Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Hejka :P Śmiejcie się, śmiejcie :mad: Pogadamy jak któraś z Was będzie miała dwoje dzieci i męża na stanie :P A teraz już idę spać ;) A raczej poczytać 1 rozdział książki i dopiero spać :P
  2. Ogólnie, nie mogę narzekać, skoro mam czas na dogo :P Jednak fakt jest taki, że nawet jak już znajdzie się chwila na drzemkę (nie zbyt często), to ciężko mi to zrealizować :/ W takich sytuacjach najczęściej mam ochotę wypić w spokoju kawę, coś poczytać....no a potem przychodzi wieczór, ledwo widzę na oczy i żałuję, że jednak się nie zdrzemnęłam :D
  3. Musicie mi wybaczyć, bo już z niewsypania chodzę do tyłu :/ Już miałam iść spać, ale zobaczyłam, że Aga zawitała na dogo i zostałam :P Ale zjem zaraz mozarellę i idę spać :P Dziękuję w imieniu młodego tatusia :)
  4. Teraz, to Theodor zasypia w każdej pozycji :D
  5. Wczoraj o godzinie 14:12 czasu Kanadyjskiego (tj. o 22:12 naszego czasu :P), zostałam ciocią, a Bogdan wujkiem :) Oliver ma 52 cm i waży 7.6lb, co w przybliżeniu daje 3.45kg :)
  6. Ja miałam grad od niedzieli do wczoraj i żyję :P
  7. Pieniądze to nie wszystko :P
  8. Theodor dość często robi sobie takie drzemki :D On w ogóle bardzo lubi pozycję na brzuchu, czego Theodor natomiast nie znosił :D Dziękuję :*
  9. Gorzej, jak Oxa zrobi wam psikusa i będą same pieski :P
  10. To co ONki kochają najbardziej :)
  11. W Niemcowni też w niedzielę sklepy pozamykane ;) I jestem jak najbardziej za tym, żeby w PL przeszła ustawa o zakazie handlu w niedzielę :) I nie przemawiają do mnie argumenty, że będzie większe bezrobocie, jak to tłumaczą się handlowcy. Jest wiele krajów gdzie handel w niedzielę jest zakazany i nie podniosło to bezrobocia ;) W święta, to bez dwóch zdań powinno być wszystko zamknięte. Ale dalej to nie zmienia faktu, że jak można iść do pracy w święta w zakładzie, który nie ma styczności z jedzeniem czy żywymi stworzeniami?!
  12. Ale na dłuższą metę mało wygodna :P
  13. Hej hej Aguś :) Ulubiona pozycja do spania :)
  14. Ania, ja rozumiem, że są otwarte jakieś bajkolandy, restauracje itp. ;) Nie oszukujmy się, wtedy ludzie mają czas i jeżdżą/chodzą w takie miejsca, więc i zarobek większy dla właściciela :) Ale żeby w logistyce w święta iść do pracy?! Przecież to nawet nie spożywka czy jakaś ferma, że trzeba pracować 24h na dobę, 7 dni w tygodniu :P
  15. No i jak tu nie kochać takiej mordki
  16. Ja się Rastą zawsze zachwycam, nawet jeśli tego nie piszę, bo jest ONkiem, a co za tym idzie, to najpiękniejszą rasą na ziemi
  17. Oczywiście :) Plomba wyleciała i wizyta dopiero 13 maja?? Jakaś paranoja :( Owszem, wizyty umawiam sobie u dentysty z pół rocznym wyprzedzeniem, ale jak tylko coś się dzieje (np. wypadnięta plomba właśnie), to jest się przyjętym tego samego dnia. Tylko wystarczy podjechać, powiedzieć co się stało, poczekać chwilę (czasem ponad godzinę :/) i od ręki zrobione ;) Co ja się z Bogdanem najeździłam do dentysty z jakimiś wypadniętymi plombami, ukruszonymi zębami...Zawsze zrobione tego samego dnia :)
  18. Aga, ty się martwisz, że Sebek w niedzielę do pracy idzie?! Wczoraj w NL było święto, oczywiście Bogdan pracował :/ W czwartek kolejne święto i Bogdana zakład pracuje :/ On nie, bo już tego dnia będziemy w Polsce, ale i tak musiałam mu na ten dzień pisać urlop :/ Potem, zaraz po naszym powrocie, poniedziałek 16 maja też jest święto, a jego firma pracuje :/ I co? I na tę chwilę jeszcze nie wiadomo, czy z racji tego, że on akurat wtedy kończy urlop, to może mu ten dzień darują i będzie miał wolny ;) ale bardzo prawdopodobne jest to, że będzie musiał iść do pracy :(
  19. Agnieszce nigdy nie dogodzisz :D :P
×
×
  • Create New...