-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Z tej hodowli jest Tora (wedłóg metryki Hessi) http://www.zczarnowas.pl/ Właśnie powinno się urodzić młodsze rodzeństwo mojej Tory :D Tylko że po innym ojcu. A ojciec mojej Tory jest z http://dobrzykow.com/drug.html Jak patrzę na zdjęcia rodziców mojej suczki, to widzę duże podobieństwo w umaszczeniu do tatusia :) -
Piękna mordka :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Byliśmy dziś na rowerach w lesie. Tak przy okazji zabrałam też aparat i myślę, że było warto. Zresztą ocenę pozostawiam Wam :D Uwielbiam robić jej portrety ;) Tora jest moją ulubioną modelką. -
Piękne te zdjęcia Bibi i Lucyferka :D
-
http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0919.jpg zdjęcie piękne, a psiak jeszcze piękniejszy :D
-
Dawaj zdjęcia Sonii!! Niech moje oczy mają uciechę :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Za tydzień Tora kończy roczek. Lubię patrzeć na zdjęcia jak była maleńka -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Postanowiłam dorzucić jeszcze kilka zdjęć z ostatniego spaceru z aparatem -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Twoje zwierzaki mogę określić tylko jednym wyrazem - REWELACYJNE :D -
Agnieszka, śliczny ten Twój Dżeki ;) Trzymam kciuki, żeby spełniły się Twoje marzenia o szkole, studiach, pracy... Moje się nie spełniły..., ale zawsze wokół mnie są zwierzęta :D A to jest to co KOCHAM najbardziej. I trochę mi ten Twój Dżeki przypomina Reksia z dobranocki (przez te rudawe uszka).
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I tak przy okazji pochwalę się też moim "tygrysem" [IMG]http://i54.tinypic.com/2qbrbbn.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/34oy8ex.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/33kqjol.jpg[/IMG] I jeszcze trochę Tory ;) [IMG]http://i53.tinypic.com/o6bk9e.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/20kewqx.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Postanowiłam dodać kilka zdjęć z zimy, jak Tora szalała na śniegu :D [IMG]http://i55.tinypic.com/2vcf5zp.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/153qo0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/ei3u4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2aik86x.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2nbgkfb.jpg[/IMG] -
[URL]http://img705.imageshack.us/img705/1817/p1020430m.jpg[/URL] Śliczny duet :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[QUOTE]Jaka ona śliczna! :loveu: Ile ona ma?[/QUOTE] Moja Tora za 2 tygodnie skończy roczek :D To już rok, a ja pamiętam jak czekałam aż się urodzi, a potem jeszcze te 8 tygodni zanim mogłam ją zabrać ;) A teraz już tyle czasu minęło jak jest za mną :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Te oczy zawsze mnie witają z miłością ;) [IMG]http://i52.tinypic.com/oj00f9.jpg[/IMG] -
Przepiękny ONek ;) A najbardziej mi się podoba to [URL]http://img42.imageshack.us/img42/576/1957812014.jpg[/URL] Zawsze tak śmieszne wyglądają uszka jak stają :D:D:D
-
Przepiękny ten Twój ONek ;) Ale bym go wyściskała :D
-
To mi się bardzo podoba ;) [URL]http://img842.imageshack.us/img842/2525/dsc05204w.jpg[/URL] A ja mam takie pytanie, czy ten pies Twojej babci, to nie jest czasem wyżeł szorstkowłosy??
-
Zdjęcia super ;) Ciapek fajny kundelek, ale Sonia mi się bardziej podoba :D Ach te owczarki...
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Znalazłam kilka starych zdjęć, ale się uśmiałam :D To mój chudzielec http://i53.tinypic.com/2gvijb7.jpg http://i52.tinypic.com/2wlsj5z.jpg A teraz jak Tora miała 6 miesięcy i byliśmy na urlopie u teściów http://i51.tinypic.com/i3h3jo.jpg I jak wracaliśmy z maleństwem z nad morskiej wycieczki http://i55.tinypic.com/rqzslc.jpg -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tak, Tora jest rasowa. Nie planowałam kupna z papierami, ale po moim nie miłym doświadczeniu z pseudo, postanowiłam zainwestować pieniądze w psa, a nie w jego leczenie, jak było poprzednio. Jestem z niej bardzo zadowolona. Mam słabość do owczarków niemieckich i chciałam mieć pewność, że to będzie 100% owczarek. No i jest ;). Ten kumpel to Shelti, nie mylisz się. Ma go moja szwagierka. To drzewko na szczęście nie jest z mojego ogródka. To było na stoku, zresztą w tle widać siatkę, żeby ktoś nie wszedł narciarzowi w drogę. W moim ogródku Tora robi podkopy :D Dziś byłam na spacerku z aparatem. Oto efekty: Tora chwyta piłkę http://i54.tinypic.com/2dhgoxv.jpg Siedzi i czeka... http://i55.tinypic.com/21afqf7.jpg http://i55.tinypic.com/111qssp.jpg Z ulubioną piłeczką http://i54.tinypic.com/2w4e89y.jpg http://i52.tinypic.com/2vn0w2a.jpg -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']a gdzie nowe fotki ;> bo my zaglądamy i nic się nie zmienia... Dodam dodam, tylko dawno nie zaglądałam Już daję :) http://i52.tinypic.com/v2vej5.jpg A tu Tora "żebra" ze swoim kumplem :D http://i51.tinypic.com/2rxxkwn.jpg A tu, byliśmy w sylwestra w górach i Tora chciała wyrwać drzewko http://i52.tinypic.com/6qcq5l.jpg Następne wrzucę jak porobie jakieś nowe foty. -
To zdjęcie mi się bardzo podoba :) Fajne te Twoje psiaki, moja Torka pewnie z chęcią by z nimi pobiegała ;) [url]http://img137.imageshack.us/img137/4593/p2130193.jpg[/url]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Upssss. Następnym razem przeczytam regulamin. -
Witam. Chcę Wam przedstawić moją Torę :loveu: Tora to jej imię domowe ;) Naprawdę nazywa się Hessi i jest z hodowli z Czarnowąs www.zczarnowas.pl Jej ojcem jest DRUG v. Zellwaldrand, a matką EMI z Czarnowąs to jeden z jej pierwszych snów w moim domu. Kolejne zdjęcie zrobiłam jak biedaczka zmarzła na spacerku Teraz kilka jeszcze zdjęć jak była słodkim maleństwem A teraz ze swoim kocim towarzyszem życia Tu już troszkę starsza http://i54.tinypic.com/a3z9z7.jpg http://i55.tinypic.com/1563hgh.jpg A teraz wygląda tak: http://i56.tinypic.com/verqbr.jpg http://i55.tinypic.com/15y7spk.jpg http://i54.tinypic.com/4skumh.jpg http://i53.tinypic.com/icl0cm.jpg http://i56.tinypic.com/wrzz95.jpg http://i54.tinypic.com/23rwso9.jpg http://i52.tinypic.com/5vxcec.jpg http://i56.tinypic.com/348hn42.jpg http://i55.tinypic.com/x4gi6p.jpg http://i52.tinypic.com/314pd3k.jpg