Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A teraz jeszcze coś "marnej" jakości :( Lumpek poluje na ogon Tory :D [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3825/spa0017u.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1395/spa0021c.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8352/spa0016h.jpg[/IMG] I jeszcze sam Lumpek ;) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7600/spa0022.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3374/spa0023.jpg[/IMG]
  2. Dzięki FiGa ;) Buszująca w kwiatkach [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9671/obraz026q.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8011/obraz025d.jpg[/IMG] I jeszcze trochę przypomnienia jak Tora była mała :D Sorry za jakość, ale wtedy miałam przy sobie tylko telefon [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4087/spa0258x.jpg[/IMG]
  3. Ja wzięłam na bierzmowaniu Łucja :)
  4. [quote name=':: FiGa ::']Jakiej Ty przegladarki uzywasz? Bo to od niej jest to zalezne[/QUOTE] Używam Internet Explorer [QUOTE](A sprobuj kliknac na zdjecie [url]http://img816.imageshack.us/i/dsc0022c.jpg/[/url], przejdzie Ci do innej wizualnie strony, i teraz moze masz opcje[B] kopiuj adres obrazka[/B]?)[/QUOTE] Jak otwieram linka do zdjęcia, to otwiera mi się ono w nowym oknie, ale pomimo tego nie mam: [B]kopiuj adres obrazka [/B]:(
  5. [quote name=':: FiGa ::']Przykladowo: 1. Wejdz na ten link [url]http://img816.imageshack.us/i/dsc0022c.jpg/[/url] 2. Kliknij na obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierz opcje "[B]kopiuj adres obrazka[/B]" 3. Kliknij na ikonke [IMG]http://www.dogomania.pl/images/editor/insertimage.png[/IMG] i wklej ;) [/QUOTE] Robię tak jak mówisz. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszki, jedyne funkcje jakie mam dostępne to: -zapisz obraz jako... -wyślij obraz pocztą e-mail... -drukuj obraz... -przejdź do Moich Obrazów -ustaw jako tło -kopiuj -Dodaj do ulubionych -add to BOM -Właściwości Pozostałe funkcje typu: -otwórz łącze -otwórz łącze w nowej karcie -otwórz łącze w nowym oknie -zapisz element docelowy jako -drukuj element docelowy -pokaż obraz -wytnij -kopiuj skrót -wklej są funkcjami niedostępnymi. Nie mam funkcji [B]kopiuj adres obrazka [/B]:( Poza tym, jak wklejałam zdjęcia z [I]tinypic [/I]to klikałam prawym przyciskiem myszy na link, potem "kopiuj", następnie już na dogo "dodaj grafikę", "wklej" i zdjęcie było.
  6. Trochę koteczkowo :D [URL]http://img816.imageshack.us/i/dsc0022c.jpg/[/URL]
  7. [QUOTE] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6169/dsc03658i.jpg[/IMG] [/QUOTE] Oooooooooo jak słodziutko :)
  8. Skąd ja to znam?? Moja Tora też mnie miała gdzieś jak widziała innego psa. Ale odkąd zaczęłam zabierać na spacer jej ulubioną piłkę, to ma psy gdzieś a nie mnie :)
  9. [quote name='mychaaaaa']Jaka ładna okolica! :) to tegoroczne zdjęcie? :-o tak ładnie, zielono... tęsknię za taką pogodą :([/QUOTE] To ulubione nasze miejsce do spacerów. Jest gdzie pobiegać za piłką i pobawić się z innymi psiakami :) To zdjęcie jeszcze z zeszłego roku :( Ale dziś jest tak pięknie, że jeszcze kilka takich dni i też będzie tak zielono :):):)
