Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Zobaczymy jak się sprzedający do tego odniesie ;) Dzieci się śmieją, a zwierzęta pchają się prosto w obiektyw No ja się wahałam między imionami a literką z imienia+data urodzenia. Wygrały imiona Jak z nim rozmawiałam przez telefon, to powiedział 400zł za imiona, a serduszko mi zrobi gratis. A w ostateczności dałam 320zł, bo zrobił szybciej niż przypuszczał ;)
  2. To ja poproszę potem długowłosego labka albo krótkowłosego tybka
  3. Ślicznie, ślicznie :) Karton nie był oryginalnie zapakowany, grzechotki były luzem w kartonie, a worek od nich otwarty w środku....Bogdan już napisał email do sprzedającego. Teraz ma 10 dni na odpowiedź co z tym fantem dalej robimy ;) Ja bym tylko tę dmuchaną piłkę odesłała i niech wysyła mi nową. Ale to on teraz zdecyduje czy chce zwrot wszystkiego czy tylko tej uszkodzonej części ;) Theodor uwielbia się śmiać do aparatu :D A co sobie zrobisz? też imię synka?
  4. Pół biedy ta większa ilość prania...Najbardziej szkoda takiego maluszka :(
  5. Aniu, ciesz się, że nie w wielkim gównie Gratulacje :)
  6. Ola, Theoś już jest duży i sam potrafi sobie wziąć coś pod pupę :P Aniu, rosną jak na drożdżach :D Te moje małe dziecię mnie wykończy :( Wczoraj skończyło mi się mleko AR (na ulewanie dla niewtajemniczonych :P) i stwierdziłam, że nie kupuję kolejnego, bo może już wystarczy normalne, które dostawał do tej pory ;) Byłam w wielkim błędzie :/ Dziś w dzień, troszkę mu się ulało, ale nie wiele. Jednak wieczorem, 40 minut po jedzeniu, puścił takiego pawia, że do zmiany nie tylko pościel, ale nawet ochraniacz z łóżeczka :/ Jutro z rana jadę po kolejną paczkę AR, nie mam wyjścia.
  7. I jeszcze Theodor z puzzlami :) I moje tatoo już prawie całkowicie wygojone :)
  8. Mata przyszła, ale muszę złożyć reklamację, bo piłeczka jest dziurawa i nie można jej nadmuchać, a do tego nie ma jej też za co powiesić, bo oczka brak :/
  9. Już nie długo sama się przekonasz na własnej skórze jaka jestem wredna :D Też Cię kocham
  10. Ale nie napisałam, że zdjęcia pokażę
  11. Hej wszystkim :) No, nie wyróżniłaś się :P Jak tylko ją dostanę, to pofocę młodego w niej :)
  12. Hahaha, ale się Rudy zaleca do Dory :D
  13. Fuuuuuuuuuuuuuuj, faceci się całują :P Dobranoc :)
  14. Dobranoc ;) Ja też się już kładę :P
  15. Braciszka już ma :P A mata jest 2w1, bo można ją przerobić na tunel ;)
  16. Właśnie....
  17. Hahahaha Zdążyłaś do pracy?
  18. Cześć :) Już prawie w 100% ogarnięta ;)
  19. http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycz_do_roweru
×
×
  • Create New...