-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
No to trzymam kciuki. Może za jakiś czas będą w sklepie szarpaki z Waszą sygnaturą ;)
-
Moja Tora też myje kotu uszy :D A nawet więcej (pupe) :):):) i odziwo kot na to wszystko pozwala, a czasem nawet się domaga takiej kompieli!
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='ania90']kiedy new foteczki Tory beda?[/QUOTE] Jak dopisze pogoda :D Bo narazie pada i szkoda mi aparatu ;) -
A może jakieś jedzonko z rybką?? Mój kot lubi saszetki rybne, a czasem daję mu też tuńczyka z puszki ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wczoraj była piękna pogoda, więc otworzyliśmy sezon grillowy ;) No i jak siedzieliśmy sobie na podwórku, to mój kochany kocurek chciał być blisko nas. Po raz pierwszy widziałam go w budzie od Tory :D -
Sator_K_ mam pytanie: na jakiej wysokości masz przeszkody do przeskakiwania? Kupiłam trzy przeszkody do skakania i slalom dla mojej Tory, no i narazie ma ja (wedłóg mnie) nisko, bo jak dam trochę wyżej, to strąca poprzeczki.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wcisnęła się między nogi i chciała żeby ją drapać po szyji :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kilche']http://img222.imageshack.us/img222/4332/dsc0009iq.jpg Ja się tam nie znam, ale przednie łapki na pewno za daleko do przodu :) Super panienka, życzymy powodzenia w nauce wystawiania, u nas to jakoś nie idzie :D No właśnie dlatego marne próby ;( Ja jej tylne nogi do tyłu, a ona je spowrotem do przodu; przednie łapki ładnie w pionie co do tułowia a ona je do przodu i tak w kółko :D Dzięki za życzenia :) -
[quote name='ania90'] no Bobi to pies z ADHD wiec wogole sie ciesze ze aby 5sekund sie nie rusza jak chce mu foto zrobic przyznam sie tez ze fotografem nie jestem wiec nie umiem robic jakis super fot, a foty robie tel bo aparatu nosic mi sie nieche [/QUOTE] Ja fotografem też nie jestem, ale jak zepsuła się nasza "cyfrówka", to stwierdziłam, że trzeba kupić dobry aparat. No i kupiliśmy "lustrzanke". Duże to badziewie i ciężkie, ale jakość zdjęć jest super. Nie zabieram go codziennie na spacery, bo mi się nie chce, ale czasem warto ponosić te dodatkowe kilogramy.
-
Abi jest słodziutka :loveu: Oj, jak mi brakuje tych szczenięcych i niesynchronizowanych ruchów i wiecznie merdającym ogonkiem. Ja chcę znowu szczeniaczka :placz:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
*Magda* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [URL]http://img200.imageshack.us/img200/5416/dsc00636sk.jpg[/URL] [/QUOTE] Ojej, ale bym go przytuliła :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Niufciak'] Skąd jesteście?;)[/QUOTE] W Polsce z Krapkowic (woj.opolskie), ale od kilku lat moim "domem" są Niemcy. A gdzie leży Kraina Wiecznych Łowów? :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='mychaaaaa']Śliczna dziewczynka :loveu: Madziu, jakbyś coś potrzebowała wiedzieć z zakresu przygotowania do wystawy - chętnie coś podpowiem, o ile będę umiała :) bo my przechodzimy właśnie to samo, ale jesteśmy trochę do przodu. I dobrze uczyć się na czyichś błędach ;)[/QUOTE] Zawsze mówiłam, że nigdy nie będe wystawiać moich psów. Ostatnio zmieniłam zdanie i chcę tego "chleba spróbować". Na tą chwilę, jestem zdecydowana, ale ostateczną decyzję podejmę, jak zobacze na wystawie jak to wszystko wygląda. Póki co, będę ćwiczyć z Torą pozycję, bieg w kłusie itp. A jak jednak stwierdze, że to nie dla NAS to trudno :-(. A z zębami na szczęście nie mamy problemów. Nie jest zadowolona jak ktoś jej w pysk zagląda, ale pozwala. Wogóle ta moja Tora jakaś uległa. W majtkach też chodzi bez problemu :p -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzięki Mychaaaaa za podpowiedzi :) Moja dama Najlepsze miejsce do spania, wciśnęta między kanape a stół Razem przez ŚWIAT -
A gdzie nowe fotki??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='ania90']ladne foteczki:) masz jeszcze problem ze wrzucaniem fot?[/QUOTE] Już nie :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
"Moja piłka, oddawaj..." [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1336/dsc0001pu.jpg[/IMG] Marne próby ustawienia Tory w "pozycji wystawowej" [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5302/dsc0007bo.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4332/dsc0009iq.jpg[/IMG] "Podaj łapę" opanowane do perfekcji [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8809/dsc0014gg.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2458/dsc0032bk.jpg[/IMG] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
*Magda* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Emi jest przepiękna :) -
[quote name='kalyna'] [URL="http://img15.imageshack.us/img15/4878/p3260183i.jpg"]http://img15.imageshack.us/img15/4878/p3260183i.jpg [/URL] [/QUOTE] Buzi, buzi :D Bardzo słodka fotka ;)
-
[quote name='ania90']magdabroy no moj Bobi do dzis jest dwa razy mniejszy niz kot mojej siosrty a obaj maja tyle samo lat tylko Bobi jest starszy od kota o 3mies Bobi wazy 3.200kg a kot 6.500kg nie przeszkadza mi foto:)[/QUOTE] Mój Lumpek waży 5,6 kg (wczoraj go ważyłam). Jak sobie przypomne, że Tora ważył niecałe 5 kilo jak ją przywiozłam do domu, to nie mogę uwierzyć, że w niespełna rok przybyło jej kolejne 21 kilo. Ale mam nadzieje, że jeszcze nabieże masy :) Co do York'ów, to własnie to mnie bawi w tej rasie: że pomimo "dorosłości" są połową przeciętnego kota. :D
-
[quote name='ania90'] [URL]http://w608.wrzuta.pl/sr/d/9oa2w8Dcqv8[/URL] [/QUOTE] O jaki piękny nochalek :) Pozwole sobie dodać jedno zdjęcie do Twojej galerii. Jeśli będzie Ci przeszkadzać to je usunę. To mój Lumpek z młodym Yorkiem. [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1893/spa0055.jpg[/IMG] I nawet teraz mój kot przerasta tego Yorka :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='aganela']to maki?Skąd macie tyle maków?:)[/QUOTE] To nie maki :D To Aksamitki, a potoczna nazwa "śmierdziuszki". Zdjęcie z zeszłego roku, ale tak piękne kolorystycznie, że musiałam je dodać.