Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Zaczęłam czytać Twojego posta i se myślę "Migrena..." :/ No i czytam dalej i Ty też o tym piszesz :P Ja (odpukać) od wielu lat mam spokój z migreną ;) Ale swego czasu jedyne co mi pomagało to zastrzyk na pogotowiu :/
  2. Hej :) Zaoszczędzę trochę miejsca w bagażniku, bo nie muszę brać wózka :) Pisałam dziś z bratową i będę miała wózek pożyczony od jej bratowej ;) A wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która obecnie mieszka w Danii. Nie widziałyśmy się coś koło 10 lat, bo albo urlop w innym terminie, albo któraś z nas była krócej niż ta druga i nie udało się umówić :/ Teraz obie będziemy w PL na komuniach i może uda się spotkać choć na szybkiej kawie ;) Wszystko się okaże za kilka dni, bo koleżanka jest na chorobowym i oficjalnie nie może wyjechać z kraju :/ Jeśli będzie się musiała stawić do urzędu, to jadą tylko na samą komunię i wtedy d*pa ze spotkania :( Ale jeśli nikt jej nie będzie wzywał, to będzie tydzień i się spotkamy
  3. Bo Ty jesteś dziwna A tak poważnie, to przykro mi, że Cię głowa boli
  4. Nie dała Ci znieczulenia? Ja tam z dentystą nie mam problemów ;)
  5. Zrobiłam :D Bardzo śmieszne :P Hej Marta :)
  6. A ja idę młodemu zrobić mleko, więc zaraz nie wrócę
  7. Wyglądasz kwitnąco :)
  8. Jak najbardziej dobra rada ;) Sama tak robiłam, jak przywiozłam do domu 8-mio tygodniowego owczarka :) Mój mąż stwierdził, że "jestem szurnięta", ale wolałam takie nocne pobudki jak do niemowlaka, niż obsikane/obsrane podłogi ;) Więc MelRio01 głowa do góry i jeśli to Ci nie przeszkadza, to wstawaj w nocy ;) Może nie koniecznie co 2h, ale np. na początek co 3h. Z czasem oczywiście, będziesz mogła ten czas wydłużyć. A w dzień, skoro nie chcesz żeby ktoś z psem wychodził, to jeszcze kilkanaście tygodni może trwać nauka czystości :/
  9. To pożyczaj kasę na prezenty, a po wypłacie oddasz :D
  10. Ja też nie. Tylko wyczyścić wodą utlenioną i pilnować, żeby łapą czasem nie rozdrapał ;)
  11. Dziękuję :* A to nie mój problem :D Bardzo :)
  12. Ooooooo, to nie długo urodzinki :)
  13. Tora i jej kolacja :) I Lumpek ze wzrokiem mordercy :D
  14. Choć jedna normalna :) Cześć córeczko :P
  15. Wypadałby znać swój numer :P
  16. Nie wiesz co tracisz :P Chyba pora iść spać
  17. No właśnie, akurat w tym roku jakieś zmiany sobie wprowadzili :/
  18. To rusz dupsko, bo Ci wiadomość wysłałam :P
×
×
  • Create New...