[quote name='magdabroy']:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]
[quote name='rashelek']Haha true story :evil_lol:
Ale tego kota to bałabym się w nocy :lol:[/QUOTE]
[quote name='Molowe']Haha widziałam to na fb,świetne :evil_lol:[/QUOTE]
Podesłałam tego demota kilku desperatom, niektórzy się na mnie na śmierć obrazili :evil_lol:
[quote name='Yuki_']No wiesz żeby cokolwiek budować trzeba mieć pieniądze. Bo za co kupisz materiały budowlane? :p[/QUOTE]
A od czego jest Totek? :siara:
[quote name='zmierzchnica']Ależ tu nagadane! ;) Ty$ka, planujesz kolejnego psa? ;) Tak serio, czy tylko tak sobie? :diabloti:
I coś o budowaniu zauważyłam, polecam domy z gliny! Ekologiczne, tanie, największe odkrycie mojego brata, chce sobie taki postawić :diabloti: Tyle że on już stawia sobie chałupę od lat, a jak na razie na gadaniu się kończy...:evil_lol:[/QUOTE]
Jak zawsze :P Jak nie ma fotek, to chociaż się nagada :lol:
Tak, planuję psa całkiem SERIO, ale... dopiero za 3-4lata ;). Prędzej za 3, ale zobaczymy :D
Oooo, z gliny. A o tańszych, takich nie myślał?
Polecam, wbrew pzoorom baaardzo wygodne i przytulne, przez 2tygodnie się śpi i naprawdę mogłabym tak cały czas :p Tzn. do zimy, ale ciii :P
[IMG]http://zhprumia.org/wp-content/uploads/2012/03/Pionierka.jpg[/IMG]
A tak poważnie to o domu z gliny jeszcze nie myślałam, pierwszy raz słyszę. To jest dopiero pomysł! 8) Przemyślę :D
[quote name='Sonka95']Hejka :) :)[/QUOTE]
Hej.