Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A ja mam takie pytanko: jak jest z wychowaniem takiego mastifa? ciężkie są do ułożenia? Podobają mi się takie olbrzymy :loveu:. Póki co nie planuję zakupu takiego psa, ale może kiedyś... za kilka lat... Któż to wie ;)
  2. Kurcze, kiedyś jak ktoś mi mówił o grzywaczu, to pierwsza myśl była "co za paskudny pies":-o Ale ostatnio, jak oglądam Twoją Bibi albo Lailę od Pauliny, to stwierdzam, że te psiaki podobają mi się coraz bardziej :p
  3. [quote name='monika15']Nowa zabawka, drewniany klocek:lol: [URL]http://img535.imageshack.us/img535/6739/dsc08515o.jpg[/URL] [/QUOTE] Jak mu niewiele do szczęścia potrzeba :p
  4. A kiedy coś nowego w fotkach będzie??
  5. Zaniedbałam trochę się w oglądaniu Waszej galerii, ale postaram się poprawić :eviltong: [quote name='Agnieszkaa'] A teraz grzeczny piesek::diabloti: [URL]http://img535.imageshack.us/img535/3280/dsc05858o.jpg[/URL] [/QUOTE] Co Ty miałaś w tej kieszeni, że tak się próbuje do niej dostać??
  6. Jaskier pięknie wygląda na tych zdjęciach :loveu: Ile ja bym dała żeby mój Lumpek tak chętnie chodził na smyczy :placz: jak Twoja Wiera. A on biedny, tylko zobaczy szelki i już jest zwinięty w taką kulkę, że nie wiem gdzie jest głowa, a gdzie ogon. A jak już sie uporam i założę mu szelki, to chodzi trąc brzuchem po ziemii. Więc zrezygnowałam ze spacerów z kotem :-( Co ten kot musiał kiedyś przejść, że tak się boi, to nie wiem :sad:.
  7. [quote name=':: FiGa ::'] München to pieeekne miasto :loveu: A Oktoberfest kojarzy mi sie z pijanymi ludzmi spiacymi po stacjach Sbahnow :evil_lol:[/QUOTE] To fakt, piękne miasto. Ale dla mnie osobiście do zamieszkania tam za duże. Ja lubię małe mieścinki albo wioskę :loveu: Ja osobiście zawsze spałam w cywilizowanych miejscach po takiej imprezie, na stacji mi się nie zdażyło spać :D Piękne te Twoje ciapkowate psiaki ;) Sama nie wiem które z dzisiejszych zdjęć jest najładniejsze :loveu:
  8. Moja Tora póki co jest młodziutka i grzeczniutka :D Mam nadzieję, że nigdy nie będzie potrzebować kagańca :)
  9. Ale będą piękne kolorowe zabawki dla psiaków :D
  10. [quote name='Niufciak'] [URL]http://img847.imageshack.us/i/dsc00628o.jpg[/URL] [/QUOTE] Jak ślicznie... A jaki ten króliczek "duży" przy Twoim psie :D
