Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. [quote name='magdabroy']:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] [quote name='rashelek']Haha true story :evil_lol: Ale tego kota to bałabym się w nocy :lol:[/QUOTE] [quote name='Molowe']Haha widziałam to na fb,świetne :evil_lol:[/QUOTE] Podesłałam tego demota kilku desperatom, niektórzy się na mnie na śmierć obrazili :evil_lol: [quote name='Yuki_']No wiesz żeby cokolwiek budować trzeba mieć pieniądze. Bo za co kupisz materiały budowlane? :p[/QUOTE] A od czego jest Totek? :siara: [quote name='zmierzchnica']Ależ tu nagadane! ;) Ty$ka, planujesz kolejnego psa? ;) Tak serio, czy tylko tak sobie? :diabloti: I coś o budowaniu zauważyłam, polecam domy z gliny! Ekologiczne, tanie, największe odkrycie mojego brata, chce sobie taki postawić :diabloti: Tyle że on już stawia sobie chałupę od lat, a jak na razie na gadaniu się kończy...:evil_lol:[/QUOTE] Jak zawsze :P Jak nie ma fotek, to chociaż się nagada :lol: Tak, planuję psa całkiem SERIO, ale... dopiero za 3-4lata ;). Prędzej za 3, ale zobaczymy :D Oooo, z gliny. A o tańszych, takich nie myślał? Polecam, wbrew pzoorom baaardzo wygodne i przytulne, przez 2tygodnie się śpi i naprawdę mogłabym tak cały czas :p Tzn. do zimy, ale ciii :P [IMG]http://zhprumia.org/wp-content/uploads/2012/03/Pionierka.jpg[/IMG] A tak poważnie to o domu z gliny jeszcze nie myślałam, pierwszy raz słyszę. To jest dopiero pomysł! 8) Przemyślę :D [quote name='Sonka95']Hejka :) :)[/QUOTE] Hej.
  2. Zapisuję wątek.
  3. W końcu znalazłam Waszą galerię. Belli losy śledziłam na wątku całej rodzinki, więc cieszę się, że macie też galerię :D
  4. Coraz ładniejsza się robi :) Ale Ci padła po przedszkolu :lol:
  5. Kotki sa takie słodkie... :loveu: ... ale u kogoś :eviltong:
  6. Wszystkiego najlepszego dla Hery :) :loveu: Nochale wszystkie sa urocze :P A historia z pieskiem jest przykra...
  7. Podobają mi się fotki :loveu: Jaka malutka wydaje się przy koleżance, ale to Wena jest ogromna :p [url]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8aa42f164c77.jpg[/url] łał, jaka lekkoatletyczka :loveu:
  8. Nie obrażę się jak zrobisz faworki i wyślesz trochę do Polski :evil_lol:
  9. Obie mają cudowne figury :) :loveu: Jak Wasze zdrówko?
  10. Macie pięęęękną pogodę :loveu: Aż zazdroszczę. A foty, jak zawsze, cudowne ;) http://farm8.staticflickr.com/7413/12305365874_43a1b1605f_c.jpg chce odbić z główki? .
  11. Jak chcesz :lol:
  12. Muzyczką kojarzy mi się z ZolzaBC hehehe. Bardzo fajny filmik, a jak merda ogonkiem :loveu:
  13. Jednak podzieliłaś się ze mną słonkiem :D Jaju, jak Miczel szybko się uczy. My wchodzimy tylko na udo, a i to tylne łapki ciężko :p. Czekamy w takim razie na II częśc fotek i filmik ze sztuczkowania :)
  14. Rozbraja mnie tototo... chociaż jest szczeniaczkiem :lol: :loveu: Miny ma genialne :D
  15. [quote name='Izabela124.']Mało fot tu widzę :eviltong:[/QUOTE] A czego się spodziewasz po Buńce. Pewnie zbiera gumijagody na sok, nie ma czasu na foty :lol:
  16. Właaaaśnie? :p
  17. Co jak co, ale ja mogę wymienić to białe gówno za oknem na błoto ze słońcem, chcesz? :evil_lol:
  18. Niech szybko wraca do siebie po tej "traumie" :p
  19. Szkoda, mam nadzieję, że znajdzie domek.
  20. Hahaha, wspólna nauka nie jest zła ;D
  21. Hehehe, ja ze swoim też mam odwieczny problem, że za dużo myśli, za dużo kombinuje :p
  22. Hopsamy rodzinkę ;)
  23. Cześć. U nas też jeszcze zima :/
  24. Świnia urocza :p
×
×
  • Create New...