Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Mądra decyzja, to fakt :) Jednak i tak zastanawiam się czy rzeczywiście te szczylki to był przypadek, czy może jednak przerosła ich ciąża, poród itd....I dlatego wolą teraz sukę ciachnąć ;)
  2. Ile musi być, żeby kryć?
  3. Ania, ale zaszalałaś ze zdjęciami :D To, wymiata :)
  4. Aga, ale jak chcesz drugie dziecko, to bez gumek musisz jechać :D :P
  5. Ja sama bym takiego psa chyba za macicę powiesiła :D Agę i Sebka trzeba podziwiać za cierpliwość przy niszczycielskiej Qwendi i sikającej Ibri :/
  6. Wczoraj była u mnie koleżanka, ta od Atosa ;) Ci co nie wiedzą o kogo chodzi, muszą szukać info w galerii, kilkaset stron wcześniej Prosto z mostu zapytałam ile mieli szczeniaków. Były 3, same pieski. 2 poszły do rodziny, a tylko jednego sprzedali. Już nie pytałam czy te 2 oddali, bo nie było chętnych na kupno, czy po prostu tak chcieli. Ponoć psów nie dopilnowali jak byli na urlopie w PL. Po odchowaniu szczeniaków, Tina miała kolejną cieczkę, ale już je separowali przez cały jej czas trwania. Teraz koleżanka chce ją ciachnąć, żeby więcej szczylków nie było ;)
  7. Mam taką nadzieję Aniu :) Nie będę ukrywać, że fajnie byłoby mieć takich dwóch rudzielców, podobnych do siebie, tylko w różnym wieku :D Teraz tak ;) A za kilka lat będą się chcieli pozabijać :D
  8. Qwendi jeszcze się do bramki nie dobrała zębami? Czy próbuje?
  9. Właśnie nie, bo twierdzi, że go nie rozumie :D Aguś, spójrz na pierwsze zdjęcie, które cytowałaś. Tam nie ma "gołego" :P Dopiero później jak się za bardzo kręcił, to się co nieco pokazało :P
  10. Aga, jak Nathan coś "gada", to Bogdan się pyta Theodora co on mówi :D Co do body, to te są stare i już troszkę rozciągnięte, dlatego tak wyglądają :/ A że dziś mi się znowu porzygał, to na szybko przebrałam go w takie bodziaki :P Pozostałe bodziaki ma ładnie pod szyją i nie jest goły :P
  11. No, rosną chłopaki :D A to były żeberka wieprzowe, ale tak obrośnięte mięchem, że szok!
  12. Dużo mi nie brakuje, żeby popuścić :P
  13. Opowiadanie bajeczki młodszemu bratu :) Radość
  14. Prawie robi wielką różnicę :P
  15. Dokładnie, po co się męczyć ;)
  16. Hej pracusiu ;) Musicie takie ciężkie tematy brać na tapetę?! :/
  17. Ja właśnie kończę piwko 0.5 :P
  18. Nie da się, bo bardzo głośno daje znać, że jest głodny :D
  19. majoka nie pij więcej
  20. Zgaś światło i się połóż ;)
  21. Od tamtej pory robiłam je 2x :P Wiesz, ja do Danii mam prawie 600km, więc tu będzie ciężko się spotkać :/ Bo jak mam jechać 600km do niej, to wolę 1000km do Polski :P
×
×
  • Create New...