[quote name='mychaaaaa']
A Sonia wie, że trawka jest nielegalna? :diabloti:[/QUOTE]
Może ją przywieść do mnie, podjedziemy do Holandii, to będzie wszystko zgodnie z prawem :D
Mojej suni nie ma już kilku lat, a to nadal boli :-( Mam Torę, ale moja Tiamat była moją wielką miłością. Nauczyłam się poprostu żyć z tym bólem i tęsknotą w sercu ;(
[quote name='dOgLoV']Ale macie swietne tereny spacerkowe :loveu: sliczna Tora :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
I tą porę roku lubię najbardziej na spacery :D Ciepło, drzewa zielenieją, kwiaty kwitną ;)
[quote name='Polari']http://img703.imageshack.us/img703/1401/galeria006.jpg[/QUOTE]
Jaka słodka mordka :loveu: Widzę, że wszystkie szczeniory mają kolor po mamusi. A tatuś w jakim był kolorze??
Ja ciągle czekam aż nas odwiedzisz :p
Oj, jakie słodkie maleństwa :loveu:
Szkoda że nie mam tyle czasu, żeby mieć więcej zwierzaków :-( Moim marzeniem jest mieć swoje schronisko dla zwierząt. Niestety na tą chwilę nie możliwe do zrealizowania :placz:
Fajnie, że też tu jesteście :lol:
No, nareszcie jest galeria Atosa. Teraz będzie można go pooglądać :p
Rób odstępy między zdjęciami, żeby się lepiej oglądało ;)
[quote name='kalyna']ale jęzor wywalony :lol:
a potem tylko miska z wodą do szczęścia potrzebna :)[/QUOTE]
Chwilę wcześniej leżała z mordą w misce :-D ale zanim przyniosłam aparat, to już wstała i poczłapała w inny koniec podwórka, bestia :diabloti:
A o której w niedzielę są wytawiane mastify?
Pytam bo ja będę w sobotę o 10 rano jak będą wystawiane ONki, ale do Opola mam blisko, więc bardzo chętnie podjadę też w niedzielę i zobaczę Was.