Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Zrobiłam kotu dziś Dzień Dziecka i zabrałam go do ogródka :D Oczywiście w szelkach i na smyczy, żeby mi nie zwiał :D
  2. [quote name='ania90'] [URL]http://img17.imageshack.us/img17/8977/dsc00423tv.jpg[/URL] [/QUOTE] To mi się podoba :loveu::loveu::loveu:
  3. *Magda*

    Jaguszkowo

    Piękne maleństwa :loveu: Pomyziaj je ode mnie ;)
  4. Tora ma 4 miski (ceramiczne) w domu :p a do tego jeszcze 3 miski (metalowe), które zabieram na wyjazdy :eviltong::evil_lol:
  5. W niedziele było pięknie i ciepło, więc zabraliśmy Torę nad jezioro, żeby popływała. Niestety nie zabrałam aparatu (jak zawsze mam skleroze :D) ale zrobiłam dwa zdjęcia telefonem :D:D:D Następnym razem zabiorę aparat, żeby była lepsza jakość i żeby ładnie uchwycić jak Tora pięknie pływa :loveu:
  6. [quote name=':: FiGa ::']Teraz tak sobie pomyslalam.... wyciac z tego zdj pilke i dac komentaz "Auaaaaaa" [/QUOTE] I będzie wyć do słońca :evil_lol:
  7. [quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgeDuz8PRI/AAAAAAAABVE/V77AJN_y0pc/DSC_1852.JPG[/URL] [/QUOTE] Jak się pięknie wyciągnął :D
  8. [quote name='ahedok']a teraz fotki :multi: wszystkie zdjęcia z wczoraj, autorstwa mojej młodszej siostry[/QUOTE] Dobrze, że młodsze siostry się do czegoś przydają :evil_lol:
  9. [quote name='mychaaaaa']ale fajny z niej mokry kurczaczek! :loveu: uwielbiam takie mokradełka :diabloti: Ogólnie podoba mi się głowa Tory - nie jest za ciężka, za masywna, taka subtelna, kobieca ;)[/QUOTE] Tora wogóle jest bardzo drobniutka, taka typowa panienka :p Nawet pani weterynarz stwierdziła, że jest bardzo szczupłej budowy. Na wystawie, jak oglądałam suki, to wszystkie były od Tory większe. Ale mnie to nie martwi, bo Tora ma dopiero 14 miesięcy, więc jest jeszcze szczeniakiem, a tamte suki były już dorosłe.
  10. [quote name='ania90']wiem ze Was dlugo nie bylo i juz myslalam ze zapomnieliscie o mnie[/QUOTE] Nie zapomniałam o Was :buzi: Wróciłam z urlopu i już nadrobiłam zaległości, także jest git :p
  11. [quote name='dOgLoV'] http://img405.imageshack.us/img405/790/dsc0308c.jpg słodka/ki :loveu::loveu::loveu::loveu: Słodka, bo to Emilka, moja bratanica :loveu:
  12. [quote name='milenaa']hihi, dziewczyna prysznic brała ? :D[/QUOTE] Nie, choć przydałaby się jej kompiel :D Tak wyglądała co rano po spacerku, jak biegała w zbożu pokrytym poranną rosą :D
  13. [quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF1361.jpg?t=1304795762[/URL] [/QUOTE] Wpadam z rewizytą :D Piękny ONeczek :loveu: Będę zaglądać częściej :p
  14. [quote name='Polari'] [URL]http://img819.imageshack.us/img819/7173/p1170212a.jpg[/URL] [/QUOTE] Słodki pływak :D
  15. Tora odpoczywa A tak wygląda mokra Tora :D
  16. Najpierw coś z innej beczki :D To dla tego maleństwa jechałam 1000 km :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Jaga.']piękne zdjęcia z show :loveu: nacieszyłam oko :loveu: owczary cudowne, ale ich kątowanie to dla mnie porażka - i z całym szacunkiem dla wystawiających - ale żaden mi się tak nie spodobał jak Tora :)[/QUOTE] Dzięki :loveu: Ta wystawa tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że moja Tora jest cudna bez tych wszystkich tytułów. Psy były piękne, ale całe to wystawianie jest nie dla mnie. Będę jeździć na wystawy jako widz, ale Tora pozostanie najpiękniejszym, najcudniejszym psem w całej mojej rodzinie :p Wszyscy ją uwielbiają. Nawet moja teściowa, która nie lubi zwierząt, polubiła Torę, pozwala jej deptać grządki w ogródku, a nawet wybrała się znią kilka razy na spacer-sama :p
  18. A jakie imię wybrałaś??
  19. *Magda*

    Uli & Bee

    [quote name='psyja'] a tutaj mnie rozwalili - Dokis poszedł do pokoju, 10 minutek później Uli za nim. myśle sobie że zaraz się będą prali więc ide do nich a tu taki widok:loveu: [URL]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/12-5.jpg[/URL] [/QUOTE] No to wiedzę, że już są postępy :D
  20. [quote name='aganela']Saba zaprasza do zabawy: http://img845.imageshack.us/img845/3829/dsc05253.jpg Moja Tora też ma takie kiełbaski do zabawy :D
  21. [quote name='dOgLoV']psiaczki na włościach ;) [URL]http://img405.imageshack.us/img405/2521/dsc04818y.jpg[/URL] [/QUOTE] Pilnują terenu :D
×
×
  • Create New...