-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kilche']http://img534.imageshack.us/img534/347/dsc03397z.jpg Jak się zabaweczka sprawuje? Kiedyś myślałam żeby takową kupić, ale wydawało mi się, że to takie badziewie :lol: Na początku bawił się piłką i ostrzył pazurki. Na tą chwilę, bardziej go ta zabawka interesuje, tylko jak nasypię do środka trochę kocimiętki :evil_lol: [quote name='kalyna']mi się podoba imię Natasza :) Tatiana, Borys i Nadya też ładniutkie :) choć mój kuzyn postawił na pierwsze dziecko Antek a drugie co mu się urodziło w poniedziałek to Franek :) mi takie typowe imiona się nie podobają :) Haa już wolę to moje imię ;) z którym przez długi czas nie mogłam się pogodzić a teraz baaardzo mi się podoba ;) No to gratulacje cioteczko :eviltong: Ja zostałam ciocią pierwszy raz 5 lat tamu. A teraz moi bracia rozmnażają się jak króliki :evil_lol: i ponownie zostałam ciocią w sierpniu zeszłego roku, potem w lutym tego roku, w sierpniu tego roku urodzi się kolejne maleństwo :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mojemu bratu urodzi się za 4 misiące dziecko. Jak będzie córka ma być Michalina, a jak syn to Aleksander. A ja mu na to, że ma syna nazwać Strzyżomirz :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Kacper dla mnie troche oklepane bo dużo w koło mnie jest Kacperków ale Teodor śliczne :loveu: a z tych dziewczęcych to Zuzię bym wybrała , Iga mogła by Ci sie źle kojarzyć smutno :( tak mi sie wydaje :( [/QUOTE] Właśnie zaraz po jej śmierci pomyślałam o tym, żeby córka miała tak na imię. Minęło wiele lat, a ja nadal jestem nastawiona na to imię. To taki rodzaj złożenia jej hołdu, nie wiem jak to nazwać :oops: No i nie znam nikogo innego z takim imieniem :p Mogłabym nazwać córkę też po śp.mojej mamie, ale brat mnie uprzedził :angryy: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Mnie się własnie takie mało oklepane imiona podobają :loveu: dla dziewczynki np Nadya jest śliczne :loveu:[/QUOTE] Jak już będę miała dzieci to syn będzie Kacper albo Teodor (w skrócie fajnie brzmi "Teo" :loveu:), a córkę chciałabym Zuzię (mojemu mężowi się nie podoba :angryy:), Lena albo Iga (po mojej nieżyjącej koleżance :-() -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Samuel , jakie ładne i oryginalne imię :lol: [/QUOTE] Czy ładne?? kwestia sporna :diabloti: Mi się osobiście nie podoba :eviltong: Ale nie moje dziecko, więc nie mój problem :p Ale napewno oryginalne :fadein: -
[quote name='Chelsa'] http://i52.tinypic.com/2wec7zn.jpg Oj jaki słodziak :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV'] http://img853.imageshack.us/img853/8099/dsc0326v.jpg chyba sie polubili :lol: No :loveu: teraz już tak, bo wczaeśniej jak Tora ząbkowała, to go gryzła po rękach i Samuel mówił: "czemu kupiliście takiego brzydkiego psa, który ciągle gryzie?" :eviltong::diabloti: A teraz jak Tora podrosła i bawią się już trochę inaczej, to chwali się w przedszkolu, jaki fajny pies do niego przyjeżdża :p [quote name='Chelsa']Tora to cudo a nie pies. ma rodowud? Tak, Tora ma rodowód ;) -
[quote name='aganela']może niedługo pojawi się u nas kot długowłoch;)[/QUOTE] A jakiej rasy??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna'][URL]http://img823.imageshack.us/img823/953/dsc03712vs.jpg[/URL] kot jest świetny i wie gdzie mu najlepiej :) a Tora to prawdziwa gwiazda się robi :) i nawet dzieci lubi :) bo moja to je myli z owcami i próbuje zagonić :lol:[/QUOTE] Dzieci wprost uwielbia :loveu: Hodowca od którego ją mam mieszkał z całą rodziną, między innymi z wnukami też. Te psiaki od małego miały styczność z dziećmi i widać to na każdym kroku. Jak Tora miała te 8 tygonii i szłam z nią ulicą, to każde dziecko musiało być obskakane i wylizane :lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I też troszkę Tory :p [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1093/dsc0295h.jpg[/IMG] I z synkiem koleżanki [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8099/dsc0326v.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2900/dsc0331b.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Kilka starszych zdjęć mojego koteczka :p [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/347/dsc03397z.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3240/dsc03400v.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/953/dsc03712vs.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4301/dscf3955.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Każdy mój pies jadł wszelkiego rodzaju kości i odpukać było ok. Tora uwielbia wieprzowinkę :p a że to była piękna kość z mnóstwem szpiku w środku, postanowiłam dać jej tę chwilę radości. Z chęcią dawałabym jej np. wołowe kości, ale w tej niemcowni nie wszystko tak łatwo kupić :angryy:. -
