Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name='dOgLoV']aaaaaaaaaaa no tak źle przeczytalam , napisalas ze w czwartek się urodziły :evil_lol: jestem przed nocką wiec troche rozkojarzona jestem :eviltong:[/QUOTE] Tydzień temu nocki, teraz nocki. Pracujesz czasem w dzień? :D Wiesz już o której wystawiasz Qwendzie??
  2. Nie wiem co jest Twojej Bibi, wetem też nie jestem, ale Encorton jest naprawdę silnym lekiem. Miała go podawany suka mojej mamy. Też miała problemy skórne. Efekt leczenia był, to fakt, ale po kilku dniach, gdy organizm się przyzwycził dawka musiała być zwiększona. I znowu poprawa, kilka dni dobrze i organizm się przyzwyczaił i znowu większa dawka... i tak w kółko. Może lepiej zabierz te wyniki i pójdz do innego weta?!
  3. [quote name='Maalwi']Śliczna Tora :] Ale uchole to ma ogromne :)[/QUOTE] Uszy u owczarków zawsze mnie zachwycają. Takie piękne, dumnie postawione... Najbardziej lubię jak Tora się czymś zainteresuje. Wtedy uszy stoją idealnie w pionie, do tego te brązowe oczęta :loveu: i mi już nic innego do szczęścia nie potrzebne :p
  4. [quote name='kalyna'] [URL]http://img541.imageshack.us/img541/2374/p4240179.jpg[/URL] [/QUOTE] A jemu zawsze tak te ząbki widać ?? :D
  5. Jaki fajny wykąpany kudłacz :D
  6. [quote name='ahedok'] prawie jak Tora na tle mleczy :roll: [/QUOTE] Prawie robi wielką różnicę :evil_lol::diabloti:
  7. *Magda*

    Jaguszkowo

    Sesyja z różami-pełen wypas ;)
  8. Pięknie wygląda na tym wiosennym spacerku ;) Czarne na zielonym tle-super!
  9. To może poszukaj weta który będzie "za" kastracją.
  10. [quote name='mychaaaaa'][URL]http://img862.imageshack.us/img862/4315/dsc0153z.jpg[/URL] alee skok! Powinnaś wypróbować Torę w dog frisbee ;) byłby z niej genialny latający pies :D[/QUOTE] Też mi się to zdjęcie bardzo podoba :lol: No właśnie problem w tym, że frisbee leży, bo to ją nie interesuje :shake: Latający talerz NIE, ale latająca piłeczka TAK :p
  11. [quote name='dOgLoV'] [URL]http://img163.imageshack.us/img163/1086/dsc04422dd.jpg[/URL] [/QUOTE] Jaka słodziutka :loveu: i widzę, że już ją Qwendzia pokochała :p Skąd ją macie i w jakim jest wieku?
  12. Mój brat zajmuje się profesjonalnie fotografią, ma Canona (nie wiem jaki model). Dla niego Nikon to nie aparat. Ale ja wychodzę z założenia, że skoro ja zajmuję się fotografią amatorsko, dla przyjemności, to Nikon jest wystarczająco wypasionym aparatem.
  13. [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/7875/dsc0157o.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8434/dsc0158io.jpg[/IMG] [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/7787/dsc0159up.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6924/dsc0160lq.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4315/dsc0153z.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8687/dsc0154r.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1681/dsc0155i.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6003/dsc0156jn.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9376/dsc0148rs.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8058/dsc0149g.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2087/dsc0150da.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/6754/dsc0151m.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/253/dsc0152h.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/908/dsc0141l.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6117/dsc0142g.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1999/dsc0143xn.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9827/dsc0144bv.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/5318/dsc0147iu.jpg[/IMG]
  17. A tak Tora się bawiła przez święta :D [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/714/dsc0132x.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8038/dsc0134x.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5817/dsc0138ae.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7333/dsc0139ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1282/dsc0140kc.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Niufciak']Podoba mi się Tiamat i Toran :loveu: A już myślałam że Tora z tego filmu :P "Tora, tora, tora" hihi ;)[/QUOTE] Ludzie mieli problemy z wymową "Tiamat" :grin: Ale moja Tiamat reagowała też na "Piękna" i "Malutka" ( a ważyła prawie 40kg) :p
  19. [quote name='Niufciak']Dziękuję w imieniu "Groszka" - tak się ją ostatnio przezywa :P haha[/QUOTE] Ha ha ha :grin::grin::grin:
  20. Coś Ty biednemu Bobiemu zrobiła :crazyeye: Przecież on na tych fotach wygląda jak szczur a nie jak pies :eviltong:
  21. No to sto lat dla psinki :loveu:
  22. [quote name='Niufciak']Przeglądałam sobie właśnie waszą galerię od początku ;) Od czego wzięło się imię Tory? ;)[/QUOTE] Moim pierwszym suką była mieszanka ONka. Dostała imię Tiamat (nazwa zespołu HeavyMetal'owego). Po śmierci mojej suni :-( chciałam kolejnego psa nazwać tak samo, ale jak wiadomo, nowy pies, to nowy charakter, osobowość, itp. Więc imię Tiamat pozostało jako imię mojej pierwszej miłości! Szukałam imion, ale pod uwagę brałam tylko te zaczynające się na "T" i bardzo mi się podobało Toran (dla samca), a że wiedziałam, że chcę tylko i wyłącznie sunię, to "obciełam" literkę [I]n[/I] i zostało Tora :p. Z hodowli ma imię Hessi i na początku była taka myśl, żeby je zostawić. Ale to była krótka myśl i powróciłam do pierwotnego planu. I tak oto "narodziła" się [B]Tora :loveu:[/B]
  23. Już jest popołudnie :eviltong: zdradz tajemnice :placz:
  24. [quote name='ania90'] ja chce fotki new od Tory:) [/QUOTE] To musisz poczekać do jutra ;) Jedziemy do znajomych i zostajemy tam na noc. Pewnie Tora będzie szaleć z dzieciakami, więc będzie co focić :p
×
×
  • Create New...