Aga, wytrzymasz jeszcze te kilka dni :P
Ola, zrobiłabym sobie więcej, ale mąż się ze mną rozwiedzie :D
Jesteśmy po RTG. Nie jest źle, ale dobrze też nie :/ Teraz już na 100% mamy potwierdzenie, że to zwyrodnienie stawów. I Tora jest już w takim wieku, że choroba może teraz szybko się rozwijać :( Pozostaje na tę chwilę ją powstrzymywać najdłużej jak się da lekarstwami. Na jutro mam mieć sprowadzony lek, który bez problemu powinnam kupić później też w Niemczech. I co jakiś czas kontrola RTG.