  10. [quote name='ania90'] [URL]http://w577.wrzuta.pl/obraz/9Y90YUPHvrP/1937869223_1[/URL][/QUOTE] Piękny, piękny :)
  11. [quote name=':: FiGa ::'] (www.tinypic.com? Jaaaa byl tego nie robila :diabloti: My w galerii mamy pelno zdj panienek i pokemonow - tinypic po jakims czasie usuwa fotki i na ich miejscu pojawiaja sie inne :diabloti:) Bardzo dziwna sprawa ;( Wrzucałam zdjęcia ciągle przez tinypic i zdjęcia bez problemu wrzucałam do galerii. Potem za Waszą radą, chciałam użyć czegoś innego i efekt był taki, że zamiast zdjęcia widniał tylko biały kwadracik z czerwonym x w środku. Tak było bez względu na to czy wrzucałam zdjęcie przez wrzuta.pl, fotosik.pl czy też imageshack. Pisałam do moderatora, szukałam gdzie jest problem, ale pomimo pomocy od moderatora nadal było to samo :( No i teraz przez przypadek pomyślałam, że spróbuję wrzucić zdjęcie po raz kolejny z tinypic i okazało się, że z tej stronki zdjęcia się normalnie wrzucają. Czy ktoś wie czemu tak sie dzieje? Że z tej jednej stronki zdjęcia się ładują, a z pozostałych mam tylko czerwony x!!
  12. Tora ma dziś pierwsze urodzinki http://w902.wrzuta.pl/obraz/5txiPkpIjGF/dsc_0039._19
  13. Piękny pychol :)
  14. [quote name='Kilche']Z hostingiem chodziło mi po prostu o zmianę strony do linkowania :) Co do tego, że nie pokazują się zdjęcia, niestety nie miałam nigdy takiej sytuacji, więc nie pomogę :( Zmieniasz link edytując post i pokazuje Ci się kwadracik? Może kopiujesz zły link, bo jest ich tam kilka? Raczej kopiuję dobry link :) Jestem blondynką, ale inteligentną :) :) :) Wydaje mi się, że znam już problem dlaczego mam tylko kwadracik :/ Zauważyłam (po czasie), że w "uprawnieniech" mam napisane "Nie możesz dodawać załączników". Niestety nie wiem z jakiego powodu?! Napisałam do admina i czekam na odpowiedz. Dostałam odpowiedz od moderatora: "Możliwe, że przekroczyłaś limit ilości/wielkości załączników na danego użytkownika". Czy ktoś z Was miał taki przypadek?? Nie znalazłam w regulaminie nic o limicie ilości zdjęć na użytkownika.
  15. Mam je zapisanena dysku :) tylko chodzi mi o to, żeby ich nie stracić w galerii. Informatyki nie skończyłam, więc nie bardzo wiem jak zmienić hosting :( POMOCY!!
  16. Jak szukałam jak wrzucić zdjęcia na Dogomanie, to pokazało mi wątek z dogomanii, gdzie moderator podaje linka właśnie do tinypica. Próbuję zamienić te zdjęcia z tinypica, ale jak edytuję post i wklejam nowy adres z ImageShack to mam tylko pusty kwadracik :( Jak mam teraz zastąpić te zdjęcia, żeby ich nie stracić??
  17. [quote name='Kilche']Niekiedy bardzo pikantne, ja też nie radzę używać tinypica :lol:[/QUOTE] To czego Wy używacie??
  18. Właśnie szukam toru agility do kupienia, żeby z nią szaleć w ogrodzie :)
  19. Ooooooooo, jaki słodziak ;)
  20. Z tego co wyczytałam w książce, którą posiadam to: *suka 26-32 kg *pies 30-40 kg Ale Tora jest jeszcze młoda, więc mam nadzieje, że nabierze trochę masy :D
  21. Piękny pokaz. Ja się zastanawiam, czy nie zrobić w ogrodzie takiego mini toru agility. Ale to jest narazie tylko pomysł, jeszcze nie wiem czy go urzeczywistnie ;(
  22. Moje 26 kg szczęścia puszcza do mnie oczko
×
×
  • Create New...