto, a jego firma pracuje :/ I co? I na tę chwilę jeszcze nie wiadomo, czy z racji tego, że on akurat wtedy kończy urlop, to może mu ten dzień darują i będzie miał wolny ;) ale bardzo prawdopodobne jest to, że będzie musiał iść do pracy :(