Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ale nie dziś :P Mam za sobą 3h snu i ledwo siedzę :/ Poczytam zaległości na dogo, przywitam się z wszystkimi i idę spać :P
  2. Cześć :) To moja synowa :D
  3. Cześć :) Będę trzymać ;)
  4. Cześć Ania :) Remontu nie zazdroszczę :/ U mnie remont łazienki trwał 2 tygodnie, a mamy tylko jedną, więc było ciężko :/ I tutaj też jestem niezastąpiona :D
  5. Cześć łamAga :) Jestem niezastąpiona :)
  6. Wróciłam, ale fot w sumie to nie mam :P
  7. Aga, wytrzymasz jeszcze te kilka dni :P Ola, zrobiłabym sobie więcej, ale mąż się ze mną rozwiedzie :D Jesteśmy po RTG. Nie jest źle, ale dobrze też nie :/ Teraz już na 100% mamy potwierdzenie, że to zwyrodnienie stawów. I Tora jest już w takim wieku, że choroba może teraz szybko się rozwijać :( Pozostaje na tę chwilę ją powstrzymywać najdłużej jak się da lekarstwami. Na jutro mam mieć sprowadzony lek, który bez problemu powinnam kupić później też w Niemczech. I co jakiś czas kontrola RTG.
  8. Martwiłas się? :P Nie chleje, tylko się delektuje :P Niestety tak dobrze nie mam :(
  9. Jestem, żyje :-P Zapomniałam zabrać laptop, więc nie będzie mnie na dogo do ..., bo z telefonu ciężko :/
  10. Oluś, chętnie ;) Tylko że ja nawet nie wiem czy znajdę czas spotkać się z koleżanką, która mieszka 10 km ode mnie :/ Poza tym, czym Ty się stresujesz? :P
  11. Bogdan poszedł spać ;) O 19 go budzę, wykąpie się i w drogę :)
  12. Aga, a może to alergia na farbę z płotu?? Jaki golas :D
  13. Ola, a no już, bo teraz też wpadłam tylko na moment :P Dzięki dziewczyny ;) Wyjeżdżamy dziś wieczorem ;)
  14. Ok dziewczyny :P Ja się z Wami żegnam na ponad tydzień :P Nie wiem czy będę miała czas i możliwość wejść na dogo, będąc w PL :P
  15. Tylko jedna fota? Szeroko tam, jakby autostradę budowali :P
  16. Do Ciebie mam 300km :/ Raczej powinno dojść ;)
  17. O kurcze, któż to do nas zawitał Dzięki
  18. Aguś, w PL jestem od czwartku do kolejnego piątku (5-13maja) ;)
  19. Hej dziewczyny :) Wpadłam na chwilę między pakowaniem toreb i niańczeniem dziecka :P
  20. To aż wstyd nazywać go "Sebastiankiem" :P Aguś, coś dla nas :D
  21. Ja się z kurami budzę, a nie kładę :P
×
×
  • Create New...