-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8466/dsc0123o.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4616/dsc0126cf.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1126/dsc0136ts.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9702/dsc0140eb.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A teraz moje ukochane owczarki [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8596/dsc0077j.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9688/dsc0082qv.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1139/dsc0100j.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8424/dsc0111qd.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1627/dsc0121fb.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/284/dsc0243kj.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1059/dsc0290va.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5558/dsc0296w.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img852.imageshack.us/img852/8775/dsc0196cm.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8138/dsc0201qp.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/9580/dsc0207o.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1051/dsc0216zj.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6263/dsc0170r.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8278/dsc0184yr.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7971/dsc0190u.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/9966/dsc0191xs.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A teraz kilka zdjęć z wystawy Opole 2011. Na początek inne rasy niż moja Tora :D [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9056/dsc0064vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9657/dsc0146hr.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2840/dsc0149sd.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1982/dsc0156q.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zostawiłam Torę w domu z teściem i o to czego ją nauczył [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/4818/dsc0304n.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1235/dsc0306jf.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Kilka zdjęć na zachęte :D [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6324/dsc0035ka.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4705/dsc0038hb.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/79/dsc0042uj.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2478/dsc0043dl.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9586/dsc0044wu.jpg[/IMG] -
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Maluszek booooski :loveu: A może dacie mu na imię Joker :p ?? -
[quote name='dOgLoV']Dziekujemy za trzymanie kciuków ;) Qwendi II lokata , srebro , ocena doskonała :lol:[/QUOTE] Gratuluję lokaty :p Wybaczysz mi, że się nie pojawiłam?? :-( Naprawdę jest mi przykro, że nie przyjechałam.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Qwendi była wyszykowana a Ciebie nie spotkalismy :roll: chyba :roll: szkoda ze nie wiedzielismy jak wygladasz ;)[/QUOTE] Sorrki :oops: Miałam być, wiem, że obiecałam. Byłam wczoraj, strasznie mnie to wykończyło. Dziś popsuła się pogoda, zmarzłam na spacerze z Torą i najnormalniej w świecie nie chciało mi się ruszać z domu. Wybaczysz mi??:-( -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='milenaa']I z kim ja będę rozmawiać na temat ONów- krów? :D[/QUOTE] Dasz radę :D Zbieraj tematy, a potem pogadamy ;) Pocieszę Cię - w sobotę obfocę masę ONków:multi: -
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ja też wolę olbrzymy. Ale jak sobie przypomnę taką małą kuleczkę, to mi się tak błogo robi :) A widzę, że jeden jest nawet podobny w umaszczeniu do bernańskiego psa pasterskiego?! A może mi się wydaje?? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Uoooo matko tyle km :roll: chyba bym tego nie wytrzymala :roll: ja jade na wystawe 100 km i po 10 min mam dosyc :roll: ale to pewnie dlatego że komunikacja na mnie działa usypiająco i sie męcze bo całą droge walczę ze snem :angryy:[/QUOTE] Szykuj Qwendi, bo ją też mam zamiar obfocić :D:D:D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='ania90']dlaczego az tydzien postu nam robisz ze fotami?[/QUOTE] Dziś w nocy wyjeżdżam do Polski. Laptopa zabieram ze sobą :eviltong: ale będziemy u teściów, a oni nie mają internetu :shake:. No i jedynie jak będę u któregoś z moich braci, to będzie dostęp do neta, ale raczej nie będą zachwyceni jak będę chciała posiedzieć na kompie. Nie po to jadę 1000 km:-( Mam nadzieje, że będziecie choć troszkę za mną tęsknić:mad: Muszę z nimi posiedzieć, nagadać się, itp. :p Ale w weekend zaliczę wystawę w Opolu, narobie dużo fotek, napewno pofocę też Torę, więc obiecuję, że jak wrócę, to będzie dużo zdjęć :p -
A czemu Ciap ma szelki i obroże w tym samym czasie??
-
[quote name='psyja'] nie dziękujemy za kciuki! chętnie w Opolu się zobaczymy, wystawiasz ONa czy jako widz? [/QUOTE] Narazie jako widz, ale jeśli się w to wkręce to zacznę wystawiać moją Torę :D O której są wystawiane Grzywki??
-
[quote name='psyja'] [URL]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/DSCF4188.jpg[/URL] [/QUOTE] Witam się w galerii :p Jaki bujny włos ma ten Uli :crazyeye: Masakra. Trzymam kciuki za wystawę w Opolu. Ja będę napewno w sobotę jak będą ONki i być może wpadnę też w niedzielę, jak będą wystawiane mastiffy. Może i Was uda mi się gdzieś wypatrzyć ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I Tora :D [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6383/dsc0203zy.jpg[/IMG] Nochal Tory :D [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3201/dsc0205c.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5081/dsc0208ra.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Muszę Was zmartwić. Prawdopodobnie te zdjęcia które dziś wrzucam muszą Wam wystarczyć na tydzień czasu :( Na początek troszkę koteczka [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3592/dsc0201i.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/789/dsc0202lo.jpg[/IMG] Mycie uszu :D [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5859/dsc0206ot.jpg[/IMG] -
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
*Magda* replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ale Ci zazdroszczę, też chcę maluszka :loveu: -
[quote name='dOgLoV'] W Opolu mastify tybetanskie są ustawione na godzine 11;50 tak plus minus w zaleznosci od tego jak szybko sedzia bedzie ocenial ;)[/QUOTE] Ale się cieszę :multi: Stanę na uszach, żeby być i Wam kibicować!
-
[quote name='Polari'] Magda on właśnie wtedy niedawno wrócił od weta. Ja nie obcinam sama tylko co miesiąc obcina mu pazury weterynarz. :) Więc nie są zadługie jeżeli tak wet robi. [/QUOTE] Na zdjęciu wydają się długie, ale jak chodzisz regularnie do weta, to jest ok :D
-
[quote name='Polari'] [URL]http://img860.imageshack.us/img860/534/p1030796.jpg[/URL][/QUOTE] Justynko, obetnij mu pazurki. Są zdecydowanie za długie i będą się zawijać na boki. Tylko musisz uważać, żeby nie obciąć za głęboko, bo sprawisz mu ból. A jeśli się boisz, to wet to zrobi za parę złotych. A tak poza tym to Alvinek słodziutki :loveu: