Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Jestem, żyje, działam Miałam do wykonania taki jeden projekt i nie bardzo chciałam się rozdwajać Teraz jedną nogą ale od marca na fuul.
  2. Domowe się powinno czipowac,ale nie każdy to robi.U mnie wet wpisuje do bazy.W Znajdkach.też wszystkie koty są czipowane.Na fundację. Zara była zaczipowania,natomiast Neko czipowalam u siebie./Nie spotkałam się z czipowaniem kotów wolnozyjących.
  3. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ebD23DEPtHCdLiND6dgtFcgVSKEiose97xdULvcKcaNTQbZMTWxsGGhSXNoj6YTdl&id=100054713602324 Poczytajcie
  4. Widocznie odrobaczenie.nie podziałało na te robaki. Będzie dobrze.
  5. Nie powinno,ale było.I pomoc się skończyła. Ktoś napisał"można iść gdzie indziej"To poszłam
  6. Tak. Karma z wyższej półki,ale 400 gram to raczej na raz nie zje.(dziennie) No dobra już się nie mądrze,bo z drugiego wątku mnie wywalą
×
×
  • Create New...