Ale to nie chodzi o planowany urlop :P Komunia jest dopiero za 2 tyg, a Bogdan nie ma tyle wolnego, żeby jechać teraz na 3 tygodnie :/ Bo tylko wtedy udałoby się zaliczyć i wystawę i komunię :P Poza tym, to w tym roku wystawa w Opolu jest wcześniej niż zwykle :mad: