-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mądra decyzja, to fakt :) Jednak i tak zastanawiam się czy rzeczywiście te szczylki to był przypadek, czy może jednak przerosła ich ciąża, poród itd....I dlatego wolą teraz sukę ciachnąć ;) -
Ile musi być, żeby kryć?
-
Ania, ale zaszalałaś ze zdjęciami :D To, wymiata :)
-
Aga, ale jak chcesz drugie dziecko, to bez gumek musisz jechać :D :P
-
Ja sama bym takiego psa chyba za macicę powiesiła :D Agę i Sebka trzeba podziwiać za cierpliwość przy niszczycielskiej Qwendi i sikającej Ibri :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wczoraj była u mnie koleżanka, ta od Atosa ;) Ci co nie wiedzą o kogo chodzi, muszą szukać info w galerii, kilkaset stron wcześniej Prosto z mostu zapytałam ile mieli szczeniaków. Były 3, same pieski. 2 poszły do rodziny, a tylko jednego sprzedali. Już nie pytałam czy te 2 oddali, bo nie było chętnych na kupno, czy po prostu tak chcieli. Ponoć psów nie dopilnowali jak byli na urlopie w PL. Po odchowaniu szczeniaków, Tina miała kolejną cieczkę, ale już je separowali przez cały jej czas trwania. Teraz koleżanka chce ją ciachnąć, żeby więcej szczylków nie było ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mam taką nadzieję Aniu :) Nie będę ukrywać, że fajnie byłoby mieć takich dwóch rudzielców, podobnych do siebie, tylko w różnym wieku :D Teraz tak ;) A za kilka lat będą się chcieli pozabijać :D -
Qwendi jeszcze się do bramki nie dobrała zębami? Czy próbuje?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Właśnie nie, bo twierdzi, że go nie rozumie :D Aguś, spójrz na pierwsze zdjęcie, które cytowałaś. Tam nie ma "gołego" :P Dopiero później jak się za bardzo kręcił, to się co nieco pokazało :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aga, jak Nathan coś "gada", to Bogdan się pyta Theodora co on mówi :D Co do body, to te są stare i już troszkę rozciągnięte, dlatego tak wyglądają :/ A że dziś mi się znowu porzygał, to na szybko przebrałam go w takie bodziaki :P Pozostałe bodziaki ma ładnie pod szyją i nie jest goły :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No, rosną chłopaki :D A to były żeberka wieprzowe, ale tak obrośnięte mięchem, że szok! -
Dużo mi nie brakuje, żeby popuścić :P
-
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ooooo tak! :D Oby ;) -
Czyli jaką?
-
Prawie robi wielką różnicę :P
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dokładnie, po co się męczyć ;) -
Hej pracusiu ;) Musicie takie ciężkie tematy brać na tapetę?! :/
-
Ja właśnie kończę piwko 0.5 :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie da się, bo bardzo głośno daje znać, że jest głodny :D -
majoka nie pij więcej
-
Zgaś światło i się połóż ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Od tamtej pory robiłam je 2x :P Wiesz, ja do Danii mam prawie 600km, więc tu będzie ciężko się spotkać :/ Bo jak mam jechać 600km do niej, to wolę 1000km do Polski :P