Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Róbcie ten pokój Fabianowi i niech koty nie mają do niego wstępu. Tak będzie najlepiej ;)
  2. Ale espumisan jest bardziej na wzdęcia, a nie na zaparcia ;)
  3. A koty zadowolone z wyjścia?
  4. Oj, tam :P Myślę, że byś zapunktowała u teściowej :D
  5. Jest od niedawna ;) I jak byś musiała podać Fabianowi, to możesz, bo jest od 6 miesiąca życia ;)
  6. A mojego posta znowu nie widziała :P
  7. Jak byliśmy w Polsce, to kupiłam mu reklamowaną od niedawna Xennę Junior i po tym jest dość znaczna poprawa ;) A ten środek, który dostaliśmy dziś u lekarza ma taki sam skład jak Xenna, tylko jest o 1mg słabszy. Dlatego liczę, że uda się z tym szybko uporać ;) Bo jak będę czekać na Nathana, to jeszcze 2 lata zanim pieluchy odejdą w zapomnienie i starszy będzie mógł brać przykład z młodszego :P W ogóle, to tok myślenia Theodora mnie zaskoczył. Choć muszę przyznać, że dobrze myśli ;) Taki tekst mi wczoraj rzucił: -"Mamo, dlaczego Nathanek robi kupkę? Przecież on tylko pije mleczko, a po mleczku robi się pipi, a nie kupkę" :D
  8. Dzięki dziewczyny ;) Żyję jednak nadzieją, że uporamy się z tym szybciej niż w pół roku ;)
  9. Aga, mam pomysł na dziarę dla Ciebie :D
  10. Byłam dziś z chłopakami na bilansie ;) Theodor na tę chwilę ma wpisane w książeczkę 103cm wzrostu i 15.9kg wagi. Natomiast Nathan, w 10 tygodniu życia ma wagę 6.25kg, 64cm wzrostu (ja tam widziałam 62cm, ale niech im będzie :D) i 42cm główka ;) Dla porównania, Theodor w 12 tygodniu życia miał 6.6kg, 63cm wzrostu i 43.5cm główkę. Idą te moje chłopaki póki co bardzo podobnie jeśli chodzi o przyrost masy ciała i wzrost. Poprzednie badania pomiarowe, również mają bardzo do siebie zbliżone :) Rozmawiałam też z lekarzem o problemie jaki mamy z Theodorem kontra toaleta i dostaliśmy preparat, który ma nam pomóc. Oczywiście lekarz potwierdził, że to siedzi w jego głowie i bardzo prawdopodobne jest, że przyczyniło się do tego zarówno pójście do przedszkola, jak również moja ciąża :/ To mogło być za dużo na jego małą główkę :( W każdym bądź razie, mamy się szykować na "leczenie" półroczne albo i dłuższe. Jeśli sytuacja się pogorszy albo po pół roku nie będzie poprawy, to będzie miał robione badania.
  11. Biedny Edi, zamknięty na balkonie, zamiast na spacer iść :P
  12. A kasę ze sprzedaży, to by się chciało?! :P
  13. Sebek jak zawsze tryska poczuciem humoru :D
  14. Widzę, że nie tylko ja mam pecha w zakupach :/
  15. W lato trochę lipa, jeśli ma być w miejscu gdzie skóra się może opalić :/ Ale jak planujesz gdzieś "ukryty", to lato nie stoi na przeszkodzie ;)
  16. Bo to wcale nie jest takie straszne na jakie wygląda ;)
  17. Ojej, szkoda :( Czyli pozostaje Ci tylko oglądać cudze :/ Aniu, to zależy od miejsca ;) Na łopatce mnie nie bolało w ogóle. Ten teraz na ręce, to było tak, że imię "Nathan" jest bliżej dłoni i praktycznie nie bolało. Imię "Theodor" jest bliżej środka ręki, trochę więcej mięśni i odczucie jakby mnie jakiś upierdliwy komar gryzł, to wszystko :D
  18. A po razowych bułkach też tak ma?
  19. Cena jest uzależniona od czasu jaki trzeba poświęcić ;)
  20. Mnie też diagnoza zwaliła z nóg :/ Przy tym pierwszym rtg myślałam, że to tylko będzie jakiś stan zapalny i tyle. A tu zonk :( Tylko tym razem upewnij się, że będzie to rtg na miejscu :)
  21. Ja, 14 lat temu, za kolorową rybę zapłaciłam 80zł ;) Teraz , pewnie z 300-400 stówki :/ Tak swoją drogą, to właśnie równo 14 lat temu, też w maju i u tego samego gościa robiłam tatuaż. Jak mu to powiedziałam, to się śmiał, że jestem majową dziewczyną :D
  22. Ja zaglądam, ale nie zawsze pozostawiam ślad :P
×
×
  • Create New...