Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Zdjęcia po dzisiejszym męczącym spacerku.
  2. Justyna, a kiedy odwiedzisz galerię Tory :eviltong:
  3. [quote name='Maalwi']Śliczna Tora,nie wiedizałam,ze ma galerię :) A Tora wchodzi do domu czy na podwórku jest? :][/QUOTE] Tora jest psem "domowym". Na podwórku jest tylko jak jest ciepło i drzwi są otwarte, to wchodzi i wychodzi kiedy ma ochotę. I ogólnie pozostaje na podwórku jak jesteśmy oboje w pracy, bo nie chcę żeby musiała powstrzymywać swoje potrzeby fizjologiczne, skoro mam warunki na to, żeby nie musiała czekać z siusianiem :evil_lol:
  4. [quote name='dOgLoV'] Nastepny wystep 1wszego maja w Opolu :lol: już sie nie moge doczekać :lol:[/QUOTE] Ja też tam będę :multi: Czy to znaczy, że mam szansę zobaczyć Twoją mastiffkę??
  5. Bo załapała jakąś bakterie na pyszczku, właśnie od patyczków. Wet powiedział, że to od patyków, pleśń i inne grzyby osiadają na patykach i czasem ich nie widać gołym okiem (chodzi o ten biały lub zielonkawe osad na patykach) a one tam są. Moja Tora jest wrażliwa i lepiej żeby ich nie ruszała. Już 2 kuracje antybiotykami przez to miała i wolę już nie ryzykować.
  6. [quote name='dOgLoV']http://img62.imageshack.us/img62/9384/dsc0057rv.jpg ooo i u was domowe agility , ja tez chce :lol: Ale to takie podstawowe :-( tylko 3 przeszkody do skakania i slalom. Ale mam zamiar coś dokupić :eviltong: Dziś nawet córka sąsiadów przyszła zapytać czy może poćwiczyć z psem (mieszaniec labka i onka) w naszym ogrodzie. [quote name='dOgLoV']http://img831.imageshack.us/img831/1525/dsc0069nm.jpg piekna jest :loveu::loveu::loveu::loveu: Dzięki :iloveyou:
  7. O, to ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia szczeniorków :loveu::loveu::loveu: Fajnie bawią się patyczkami. Moja Tora ma zakaz zabaw patykami :-( ale za to na spacerek zawsze zabieramy piłeczkę :lol:
  8. O :crazyeye: i nawet ONek się znalazł :loveu:
  9. [quote name='kiti7']Witamy sie:multi: Torunia jest sliczniusia:loveu:http://img683.imageshack.us/img683/5624/dsc0070chq.jpg i ten ciemny pyszczek:loveu: Witam, witam :multi: Ciemny pyszczek Tora ma po tatusiu :loveu:
  10. [quote name='dOgLoV']Qwendi z Moriskiem [URL="http://img41.imageshack.us/img41/989/dsc04070w.jpg"]http://img41.imageshack.us/img41/989/dsc04070w.jpg [/URL] [/QUOTE] Jakie słodziaki :loveu: [quote name='dOgLoV'] [URL]http://img696.imageshack.us/img696/2521/dsc04073fr.jpg[/URL] [/QUOTE] Piękna mordka :loveu:
  11. Ja uwielbiam duże psy :loveu: i jak widzę takie dwa "olbrzymki" jak się bawią, to buzia sama się uśmiecha :p Justynka, pomyziaj psiaczki ode mnie :loveu:
  12. [quote name='kalyna']zaznacz obrazek w edycji i dodaj hiperłącze i tam wklejasz link do galerii :) mam nadzieję, że wytłumaczyłam...[/QUOTE] Znakomicie, zrobiłam za pierwszym razem. Ale jestem bystra :eviltong:. Dzięki:loveu:
  13. Jak mam połączyć banerek ze skrótem do galerii, żeby klikając na banerek, otwierała się galeria Tory?
  14. [quote name='kalyna']widzę, że Tora to jeździ w samochodzie na najwyższym poziomie :) jak na damę przystało :) http://img820.imageshack.us/img820/3701/dsc0067hi.jpg czyżby się bała na otwartą wodę iśc popływać, czy jej za zimno było? No wkońcu to moja Dama przez duże "D" :loveu: Chciała wejść głębiej tylko nie pozwoliłam. Musi jeszcze poczekać z pływaniem :p
  15. i jeszcze kilka :D i po spacerku w aucie
  16. A teraz coś z dzisiejszego spacerku
  17. Pochwalę się jak pięknie Tora skacze przez przeszkody w naszym "domowym" agility. Nie miał mi kto pomóc robić foty, więc trudno było mi wydawać komende i pstrykać
  18. Ja również gratuluję!
  19. Witam się w galerii :D Irys jest przepiękny :loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Polari'] [URL]http://img703.imageshack.us/img703/8816/galeriazima2011007.jpg[/URL] [/QUOTE] Jaki piękny długi ogonek :loveu: Lubię niekopiowane psy :p
  21. *Magda*

    Amstaff Rico

    [quote name='kiti7']http://img695.imageshack.us/img695/2507/50651628.jpg[/QUOTE] Witam się w galerii :p Piękny amstaff :loveu:
  22. Zdjęcia nieziemskie :D
  23. [quote name='Polari'] [URL]http://img600.imageshack.us/img600/2651/14022011r012.jpg[/URL] [/QUOTE] Jakie piękne zębole :p [quote name='Polari'] [URL]http://img84.imageshack.us/img84/5135/galeria002.jpg[/URL] [/QUOTE] Uśmiech rozbrajający :evil_lol: Justyna, ale dorzuć jeszcze troszkę zdjęć, żebyśmy wszyscy mogli podziwiać Twoje psiaki :loveu:
  24. [quote name='sator_k_'] Zajrzyjcie proszę i powiedzcie co sądzicie: http://polaroweszarpaki.blogspot.com/ (zdjęcia, będą tam za chwilkę) No no no, szalejesz :eviltong:
  25. [quote name='sator_k_']http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06775.jpg[/QUOTE] Jak bym widziała moją Torę - sweetaśnie :loveu:
×
×
  • Create New...