Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Gratulujemy. Jednak chętnie obejrzę nie-wystaowe foty :p
  2. Od razu robi za adresówkę? :D
  3. :loveu: Ale u Was praaawie nie ma śniegu :O
  4. Genialne fotki :loveu: Rozpieszczasz nas :D Theoś ma fantatsyczną tą czapę, no podoba mi się za każdy razem jak ją widzę :lol:
  5. W takim razie pjona :lol:
  6. Ty$ka

    dubel

    Magda ma dobre serducho :loveu: :p
  7. Ge-nial-ne :lol: Bardzo podoba mi się saneczkowanie :P
  8. Fuuuuj, zima.... obrzydła mi, naprawdę :lol Trzymam kciuki za egzaminy ;)
  9. Podoba mi się ten kubraczek :loveu: I pasuje do Twoich rękawiczek i czapki :D
  10. Iza, planujesz szelta? :p Bo ja nie w temacie :D
  11. Szynka z kurczaka? Cieszę się, że z alergią lepiej ;)
  12. Wszystkiego najlepszego :loveu:
  13. [quote name='Molowe']Obyś nie była,no to miłych [B]ostatnich [/B]wolnych dni :loveu:[/QUOTE] dziękuję i wzajemnie :loveu: aleeee.... musisz to podkreślać? (pogrubione) :siara:
  14. Oczywiście, że komplement :loveu: Ja swojego bym nie podniosła (kij z tym, że rozmiar i waga inne)
  15. Hahahhaa, rozwaliła mnie ta pozycja :lol:
  16. Mika z misiami, suuuper zdjęcia :loveu: Rozczuliły mnie:D A najprostsza wazelina u Was nie działa? W sumie ja mam ten komfort, że mam ogródek. I z psem teraz na spacery nie chodzę - przez sól właśnie. Po 20min mi jojczy, że chce do domu, a jego łatwo zmęczyć na podwórku, więc wpuszczam go do jednego ogrodu czy drugiego i szaleje. Albo się szkolimy ;). Także nie wiem czy się przystosujemy jak przeniesiemy się do bloku. ;p
  17. Zdjęcia :) :loveu: Ale Ci koteł urósł :loveu: Śliczne babsko :D
  18. [quote name='magdabroy']To póki co możesz obfocić w domu Ciaposława :p[/QUOTE] Jestem za :lol: (choć nie powiem, fajnie mi się czyta Wasze obserwacje :) )
  19. Hej :) Jaki świetny Gibbs :loveu: Nie za mała ta klatka dla niego - bo zawsze ogoniaści mówili mi, że klatka taka jest ok dla chomika, a nie dla ogoniastych. A zdjęcia wspaniale Ci wychodzą :loveu: Żebym ja tak umiała pstrykać :P
  20. Spacer 3h w taką pogodę. Podziwiam :lol: Moje długie wyprawy zazwyczaj są bez psa, jakoś tak się dzieje. Po prostu ich nie planuję, a ostatecznie znikam na cały dzień do lasu ze znajomymi. I psa nie biorę. To wyciąganie łapsk do psa w sumie już nie znam. Nie wiem czemu, nagle ludzie przestali to robić, a przecież mam małego, słodkiego, posłusznego sierściucha i często słyszymy, że przepiękny pies. Jednak u nas są dośc kulturalni ludzie, reszta już dawno została przeze mnie opierdzielona za brak manier i chęć utraty palców, więc trzyma się z daleka :). No, ale to są uroki małego miasta - wszyscy Cię kojarzą, więc piesek nie robi sensacji :p
  21. To fajnie, ale liczyłam, że kolejny ozzik będzie sobie pasł łowiecki :p Tak czy inaczej przy tych psach nie można się nudzić i człowiek robi coś przynajmniej rekreacyjnie. :) życzę powodzenia w planach.
  22. Pierwszy baner mi się podoba - ukazuje radosną Sonię, kradnę go :p
  23. Joy obracająca się wokół miski - miszczowskie wykonanie :lol: Jesteś pudzianem - podnosisz psiego olbrzyma jedną ręką :evil_lol: Podoba mi się Twoja praca z interaktywną zabawką, no brawa dla Was :D
  24. [quote name='Majkowska']Co ja bym bez Ciebie zrobiła ;)[/QUOTE] Bez niej nic :p [quote name='Molowe'][URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1555591_684310174953052_1564559825_n.jpg[/URL] ślicznie tam macie :loveu: Kurtka fajna pasowałaby do Was.:lol:[/QUOTE] Tak czy siak chcę wiosnę ;) Wieem. I nad tym ubolewam straszliwie. [quote name='Yuki_']Cześć wam! ;)[/QUOTE] Hej. [quote name='deer_1987'][URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1557729_589571404447612_66545659_n.jpg[/URL] nie przeszkadzaj odpoczywam![/QUOTE] "Koc? Jak on się tam znalazł?" :p [quote name='unikatowydiament']to tak samo jak Ja[/QUOTE] A na razie zima trzyma. [quote name='Molowe']Jak tam mijają ostatnie dni ferii? :loveu:[/QUOTE] Pracowicie. Wczoraj cały dzień w Lublinie, na dworze, będę chora :D Dzisiaj ostatnie przygotowania przed kursami, jutro cały dzień sprzątanie harcówki, a łikendzik spędzony na kursach :).
×
×
  • Create New...