-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Wesołych Świąt ;)
-
Wesołych Świąt ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
*Magda* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Niufciak'] W ogóle zamierzam się do kupna lustrzanki, ale nie mogę się zdecydować na jaką.. Doradź cie coś :) Liczę na waszą pomoc :) [/QUOTE] Ja mam Nikona D3000 i jestem z niego bardzo zadowolona ;) Wesołych Świąt ;) -
[quote name='monika15'] [URL]http://img685.imageshack.us/img685/268/28054.jpg[/URL] [/QUOTE] Jakie niewiniątko :D Wesołych Świąt ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='mychaaaaa']Dzisiaj z rana bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku. :evil_lol:[/QUOTE] Te z majtek to puszczem co roku przez agrest i są pięknie poskrobane :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Jaga.']jaka cudna! kocham onki :loveu: w tych kwiatach wygląda bosko :loveu: http://img600.imageshack.us/img600/1476/dsc0096o.jpg cudowne zdjęcie, na konkurs je! na epsach jest konkurs mój pies w kwiatach :cool3: A możesz podać mi linka?? -
Wesołych Świąt ;) Czekam z niecierpliwością na info o nowym lokatorze :D
-
Wam również Wesołych Świąt ;)
-
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wesołych Świąt ;) -
Wesołych Świąt ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
My też życzymy Wesołych Świąt ;) -
Dlaczego aż do poniedziałku :-( Ty wiesz jak my tu będziemy wszyscy przez to cierpieć :shake:
-
No to tylko pogratulować takich ładnych wyników ;) Wesołych Świąt
-
To ja się chcę przywitać w galerii :p Będę lookać częściej. Jestem pod wrażeniem grzywków ;) Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale chyba będziecie na wystawie w Opolu?! Może uda mi się zobaczyć psiaki w realu :p
-
[quote name='panbazyl']doświadczenie hodowli się liczy i to bardzo. u mnie też podobnie - a jesli już ktoś ma psy rodowodowe i jest godny zaufania, to wyjechał za granicę.... z psami oczywiście.[/QUOTE] My z Torą też nie mieszkamy w PL :evil_lol:
-
[quote name='panbazyl']i oby więcej takich świadomych ludzi! Ja bym tylko uważała na te opinie w ZK, bo moga byc dość fałszywe, ale to moje osobiste odczucia. Najlepiej zdać się na kogoś bardzo zaufanego i na swoje odczucia - a najlepiej pojechać do kliku hodowli, pogadać i dopiero wtedy decyzja :) A mój Bazyl to prezent, mój pierwszy pies "z papierami" bo wcześniej same znajdy, przybłędy i schroniskowe bidy...[/QUOTE] Hodowla z której jest Tora jest "na rynku" blisko 40 lat. Wedłóg mnie to dość długo żeby mieć spore doświadczenie w rasie. Poza tym mało kto z moich znajomych ma psy "z papierami" więc nie bardzo było kogo popytać :razz: Moja Tora to też mój pierwszy pies "z papierami" :p
-
[quote name='ahedok'] [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4193310.jpg[/URL] [/QUOTE] Ja chcę poprzytulać to "maleństwo" :loveu:
-
[quote name='panbazyl']tu na wschodzie wystawowe (nie mówię o hodowlanych) ciężko sprzedać po tysiaku.... Ale za to telewizor to sobie i za 3 tys kupią, ale telewizor to nie pies przecież... a jak się dowiadują, ze to jeszcze badania trzeba zrobić psóm do hodowlanki, wystawy to nie rejestruja i kryją bez papierów....[/QUOTE] Ja mam jeszcze stary telewizor, taki z dużą dupą :evil_lol:, bo jak jeszcze działa, to po co zmieniać. A na moją Torę, to jestem wstanie wydać więcej kasy niż na siebie. Ale ja to jestem pokręcona :evil_lol: Sama też kiedyś kupiłam psa po takim kryciu bez papierów :shake: Teraz wiem ,że popełniłam błąd, bo pies ciągle chorował, ale czasu już nie cofnę. Dlatego jak szukałam Tory, to pierwsze co to znalazłam kilka hodowli, potem podzwoniłam, popisałam emaile i wybrałam jedną. Potem telefon do ZK o opinie i dopiero rezerwacja szczenieka. Teraz wiem, że inna forma posiadania psa nie wchodzi w grę. Każdy mój kolejny pies będzie kupiony w hodowli z uprawnieniami :lol:
-
Człowiek się musi nabiegać i naczytać,narobić badań,itp. żeby były z tego "dobre" psy :shake: A ludzie potem zdziwieni, że szczenie nie kosztuje 10 zł tylko kilkaset. A nikt nie zwraca uwagi na to, że żeby był pies taki jak we wzorcu rasy, to trzeba zainwestować dużo czasu i kasy!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TbCECgWjWtI/AAAAAAAABKk/LaYliT-AsA4/_DSC9000.JPG[/URL] [/QUOTE] Jak psiakowi nie wiele do szczęścia potrzeba :evil_lol: -
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='milenaa']Też mu to mówię, poza tym pies, który mierzy 60 cm w kłębie i rzuca się na ogrodzenie budzi respekt i tylko co piąty klijent taty wchodzi na posesję ;) Tym bardziej, że mamy tabliczkę na furtce.[/QUOTE] Tora miała pół roku. Byliśmy u teściów, pies biega po ogrodzie, wylizała by wszystkich itp. A ciocia mojego męża nie weszła tylko kamieniami po oknach rzucała żeby ktoś wyszedł, bo pies ją pogryzie :D:D:D