Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Zwyrodnienie stawów :/
  2. Niestety, ale wątpię, żeby było ok :/ Tora coraz częściej jest "sztywna" po wstaniu jak dłużej leży :(
  3. Moje jest fajne, bo jak coś napsocę, to mogę powiedzieć, że nazwisko mi na to pozwala Ale Twoje mi się bardziej podoba
  4. Wiem, które dziewczyny mają mój adres, ale nie będę zgadywać, która z nich to była ;) Dziękuję :)
  5. Śliczne, śliczne. A jak mnie to dziś zaskoczyło ;) Marta nic nie pisała, że coś wysyła :D Wiem :P i dziękuję :)
  6. Tora będzie prześwietlana za 2 tygodnie ;) Ale, że my nie potrzebujemy do rodowodu, to sobie zrobimy rtg w Opolu, a nie u dr.Siembiedy :P
  7. Tu wygląda, jakby ogona nie miał :P
  8. Idealna pozycja do spania Prezencik od cioteczki Marty :) I "bliźniacy" :D
  9. Będę łykać i brać tablety :D Nigdy nie miałam problemów z krwią :/ Wręcz zawsze miałam je tak dobre, że wręcz zawsze były powyżej normy ;) A teraz taki cyrk :(
  10. Majoka leniu, dawaj foty :P
  11. Hej :) Jeszcze raz dziękuję :* P.S. Masz zajebiste nazwisko :)
  12. Ślicznie mu w niebieskim :) Aga, wstyd! W domu tybek i ONek, a Ty Fabiana w jamniki ubierasz :P
  13. Hej Marta i Aga :) Dziś Nathan dostał prezent od kolejnej dogo cioteczki :D Dziękuję Martuś :* Wieczorem pokażę Wam zdjęcie co dostał ;) A ja jestem po wizycie kontrolnej u gina. I dziś okazało się, że dzieliły mnie zaledwie 0.2 jednostki hemoglobiny, od transfuzji krwi po porodzie Miałam 8.1, a poniżej 8 już robią transfuzję :/ Pani doktor była bardzo zdziwiona, że nie dostałam recepty na żelazo przy wypisie ze szpitala. Dobrze, że 2 tyg. temu lekarz ogólny dał mi receptę na żelazo, to dziś na badaniu miałam już 10.2. To nadal poniżej normy, więc dostałam kolejną receptę. Mam żelazo na 50 dni i potem mam zrobić badanie kontrolne ;)
  14. Ja w nim dziewczynki nie widzę :/
  15. Jakby miał krótkie włosy, jak na chłopaka przystało, to na żadną dziewczynkę by nie wyglądał, o! A że robią z niego babę fryzurą...:P
  16. Dobra, na mnie pora i trzeba iść spać :P Walnęłam sobie browarka na lepszy sen, choć oczywiście go nie potrzebuję, bo przez te nocne pobudki, zasypiam momentalnie :D Tak więc, dobranoc laseczki :P
  17. Nie, to czapka szybko zmalała, bo kupiłam mu inną na 42-43cm i jest (prawie) idealna :) W ogóle?
  18. Nathan urodził się z główką 36.5cm. Po wyjściu ze szpitala kupiłam mu czapkę na 45cm i jest za mała :D
  19. Czemu mu sukienkę zakładają? :P Ta Qwendi to ma pomysły
  20. Aguś, bo te rozmiarówki są dziwne :/ Theodor nosi teraz 104, a w zeszłym tygodniu odkładałam spodnie, które według metki są na 92cm :D A ma też np. kilka koszulek na 110cm, a są mniejsze niż te na 104 :P
  21. Oooo, to duży ;) Nathan tylko 54cm, więc teraz na ubrankach już widać różnicę ;) W tygodniu robiłam segregację i prawie wszystkie na 56cm już odłożyłam do kartona i zakładam mu już powoli rozm. 62 :)
  22. Dobra, gdzie to porównanie wielkości woliery dla kotów??
  23. Co racja, to racja :) Młody rośnie jak na drożdżach :) Waży już ponad 5kg i jak go mierzyłam, to wyszło mi 58cm :)
×
×
  • Create New...