Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. [quote name='magdabroy']Jak się dała wykorzystać, to co się martwisz :diabloti:[/QUOTE] :lol: Cóż :lol: A ja właśnie uczę się chemii. Przed dogo. Coś czuję, że się wyuuuuczę. No na 6 odpowiem* *wg niemieckiego systemu oceniania :siara:
  2. A smażone taaaakie zdrowe... eh, faceci.
  3. [quote name='Szareńkowa']Rudy jest wredny, chcę rudego :diabloti:[/QUOTE] Rude są najlepsze :loveu:
  4. Dobry wieczór :loveu: Maja, taka zdolna, a ja ją perfidnie wykorzystałam ;p
  5. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-VkiboBj8Zdc/U3UQGwDo0UI/AAAAAAAAYsU/0QcPOMomE84/s199/pattbull.jpg[/url] buhahahahahaha
  6. Ty$ka

    Bull Reaktywacja

    O łał, jaki gwiazda :D
  7. Studenci... wesoły podgatunek homo sapiens :lol:
  8. [quote name='Sonka95']Ale fajny banerek :) podoba mi się bardzo :cool3:[/QUOTE] Mnie też. Zawsze Endusław spał na różowej pościeli, śmiałam się że wie, w czym mu do pyszczka. A teraz jest na takim tle ;pp
  9. Poka łona w kagańcu :D A czemu ją obcierają? :p
  10. Heloł kujonie, co u Ciebie? Jak się miewa Joy?
  11. Cudowny balkon, zakochałam się :loveu: Teraz jest genialna pora na rowery. Nie jest zbyt gorąco, niestety nas teraz wstrzymał deszcz. Cieszę się, że Fantowa lubi taki rodzaj aktywności. Łaaał, jaki ma bajerancki komplet :mdleje: :loveu: Pasuje jej :loveu: :loveu: :loveu:
  12. Ty$ka

    Gru&Tofik

    A potem się człowiek dziwi, że psy są nienormalne. A jakie mają być? W takich warunkach?! ;p
  13. Dziękuję pięknie za cukrowy banerek Majkowskiej, jest cudowny :loveu: Zwłaszcza, że wszystkie debile mają stan bezmózga, czyli taki, jaki mają na co dzień :D [IMG]http://images61.fotosik.pl/980/c5c2636f163d3cd1gen.jpg[/IMG]
  14. Ej, fajny, taki słodki :loveu: Kocham Cię. I skąd wiedziałam, że będzie różowy? Taaak, bo to mój "ukochany" kolor, ale jako tło na moje ZOO pasuje :loveu:
  15. Cześć Soniaki. Jak praca?
  16. Spadaj z tymi kotami, miałam więcej ich nie mieć, a teraz znów mi się chce :(
  17. Myślę, że tak - Morus wbrew pozorom fajnie generalizuje i kombinuje, nie robi rzeczy nieopłacalnych. Ot, ideał. ;) Trzymam kciuki, byście jednak miały gdzie i jak trenować. Sama bym się też treningów agi nie podjęła, dla mnie to czarna magia, a i siebie nie widzę na torku. Psa też :p
  18. Cześć. Twoje zdjęcie takie twarzowe :evil_lol:
  19. Ty$ka

    PatBull

    Najważniejsze, by zmieniło się Twoje myślenie - wiem, że się powtarzam, ale się cieszę, że tak jest. Z każdym dniem będzie coraz lepiej. Trzymam kciuki za Was.
  20. Ojej, jak słodko śpi :loveu: Ale pewnie tylko śpi. Trzymamy kciuki za Neli, będzie dobrze - sucz jest silna, w końcu to terier! O relację ich się nie martw, to co już się między nimi zrodziło (jak to brzmi :lol: ) już jest dobrym znakiem.
  21. Dwa razy z psem spałam. I podziękuję raz na zawsze 8) Matko, ale zmęczyła psa... aż zdechł :p
  22. Dołączyłaś do osób kennelujących pieski? O Ty niedobra :p
  23. Buhaha, nie ogarniam niektórych póz do spania psów. Zastanawiam się jak można się tak wyspać? ;p
  24. Lepiej jest mieć psa, co ma tylko łapy brudne niż takiego co tylko przejdzie po błocie i cały jest brudny :lol:
  25. To kciukujemy mocno za ostatki ;)
×
×
  • Create New...