Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name='milenaa']A według mojego brata jest zbyt słodki (nie wygląda groźnie) :D[/QUOTE] Pozory mylą :D
  2. A czemu ta krówka nie robi "muuuu" ??
  3. [quote name='mychaaaaa'] A Sonia wie, że trawka jest nielegalna? :diabloti:[/QUOTE] Może ją przywieść do mnie, podjedziemy do Holandii, to będzie wszystko zgodnie z prawem :D
  4. [quote name='kalyna']http://img52.imageshack.us/img52/7397/p4210048.jpg[/QUOTE] Moja Tora też tak "leżakuje" w ogrodzie :D
  5. Mam wrażenie, że Bibi z każdym dniem jest coraz piękniejsza :loveu:
  6. Mojej suni nie ma już kilku lat, a to nadal boli :-( Mam Torę, ale moja Tiamat była moją wielką miłością. Nauczyłam się poprostu żyć z tym bólem i tęsknotą w sercu ;(
  7. [quote name='monika15'] [url]http://img829.imageshack.us/img829/268/28054.jpg[/url] [/QUOTE] Paco z dumnie uniesioną głową :D
  8. Piękny kociak, a Bobi jeszcze piękniejszy :D
  9. [quote name='dOgLoV']Ja bym chciała takiego : [URL]http://img684.imageshack.us/img684/4656/bojow.jpg[/URL] [/QUOTE] Naprawdę booooooooooooooooski :loveu:
  10. Ja miałam kiedyś granatowego bojownika. Piękny był :loveu:
  11. Ja miałam wczoraj 1/10 tej ilości sierści i myślałam, że to dużo :crazyeye: Ale się musiałaś naczesać ;)
  12. [quote name='dOgLoV']Ale macie swietne tereny spacerkowe :loveu: sliczna Tora :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] I tą porę roku lubię najbardziej na spacery :D Ciepło, drzewa zielenieją, kwiaty kwitną ;)
  13. Bardzo mi przykro z powodu Kicusia ;:-( Jestem z Tobą :glaszcze: Ja też zawsze mocno przeżywam śmierć moich zwierzaczków/przyjacół:-(
  14. A będą jakieś zdjęcia Bobiego w plenerze??
  15. I najpiękniejsze (według mnie) zdjęcie na sam koniec
  16. I dzisiejsze zdjęcia ze spacerku :D Próby siłowe, zgadnijcie kto wygrał?? I bieganie za piłeczką :D
  17. [quote name='Polari']http://img703.imageshack.us/img703/1401/galeria006.jpg[/QUOTE] Jaka słodka mordka :loveu: Widzę, że wszystkie szczeniory mają kolor po mamusi. A tatuś w jakim był kolorze?? Ja ciągle czekam aż nas odwiedzisz :p
  18. Oj, jakie słodkie maleństwa :loveu: Szkoda że nie mam tyle czasu, żeby mieć więcej zwierzaków :-( Moim marzeniem jest mieć swoje schronisko dla zwierząt. Niestety na tą chwilę nie możliwe do zrealizowania :placz:
  19. Fajnie, że też tu jesteście :lol: No, nareszcie jest galeria Atosa. Teraz będzie można go pooglądać :p Rób odstępy między zdjęciami, żeby się lepiej oglądało ;)
  20. [quote name='kalyna']ale jęzor wywalony :lol: a potem tylko miska z wodą do szczęścia potrzebna :)[/QUOTE] Chwilę wcześniej leżała z mordą w misce :-D ale zanim przyniosłam aparat, to już wstała i poczłapała w inny koniec podwórka, bestia :diabloti:
  21. Witam się w galerii :p Labki piękne :loveu: Gratuluję takich pięknych tytułów;)
  22. A o której w niedzielę są wytawiane mastify? Pytam bo ja będę w sobotę o 10 rano jak będą wystawiane ONki, ale do Opola mam blisko, więc bardzo chętnie podjadę też w niedzielę i zobaczę Was.
×
×
  • Create New...