[quote name='dOgLoV'] Hmmm nie ejstem w tym ekspertem ale moim zdaniem mogła byś zdecydowac sie na mastifa , najpierw musiala bys jednak zadac sobie pytanie czy miała byś na niego wystarczająco duzo czasu , taki pies potrzebuje dużo ruchu , nie tyle zabawy z nim co długich spacerów i tutaj nie ma zmiłuj deszcz czy słońce , plus 30 lub - 15 , zawsze potrzebuje intensywnych spacerów i ogromnej cierpliwości ;) ale to tak z mojego doświadczenia ;) [/QUOTE] Pytałam czysto teoretycznie. Narazie mam Torę i jestem wierna owczarkom niemieckim :loveu: Co do spacerów, nie byłoby żadnych problemów :p Teraz z Torą też wychodzę bezwzględu na pogodę. Co do cierpliwości, to chyba też ją mam, skoro tyle lat męczę się z moim mężem :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='monika15'] [URL]http://img808.imageshack.us/img808/1097/28033.jpg[/URL] [/QUOTE] Ale się rozwalił :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pewnie kość większa niż Bobi :eviltong: -
[quote name='ania90'] nie obcielam go celowo tylko jak zrobilam fote i sortowalam je to sie kaplam ze kot jest uciety. robilam duzo fot wiec jeszcze sie gdzies kocurek pojawi na nich bo on jak ma humor to sie da fotografowac z Bobim razem a jak chumoru nie ma to ucieka ciagle. a ja kota gonic nie bede [B]bo zawalu dostane przy turbo bieganiu[/B]:evil_lol: narazie u nas od 4dni ciagle pada wiec nie idzie robic fot na dworze:-([/QUOTE] Ktoś tu nie ma kondycji :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Nie wiem czy pomogę, ale moim zdaniem, powinnaś najpierw ustalić "rodzaj" odbioru szczeniąt tak na 100%. Jeśli mają być wysyłane, to cała kwota za szczeniaki + koszty wysyłki itp. Choć moim zdaniem, to nie jest dobry pomysł wysyłania szczeniąt, bo nie wiadomo, jak ta poróż będzie wyglądać, czy będzie dla nich bezpieczna... Jeśli byłby wstanie przyszły właściciel przyjechać po nie osobiście, bądź moglibyście się spotkać "w połowie drogi", to chyba wystarczyłaby zaliczka, a reszta przy odbioże. Wtedy miałabyś też możliwość zobaczenia osoby, której sprzedajesz psy, zobaczyłabyś jak się zachowuje, jaki ma stosunek do zwierząt, pogadać, itp.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kasia&Mela'][URL]http://img228.imageshack.us/img228/446/dsc0054ze.jpg[/URL] co to jest :evil_lol:?[/QUOTE] To Tora pożera swój ulubiony przysmak, czyli piękną wieprzową kość :p -
[quote name='dOgLoV']Mastify na pewno dużo różnią sie charakterem od Onków , nie idzie nauczyć ich z taka łatwościa komend , są to psy jak ja to nazywam autystyczne , mają swój świat , żyja własnym życiem , chodza własnymi ściezkami , czasami jak sie Qwendzia zamysli to trzeba krzyknąć " halo !!!! budzimy sie !!!!:evil_lol:" i Qwendzia wraca do naszego świata :evil_lol: ale podac łape i poprosić potrafi zwłaszcza jak wie że dostanie za to smaczka :evil_lol:[/QUOTE] No a pomimo tego wszystkiego, gdybym się zdecydowała na mastiffa, to czy skoro moje doświadczenie ogranicza się do owczarków, mogłabym się na takiego psa zdecydować?? Pytam z czytej ciekawości :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiem, już oglądałam. Muszę chyba pokazać mojemu mężowi jak skaczesz na rolkach, to może wtedy się zdecyduje i pojeździ ze mną :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][B][CENTER][SIZE=5]A teraz zapomnijcie o jakichkolwiek fotkach przynajmniej do konca kwietnia [/SIZE][/CENTER] [/B] :evil_lol:[/QUOTE] No wiesz co!! Jak możesz zrobić coś takiego?? Nie możesz nam odebrać tej przyjemności :shake: -
Ile Ci zajmuje czasu zrobienie takiego jednego szarpaka??
-
[quote name='mychaaaaa']Poczekaj aż Laila się opali :diabloti: wtedy jest zniewalająca ;)[/QUOTE] No to już czekam z niecierpliwością :p Paulina, chcesz mi powiedzieć, że jak zobaczę opalonego grzywka, to się zakocham i zrezygnuję z owczarków :evil_lol: Nigdy w życiu :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Ja raczej się na grzywacza nie zdecyduję. Uwielbiam DUŻE psy :p