Hej Marta i Aga :)
Dziś Nathan dostał prezent od kolejnej dogo cioteczki :D Dziękuję Martuś :* Wieczorem pokażę Wam zdjęcie co dostał ;)
A ja jestem po wizycie kontrolnej u gina. I dziś okazało się, że dzieliły mnie zaledwie 0.2 jednostki hemoglobiny, od transfuzji krwi po porodzie Miałam 8.1, a poniżej 8 już robią transfuzję :/ Pani doktor była bardzo zdziwiona, że nie dostałam recepty na żelazo przy wypisie ze szpitala. Dobrze, że 2 tyg. temu lekarz ogólny dał mi receptę na żelazo, to dziś na badaniu miałam już 10.2. To nadal poniżej normy, więc dostałam kolejną receptę. Mam żelazo na 50 dni i potem mam zrobić badanie kontrolne ;)