-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
[quote name='kalyna']Ciapek ta bestia dorobił się kagańca :( http://img638.imageshack.us/img638/2048/p4290008f.jpg Co Ty mu zrobiłaś?? :crazyeye:
-
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Orion słodziutki :loveu: -
No to gdzie te fotki??
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
*Magda* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Piękny pies i cudne to Wasze wspólne hobby ;) -
A kiedy jakieś nowe foteczki ??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']To zazdroszcze :placz: Ja mam podobne podejcie do tego jezyka jak Ty... okropienstwo bleeeee.... ale mus to mus :( I tez przy TZcie ledwo co z siebie wyduszam cokolwiek :evil_lol: Krydyt... dostalismy na samochod 20tys bez problemu. Zobaczymy jak to bedzie z "troszke" wieksza sumka... Wszystko będzie zależało od osoby, która będzie przyznawać Wam kredyt. My defakto nie powinniśmy dostać kredytu. Dlaczego? Dlatego, że żadne z nas nie miało umowy na czas nieokreślony, a to jest bardzo ważne. Ale pani z banku powiedziała, że nie byliśmy nigdzie na "czarnej liście dłużników", mamy pracę i nigdy żadne z nas nie było na bezrobotnym, a to duży plus. [quote name='kiti7']http://img689.imageshack.us/img689/1235/dsc0306jf.jpg wow:loveu: jest cudowna i jaka wysportowana:loveu:sliczna.Kiedys tez mialam o takim samym umaszczeniu owczarka tylko ze samczyka :) Samczyka nigdy, wolę dziewczynki :loveu: [quote name='Kasia&Mela']http://img98.imageshack.us/img98/5337/dsc0220p.jpg jaka kudłata :loveu: ale te kątowanie trochę mnie przeraża... Kudłata, bo to wersja długowłosa. Ale psinka na żywo cudna :loveu: -
To kiedy będzie ten komputer naprawiony?? :eviltong: Pooglądałabym coś nowego :p
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tb6M8K7IrJI/AAAAAAAABSw/KF_eHrDZT4U/DSC_1202.JPG[/URL][/QUOTE] Koteczek :loveu: -
[quote name='kiti7'] [URL]http://img339.imageshack.us/img339/8866/17001761.jpg[/URL] [/QUOTE] Mina: "co mi zrobisz jak mnie złapiesz??" :evil_lol:
-
[quote name='ahedok'] [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/maj/P5063573800x600.jpg[/URL][/QUOTE] Znalazł coś ciekawego w śmietniku?? :diabloti:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']No wlasnie... chcialoby sie mieszkac w PL, tylko ta kasa... Gratuluje kupa domu, my tez sie przymierzamy do tego, obecnie staramy sie o kredyt :) Jak szybko nauczylas sie jezyka? Ja przez rok szprecham dopiero komunikatywnie... ale gramatyka dla mnie to porazka... ten jezyk jest taki od dupy strony :lol: A majac emeryturke tutaj mozna sobie na starosc zyc w PL jak krolowie i tak zamierzam ja zrobic ;) (ale wiadomo jak to z planami bywa ;))[/QUOTE] I tu pojawia się problem, bo ja nie mówię po niemiecku :D To znaczy, jak jestem gdzieś sama i muszę, to się dogadam. Ale jak obok jest mój mąż, to zapominam języka. Myślę, że zacznę tak naprawdę gadać, jak pojawi się dziecko. Próbowałam kilka razy nauczyć się tego języka, ale nie potrafię go "polubić" i to jest problem. My pracujemy w Holandii, więc tam używam angielskiego (całkiem dobrze go opanowałam w mowie, gorzej z pisownią), więc defakto na codzień niemiecki mi nie potrzebny :D No to trzymam kciuki za kredyt. Nam poszło to całkiem sprawnie. W pół roku załatwiliśmy wszystko co było potrzebne. I nie zrażajcie się odmowami w banku-nam odmówiły 3 banki, a jednak 4 zgodził sie na kredyt :D:D:D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']Mi jakby powiedziano o tym 1,5 roku temu to parsknelabym szyderczo :lol: Ja stosunkowo swierzak jestem :lol: To Ty jak dlugo juz tu mieszkasz? I jak Ci sie ogolnie zyje? Myslisz o powrocie?[/QUOTE] Jestem tu już 8 lat, więc ani długo ani krótko :D Ogólnie żyje mi się dobrze. Choć nie ukrywam, że jest ciężko. Cała moja rodzina jest w PL, a tylko ja z mężem w DE. Co prawda mój mąż ma brata na bawarii, ale spod holenderskiej granicy gdzie mieszkam, to też daleko ;( Nie myslę o powrocie, chyba że na emeryturze :D Rok temu kupiliśmy dom, mamy dość dobrą pracę, stać mnie na ciut więcej niż w PL, to po co wracać?? -
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
To może Bazyl albo Dzidziuś?? Wrzuciłam do swojej galerii zdjęcia ONków z wystawy, looknij sobie. A jak chcesz więcej to wyślij mi swojego e-maila, to Ci wyślę. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']Bo ja tez z Niemiec, dlatego pytam ;)[/QUOTE] Wiem, wiem :D Jakby ktoś mi powiedział 10 lat temu, że zamieszkam w Niemczech, że kupię dom, to bym go wyśmiała :eviltong: Ale, życie płata figle :p -
[quote name='monika15'] [url]http://img171.imageshack.us/img171/9234/28019.jpg[/url] [/QUOTE] Sweet :loveu:
-
[quote name='Gosia9712P'] [url]http://img863.imageshack.us/img863/1788/91683085.jpg[/url] [/QUOTE] Czym Ty go tak zmęczyłaś??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Suuuper fotki wystawowe :loveu: ja niestety onkow nie widzialam tzn jednego spotkalismy malego szczeniaczka ale dorosłych nie było :roll:[/QUOTE] To dziwne, bo jak sędzina wybierała ONka to pytała zwycięzce, czy będzie na niedzielnej wystawie i on/ona potwierdzili swoją obecność ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Onomato-Peja']http://img689.imageshack.us/img689/1235/dsc0306jf.jpg co za skok! Witamy się poczwarkowo, Twoja sucz ma extra umaszczenie, lubie ciemne owczary. ;) Witam, witam :D I dziękuję za komplement :loveu: Mi też się podoba umaszczenie Tory :p -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']Truuudno, moze inni beda miec ;) [url]http://img98.imageshack.us/img98/5337/dsc0220p.jpg[/url] Boszzz, piekny! I jeszcze cos ;) "981 km od Krapkowic"? ;)[/QUOTE] Tak, 981 km od Krapkowic ;) Pochodzę z Krapkowic, ale obecnie mieszkam w Niemczech, kilka km od Holandii :D A czemu?? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name=':: FiGa ::']Poczwarki :loveu: A dalmatkow nie masz? :([/QUOTE] Nie mam :oops: Byłam tylko w sobotę i wtedy ich nie było. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A na koniec Grzywacze :D I pytanko: czy na tych zdjęciach mam Uliego?? [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/2363/dsc0232f.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9237/dsc0234xk.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6725/dsc0235fp.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3923/dsc0238do.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7458/dsc0242kl.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7858/dsc0226bb.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9332/dsc0279hu.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4818/dsc0283u.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9638/dsc0286fm.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9337/dsc0212oi.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5659/dsc0214e.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5337/dsc0220p.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2016/dsc0221h.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8325/dsc0222yrs.jpg[/IMG]