  11. U mnie odwrotnie, trzeba pilnować kociego jedzenia, bo Tora z wielką przyjemnością pożarłaby to co w kociej misce :D
  12. A kiedy jakieś nowe fotki Sonii, Ciapka i Kota??
  13. [quote name='kalyna']No to pewnie jej smakował :) a kot nie próbował zwinąć kawałek? bo Milka nie ma szans, jak Ciap pilnuje :) i jakie bielutkie ząbki ma.. jak na prawdziwą damę przystało :)[/QUOTE] Kot dostał surowe mięsko przed Torą. Zazwyczaj najpierw daję kotu a potem psu. Ale oczywiście po zjedzeniu swojej porcji, kot zawsze chodzi i sprawdza co ma pies :D Na szczęście pies nie reaguje w żaden sposób na podchodzenie kota do niej podczas jedzenia. Czasem nawet kot próbuje co zjeść z psiej miski podczas posiłku Tory. A że mają troszkę odmienne gusta żywieniowe, to kończy się na posmakowaniu i odejściu ;) a Tora w tym czasie spokojnie kontynuuje jedzenie :D
  14. Tora dostała wczoraj swój ulubiony "smakołyk" :D:D:D [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8643/dsc0052mi.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/590/dsc0053l.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/446/dsc0054ze.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1359/dsc0055zy.jpg[/IMG]
  15. [quote name=':: FiGa ::']Z tej wierzy fotki byly robione: [url]http://img339.imageshack.us/img339/84/dsc7277.jpg[/url] [/QUOTE] Wieża telewizyjna w Munchen ;) Też tam byłam. Mój mąż swego czasu pracował w tym mieście. No i dzięki niemu zaliczyłam kilka razy Octoberfest. Ale bym się napiła takiego literka piwka :D A psiaki cudne ;)
  16. [URL]http://img28.imageshack.us/img28/9013/dsc03761v.jpg[/URL] Piękny niedźwiadek ;)
  17. Bardzo mi przykro z powodu kiciusia ;(
  18. [quote name='ania90']http://img5.imageshack.us/img5/6017/dsc00102jakzmniejszycfo.jpg[/QUOTE] Piękny Bobi ;) W tym słoneczku bardzo ładnie widać jego kolory :D
  19. Wczorajsze zdjęcia ;) Tora wygrzewa się w słoneczku [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5229/dsc0044dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1319/dsc0045ru.jpg[/IMG] Trochę Lumpka, czyli kot zagląda do studnii :D [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1765/dsc0046bq.jpg[/IMG] Przygotowania do snu... [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8898/dsc0048f.jpg[/IMG] Mój śpioch ukochany ;) [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/60/dsc0051sa.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Kasia&Mela']Witamy się w galerii! [URL]http://img840.imageshack.us/img840/8245/dsc0028mj.jpg[/URL] piękna jest, bardzo podoba mi się jej podpalanie :loveu: Ostatnio poluję na taką piłeczkę na sznurku, a u mnie w zoologu same piszczałki... Jak Tora się dogaduje z kotkiem?[/QUOTE] To już druga taka piłeczka. Pierwsza już jest tylko wspomnieniem :D Tora bardzo dobrze dogaduje się z Lumpkiem. Lumpek był pierwszym zwierzakiem jakiego zobaczyła kiedy przyniosłam ją do domu. A że Lumpek był w schronisku i tam wychowywał się z psami ;) odrazu podbiegł zobaczyć co to za nowy przybysz w domu. No i myślę, że jest miedzy nimi prawdziwa przyjaźń/miłość :) Tora jak wraca do domu, to zawsze sprawdza gdzie jest kot, a kot zrezygnował ze spania w swoim legowisku i od pierwszego dnia sypia z psem w nocy :):):)
  21. Jak mieszkałam jeszcze z rodzicami i mieliśmy psy, to zawsze były trzymane w domu, bo w starej kamienicy podwórka nie było ;( Rok temu kupiliśmy z mężem dom. Od początku jak szukałam psa, to mój kochany mąż twierdził, że pies będzie tylko trzymany na dworze :/ A ja uparcie, że NIE!! Pies ma być domowy i już, a nie podwórkowy! No i po kilku tygodniach słownych wojen poddał się :D Tora jest psem domowym. Owszem, ma budę na podwórku, ale tylko dlatego, że jak jesteśmy w pracy, to zostawiamy ją na dworze. Pomęcz rodziców. Może wkońcu się przekonają, że fajnie siedzieć, oglądać TV i drapać psa za uchem ;)
  22. Ja jestem strasznym mięsożercą :diabloti: zrezygnować bym z mięsa nie mogła!! Ale osobiście próbowałam królika i mi nie smakuje, tak samo zresztą jak dziczyzna-fuj :eviltong:
  23. [quote name='ania90']no i foteczki sa:) kociak dba o Tore i odwrotnie jak mama z dzieckiem:)[/QUOTE] To raczej tatuś z córeczką, bo Lumpek to kocur :eviltong:
  24. [quote name='sator_k_']Znalazłam fajne polarki, niedługo powinnam zamawiać, a na razie test szarpaka :) [URL]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06717.jpg[/URL] [/QUOTE] Widać, że psu się podoba nowa zabawka ;) A to najważniejsze :)
  25. Jak zwykle moje zwierzaki się zmówiły przeciwko mnie i zawsze jak jest taka potrzeba, by zrobić im fajną fotkę, to nie mam przy sobie aparatu :( Dlatego sorrki za jakość, ale miałam tylko telefon :D [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/263/spa0033.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5457/spa0034u.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6210/spa0035i.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9123/spa0036v.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...